Přeskočit na obsah

Sky Park Residence

Představení

Sky Park Residence je považována za jeden z největších projektů ve střední Evropě a zároveň k nejvýznamnějším projektům na Slovensku. Architektonický návrh nese podpis světoznámé architektky Zahy Hadid, čímž se Slovensko dostalo na mapu světové architektury. Projekt Sky Park Residence – společně s přidruženým projektem Sky Park Offices a rekonstrukcí národní kulturní památky Jurkovičova tepláreň – se okamžitě stal dominantou nově vznikajícího bratislavského downtownu. A to nejen výškou a rozlohou celého projektu, ale i jedinečným a velmi elegantním architektonickým řešením stavby a okolí. 

Projekt svým rezidentům poskytuje několik typů bytů – dvojpokojové, třípokojové, čtyřpokojové nebo i nadstandardní pětipokojové byty typu Panoramatic. Nejvyšší kategorií jsou dva byty typu Penthouse s výměrou až 246 m2 a prémiovým výhledem na město. 

Na tento projekt jsme vypracovali, dodávalirealizovali koupelny do téměř 800 bytů, pro které jsme navrhli a zpracovali projektové standardy. Navíc, díky systému klientských změn jsme v tomto projektu pro mnoho klientů dodávali a realizovali atypické a jedinečné řešení na míru s použitím širokého spektra materiálů.