Přeskočit na obsah

Naše výroba TechnoArt

Naše společnost disponuje vlastní výrobou pod značkou TechnoArt, která se věnuje opracování keramických obkladů a dlažeb, skleněných desek nebo desek z umělého (technického) kamene.


Základem lidského bytí je snění. Někdo sní více a jiný méně, ale podstatou nás všech je, že si často představujeme. Naše výroba TechnoArt Vám pomůže tyto vize přeměnit v kus designového nábytku u Vás doma. I pokud jsou Vaše vize velké, výroba téměř nemá limity. Z velkoformátové slinuté dlažby, umělého kamene nebo skle­něných desek, Vám vyrobíme téměř cokoliv.

Dbáme na naprostou kvalitu a perfektní zpracování. Produkty vznikají pomocí nej­modernějších technologií, ale zároveň zde dochází také k tradiční ruční řemeslné práci. Výsledkem je jedinečný produkt, který zo­sobňuje Vaše vize, je krásný a funkční a na­prosto vystihuje to, co jste od něj očekávali.

Inspirujte se naší výrobou, kde vznikají kuchyňské desky a pulty, umyvadlové desky i celá umyvadla, kuchyňské obklady, recepční a barové pulty, stoly a stolové desky, okenní parapety, schodiště a schodišťové stupně, sokly a pásky, velkoplošné dekory, mozaiky, prořezávané dekory, loga a nápisy, bazénové tvarovky, obložení stěn, krbů a sloupů, provětrávané fasády, květináče, popelníky, odpadkové koše a mnoho dalších.

Vaše představy rádi proměníme v realitu.


Prolistujte si náš ucelený katalog sortimentu, který vyrábíme, a kde naleznete nejen základní informace o produktech, ale i detaily jak z naší výroby, tak i finálních výrobků, které zdobí interiéry a exteriéry našich zákazníků.

2-removebg-preview


 

Podívejte se na to nejzajímavější z TechnoArtu

Kuchyňské desky, pulty a obklady za linku

Kuchyňské desky, pulty a obklady za linku

Kuchyňské desky a pulty jsou nejvíce namáhanou částí kuchyně. Věnujte pozornost při výběru kvalitního materiálu, jehož povrch Vám umožní vařit každý den s radostí a bez obav z poničení. Na deskách můžete krájet nožem, povrch je antibakteriální, nenasákavý a odolný vůči vysokým teplotám.

Obklady za linku můžete sjednotit s pracovní deskou. Získáte tak kompaktní neotřelý design, který bude plnit nejen estetickou, ale především funkční stránku. Úklid kuchyně s našimi materiály již více nebude zlým snem....

více informací

 


 

Umyvadla z keramických dlažeb

Umyvadla z keramických dlažeb

Umyvadla z TechnoArtu jsou dokonalým řešením pro všechny, kteří preferují netradiční design. Dvojité dno se skrytým odpadem vytváří čistý design. Vybrat si můžete z mnoha rozměrů, designů. Umyvadla jsou přesto plně funkční a dokáží interiéru vtisknout absolutní originalitu. Jsou vyrobena pomocí nejmodernějších strojů a k jejich zkompletování je potřeba tradiční ruční řemeslné práce.

více informací 

Zakoupit si můžete umyvadla Genova či Verona, která jsou kompletně navržena našimi designéry a vyráběna naší výrobě TechnoArt z vybraných variant designů a formátů dlažeb. Jedná se o unikátní designová umyvadla, při jejichž výrobě dbáme na kvalitní provedení.

zakoupit v e-shopu


Stoly, stolové desky

Stoly, stolové desky

TechnoArt nabízí mnoho variant stolových desek nejen pro jídelní stoly, ale i konferenční nebo konzolové. Vyrábíme je z velkoformá­tové dlažby. Dle rozměru a podkladové des­ky pak vybíráme materiál v síle 6 mm, nebo 12 mm. Poradíme Vám s výběrem a vhodným použitím materiálu. Designů pro stoly je ne­přeberné množství, ve kterém si jistě vyberete.

více informací


Další produkty z naší výroby naleznete na našem webu TechnoArt

Web TechnoART

 

 

TechnoArt

Sekretariát

TechnoArt

Chcete více informací?
Pojďme na to, stačí se nám ozvat

Zavolejte nám na

+420 734 427 576

Pokud preferujete e-mail

napište nám