CZ SK
Design for you

Penthouses & Panoramatic Collection Apartments v projektu Sky Park jsou v prodeji.

Aktualizováno: 23.04.2019 08:00

Sky Park Residence, prestižní projekt od světoznámé architektky Zahy Hadid je už nějaký ten pátek jedním z nejviditelnějších developerských projektů na Slovensku. Tak jak název Sky Park rezonuje v odborných kruzích, stejně jako jeho fyzická podoba je nepřehlédnutelná. Už nyní významně dotváří panorama hlavního města Slovenska. Prodej bytů z kolekce Penthouses & Panoramatic Collection Apartments si však developer nechal na závěr, jako pomyslnou třešničku na dortu. A třeba uznat, že je mimořádně sladká.

Nejluxusnější byt v kategorii Penthouse disponuje výměrou 260 m2 a mimo exkluzivního obytného prostoru nabízí i terasu s možností umístění vířivky. Doplňují jej dvě lodžie, které mají spolu s terasou dohromady 35 m2. Byt tvoří kromě vstupní haly, prostorného obývacího pokoje, kuchyně, jídelna a čítárny i 2 ložnice s lodžiemi, 2 pokoje, 3 šatníky, 3 koupelny a 2 WC. Specialitou je možnost umístění sauny do jedné z ložnic, prosklený vinný bar nebo prioritní přivolání výtahu.

Na 27. a 28. poschodí jsou byty kategorie Panoramatic a jde o byty vyššího standardu. Velkorysá výměra bytů až do 160 m2 s 35 m2 terasami, slibují exkluzivní bydlení. Na každém Panoramatic podlaží se nachází 6 bytů ve vyšším standardu, vybavených rekuperací vzduchu a chlazením. Ve 4 pokojových bytech je standardem panoramatický výhled na 3 světové strany. A podobně jako u bytů z kategorie Penthouse, i o byty kategorie Panoramatic je velký zájem. 

Kromě velkorysých výměr nabízejí tyto byty i vysoko nadstandardní možnosti zařízení a dispoziční řešení. Jako příklad možno uvést možnost oddělení menší části Penthouse bytu od hlavní časti a vytvořit tak přidružený, samostatný byt. Stejně tak při tvorbě interiéru má vlastník bytu absolutní svobodu. Byty této kategorie jsou specialitou nejen v kontextu bytové výstavby v Bratislavě. Podobné byty, navíc s podpisem architekty Zahy Hadid, patří mezi nejprestižnější kdekoliv na světe. Byty kolekce Penthouses & Panoramatic Collection Apartments proto splňují ty nejpřísnější investiční kritéria.

Více fotografií zde

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.