CZ SK
Design for you

Navštivte nový New Living Center v Bratislavě

Aktualizováno: 02.11.2018 08:45

New Living Center v Bratislavě je až na pár malých detailů dokončeno a tak jej čeká neoficiální slavnostní otevření. To oficiální plánujeme začátkem nového roku a budeme rádi, pokud se zúčastníte i Vy. Takřka všechny obchody jsou ale pro veřejnost otevřené již nyní, tak New Living Center můžete navštívit třeba již dnes.

Jak můžete vidět ve fotogalerii, tak New Living Center Bratislava nabízí kompletní sortiment pro bydlení a vyberete si tu snad opravdu každý. V prostorách New Living Center najdete i kavárnu s příjemným posezením i obsluhou.

Při návštěvě doporučujeme nahlédnout do exkluzivního showroomu Devon&Devon, kde najdete italskou sanitu inspirovanou architekturou koncem 19. století, začátkem 20. století. Jiný showroom Devon&Devon v Bratislavě nenaleznete.

Celé centrum pro bydlení nabízí na ploše 5.500 m2 showroom obkladů, dlažeb a sanitární techniky ProCeram, podlahové krytiny a dveře Koratex, kuchyně a interiérový nábytek Hanák, luxusní postele Le Chomat, svítidla Preciosa, nábytek Ekoma Design, vestavěné skříně Komandor, dále showroomy látek, tapet, zahradnické centrum a další.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.