CZ SK
Design for you

Hledáme správce webů a sociálních sítí - Plzeň

Aktualizováno: 03.02.2021 12:54

Pojďte nám pomoci s propagací našich produktů a služeb. Pracovní pozice zahrnuje správu webů a sociálních sítí pro čtyři společnosti – ProCeram (web a e-shop), TechnoArt (vlastní výrobní závod), A-keramika e-shop a New Living Center Praha.

ProCeram a.s. je dynamicky se rozvíjející firma, která je předním dodavatelem keramických obkladů, dlažeb a sanitární techniky na českém trhu a jedničkou na pražském developerském trhu. Staňte se součástí kvalitního, profesionálního týmu ve stabilní společnosti.

Náplň práce:

  • Správa webů – plnění obsahu, inspirací, realizací, novinek, SEO optimalizace
  • Úpravy v konfigurátoru pro výrobní závod TechnoArt
  • Správa sociálních sítí – Facebook, Instagram, Linkedin, Pinterest
  • Tvorba obsahu na sociální sítě pro prodej obkladů, dlažeb a sanitárního vybavení
  • Tvorba strategie PPC reklam – brand i výkonnostní kampaně
  • Správa PPC reklam v Business Manageru, Google Ads a Skliku, správa faktur
  • Reporting – Google Analytics, používané online nástroje
  • Tvorba bannerů v Bannersnacku nebo jiném grafickém programu
  • Aktivní komunikace s vedením
  • Aktivní komunikace se zaměstnanci pro získávání podkladů ke zveřejnění
  • Kooperace aktivit s TV Bydlením

Požadujeme:

  • Zkušenosti se správou webů, základní znalosti SEO optimalizace
  • Znalost marketingu a online marketingových nástrojů, PPC reklam
  • Základní orientace v nástrojích pro reporting
  • Znalost práce na PC – Microsoft Office (Outlook, Word, Excel)
  • Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, kreativitu, organizační schopnosti
  • Estetické cítění, technické a logické myšlení
  • Časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zaškolení v rámci interního vzdělávacího programu (seznámení se sortimentem, materiály a obchodními partnery)
  • Zajímavá práce ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené

Místo: Jateční 32, Plzeň
Nástup: ihned

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte strukturovaný životopis včetně fotografie a motivačního dopisu na personalni@proceram.cz.

Zasláním životopisu dáváte současně souhlas se zpracováním osobních údajů pro personální účely dle zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

ProCeram - koupelny