Přeskočit na obsah

Výstavba čtvrté etapy realizace rezidenčního projektu Sky Park

Sky Park 4 je pokračováním mimořádně úspěšné první etapy realizace rezidenčního projektu, který svým vznikem přinesl na Slovensko světovou architekturu. Výstavba čtvrtého rezidenčního objektu architektonicky i urbanisticky navazuje na první etapu a je tedy úspěšnou tečkou za krásným projektem, který formuje nejen novou městskou čtvrť, ale také tvář a panorama Bratislavy.

Budoucím rezidentům tato čtvrtá věž nabídne dvoupokojové, třípokojové, čtyřpokojové nebo nadstandardní pětipokojové byty typu Panoramatic. Nejvyšší kategorií jsou dva byty typu Penthouse o výměře až 246 m2. ProCeram podobně jako při první fázi projektu Sky Park, i při výstavbě čtvrté věže participuje dodávkou obkladů, dlažeb, sanitární techniky a keramiky. Součástí je i klientský servis a ve finální fázi projektu i samotné realizace.

Ve fotogalerii můžete vidět fotografie předchozí etapy, na kterou nyní navazujeme. V galerii jsou zároveň i fotografie prezentačních kójí z našeho bratislavského showroomu. Tyto kóje C4/C5 a C6/C7 jsou ukázkou standardu, který Sky Park 4 svým klientům poskytuje.

Developer: Alto Real Estate

Sdílet

Může vás zajímat

Zpět na výpis novinek