Přeskočit na obsah

Světoznámý architekt a designér v pražském New Living Center

Návštěva váženého hosta, uznávaného architekta a designéra Roberta Palomby je za námi a my Vám tak můžeme zprostředkovat dojmy z této výjimečné události. Pan Palomba navštívil pražský New Living Center, kde společně s představiteli značky Ideal Standard odprezentoval novinky, které vzešly z jejich vzájemné spolupráce. Naši kolegové z českého ProCeram-u na této výjimečné události samozřejmě nemohli chybět.

Přednáška pana Palomby byla podle očekávání skvělá a všichni přítomní architekti, designéři, studenti a také naši kolegové z českého ProCeram-u si z ní kromě množství odborné inspirace odnesli i zážitek z osobního setkání s panem designérem. Kromě toho, že pan Palomba dokáže o své práci, produktovém designu a architektuře mluvit opravdu poutavě a své posluchače tak dokonale vtáhnout do děje, je Roberto Palomba také velmi milý a vtipný člověk.

Bylo nám ctí poznat tuto významnou osobnost architektury a designu. Pan Palomba má Prahu rád, takže jsme přesvědčeni o tom, že to nebylo naposledy. Podrobnější článek s videem můžete najít na stránce našich partnerů TV Architect, kterým tímto děkujeme za poskytnuté fotografie.

Sdílet

Může vás zajímat

Zpět na výpis novinek