Přeskočit na obsah

Rodinný dům Vídeň

Představení

Do 5 koupelen jsme dodávali obklady, dlažby a koupelnové vybavení. Obklady v celkovém množství 180 m2 a dlažbu v celkovém množství 40 m2.

V hlavní koupelně jsou použity obklady od italského výrobce Rex ceramiche (Florim Group) série Reves ve formátu 120x280 cm v 6 mm tloušťce. V kombinaci barvy choco v lesklém povrchu a barvy perle v matném povrchu. Na podlahu je použit formát  80x180 cm v barvě perla v 9 mm tloušťce v matném povrchu. Hlavní dominantou této koupelny je dvojumyvadlo o rozměru 160x48 cm z dlažby vyrobeno v našem výrobním závodě Technoart. Pro výrobu tohoto atypického umyvadla byl použit materiál od italského výrobce Floorgres ( Florim Group ) série B&W v černé barvě ve formátu 120x240 v lesklém povrchu. Pod umyvadlem je na míru vyrobena skříňka se zadním stěnovým osvětlením. Celkový dojem z této koupelny umocňuje velké kulaté zrcadlo o průměru 130 cm spolu s osvětlením London Light Orb Black.

Vodovodní baterie a koupelnové doplňky v barvě warm sunset jsou od německého výrobce Grohe. Za povšimnutí stojí i na míru vyrobený sprchový kout ze série Solva v bezrámovém provedení od německého výrobce Hüppe v černé barvě se sklem v barvě bronze.

Ve vedlejší koupelně je použit bílý lesklý obklad ve formátu 120x280 cm od výrobce Floorgres (Florim Group)
v tloušťce 6 mm v kombinaci s lesklým obkladem ve stejném formátu a tloušťce v barvě golden onyx od italského výrobce
Casa dolce Casa (Florim Group).
Sanitární keramika a skříňka pod umyvadlo v barvě soft grey jsou od německého výrobce Villeroy & Boch. Vodovodní baterie a koupelnové doplňky v barvě warm sunset jsou od německého výrobce Grohe.
K sušení ručníků jsme do této koupelny zvolili elektrický radiátor od švýcarského výobce Zehnder ze série Metropolitan.

Do následující koupelny si domácí vybrali obklad a dlažbu od italského výrobce Italgraniti ze série Metaline ve formátu 60x120 cm barva steel v tloušťce 9 mm. Obklad je na stěně za umyvadlem se skříňkou od německého výrobce Villeroy & Boch  kombinovaný mozaikou Metaline steel ve formátu 29x34 cm. Umyvadlová armatura je Axor Uno s talítkem select pro spuštění a zastavení vody. Koupelnové doplňky jsou od německého výrobce Emco ze série Round v chromu. Jednou z dominant této koupelny je designový radiátor Charlestone v černé matné barvě od švýcarského výrobce Zehnder.

V koupelně je na stěně obklad ve formátu 120x280 cm ze série Stones&More barva marfil v pololesklém povrchu
a dlažba je ve formátu 60x120 cm tloušťka 9 mm ve stejné barvě a povrchu vše od italského výrobce CDC (Florim Group).
Skříňka s umyvadlem je od švýcarského výrobce Laufen ze série Kartell. Koupelnové doplňky a vodovodní baterie jsou od německého výrobce Grohe ze série Essence v barvě supersteel. Radiátor je série Metropolitan od švýcarského výrobce Zehnder.

V samostatném WC je obklad od italského výrobce Rex ceramiche (Florim Group) ze série Étoile barva créme
Formát 120x280 cm v lesklém povrchu a na podlaze je stejný materiál ale ve formátu 60x120 cm v 9 mm tloušťce v matném povrchu. Malé umyvadlo je ze série Kartell a WC mísa ze série Palomba od švýcarského výrobce Laufen.
Koupelnové baterie a doplňky jsou od německého výrobce Grohe série Essence v barvě cool sunrise.