Přeskočit na obsah

Hotel Richmond

Představení

Parkhotel Richmod se nachází v klidné části Karlových Varů, na břehu řeky Teplé, je obklopen stylovým anglickým parkem, meditační zahradou a překrásným pavilónem s vlastním pramenem.

Na začátku roku 2014 se firma ProCeram podílela dodávkou obkladů, dlažeb a sanitární techniky na rekonstrukci balneo-wellness provozu tohoto hotelu. Byly zde použity obklady českého výrobce Rako (série Travertino 30x60 cm), dlažby od italského výrobce Italgraniti (série Natural Stone 30x60 cm), sanitární technika italského výrobce Hatria a vodovodní armatury značky Nobili.

Dále jsme dodávali obklady a dlažby do hotelových pokojů. Zde byly použity materiály italského výrobce Italgraniti ve formátu 34x57 cm. Do veřejných sociálních prostorů jsme dodávali produkty italského výrobce Iris, konkrétně série Muse. U sanitární techniky pak byly použity výrobky značek Hatria a Hansgrohe.

V celém komplexu můžete vidět i další námi dodávané zboží od nejznámějších světových výrobců. Za zmínku stojí určitě např. Iris (FMG) Max Fine - dlažby v designu Onyx ve formátu 300x150 cm, které byly použity jako dekorační prvky na zdech. Dále pak dlažby italského výrobce Floorgres – Walks ve formátu 60x120 cm, s protiskluznou úpravou, která je vhodná právě pro použití v okolí bazénů. Mozaiky byly dodány od výrobce Ermes Aurelia.