Přeskočit na obsah

Realizace teras - pokládka 2cm silné dlažby na stavitelné terče Rezidence Park Nikolajka

Představení

Pokládka dlažby na nekrytých venkovních terasách a balkónech patří mezi nejproblematičtější stavební úpravy, a to i za použití té nejkvalitnější stavební chemie. Aby bylo dosaženo nejlepšího výsledku a zaručena dlouhá životnost terasy, jednoznačně doporučujeme pokládku na stavitelné terče.

Součástí našich dodávek na jednotlivé developerské projekty není jen vybavení jednotlivých bytů a společných prostor, ale i balkónů a venkovních teras. Samozřejmostí je také kompletní poradenský a technický servis, který je pro jednotlivé prostory nezbytný.  Ideální postup pro pokládku je vyspádování a kvalitní izolace celé plochy. Na tuto plochu se následně rozmístí stavitelné terče, které se pomocí vodováhy nebo laseru vyrovnají do přesné roviny a na tyto terče se položí dvoucentimetrová dlažba.
Zde si můžete prohlédnout fotografie z realizace Rezidence park Nikolajka ve spolupráci s významným developerem Central Group, kam jsme dodávali více než 2.200 m2 teras s touto technologií pokládky. Na tento projekt byla využita dlažba 60x60x2 cm série Mineral D od italského výrobce Italgraniti.