Přeskočit na obsah

Pro stavební firmy

Spolupráce se stavebními firmami mívá dvě úrovně. V prvním případě proběhne výběr materiálů s architekty, investory a následně pro stavební firmu zajišťujeme kompletní dodavatelský servis. Ve druhém případě nás poptávají stavební firmy na dodávku materiálů pro projekty, které realizují. V tomto případě zajišťujeme poradenský servis, technickou optimalizaci a výběr vhodných materiálů tak, aby mohla stavební firma realizovat projekt.

Máme pro vás specializované týmy

Technicko poradenský servis

V mnoha projektech jsou vybírány materiály ze strany investora nebo architekta pouze s ohledem na design a mnohdy materiály nesplňují technické požadavky - například v dlažbách na odolnost povrchu nebo protiskluz. V těchto případech navrhujeme vhodné záměny, které splňují požadavky norem, životnosti, čistitelnosti, apod.

Cenová optimalizace projektu

V projektech bývají mnohdy předepsány produkty, které zbytečně prodražují celou stavbu. Ve většině případů dokážeme najít alternativu ve shodném designu s lepšími technickými parametry a cenou.

Projednání vhodných záměn s investorem

Při realizaci projektů je stavební firma pod výrazným tlakem a když sama přichází se záměnami, je to vnímáno negativně. V tomto případě se stavební firmou projednáme vhodné záměny, nastavíme si cenovou politiku a následně je samostatně projednáme s investorem, který tuto změnu poté nahlásí generálnímu dodavateli.

Logistika a servis

Pro všechny stavby zajišťujeme dodávky "just in time" tak, aby zboží na stavbě zbytečně dlouho neleželo a nevznikalo riziko jeho poškození. Dodávky zajišťujeme podle komodit, aby na stavbě bylo vždy to zboží, které je nezbytně nutné pro stavbu.

Několik málo čísel

31780

bytových jednotek

98

hotelů

190

administrativních,
firemních budov

460

obchodních
a volnočasových center

160

veřejných staveb

Stavebni firmy - Jan Kolečko

Jan Kolečko

Senior project manager

Chcete s námi spolupracovat?
Pojďme na to, stačí se mi ozvat

Zavolejte mi na

+420 724 665 673

Pokud preferujete e-mail

napište mi