Přeskočit na obsah

Pro investory

Mnoho projektů je dnes díky legislativě poměrně dlouho připravováno. V době, kdy dochází ke skutečné realizaci je mnohdy projekt materiálově zastaralý. Náš tým vám pomůže projekt aktualizovat, technicky překontrolovat a cenově optimalizovat. Na různé typologie projektů máme specializované týmy, které mají s danými typy projektů velké zkušenosti a budou vám k dispozici. Kvalitní projekt potřebuje kvalitní partnery.

Máme pro vás specializované týmy

Hotely a resorty

Výstavba nebo rekonstrukce hotelů je specifický segment. Z tohoto důvodu je tým pro realizaci hotelů samostatnou divizí s důrazem na technické znalosti, design a jazykové vybavení. Zkušenosti s realizací mnoha hotelů 4* a 5* dává tomuto týmu kvalifikační předpoklady a zkušenosti, které mohou v nových projektech uplatnit.

Administrativní budovy

Požadavky při realizaci administrativních budov jsou funkčnost, udržitelnost, minimální náklady na provoz, hygienická bezpečnost a ekonomika. Zkušený tým specializující se na tento segment má za sebou mnoho realizací význačných budov v ČR a SR. Naše vlastní výroba TechnoArt pomáhá řešit mnoho prvků - jako například fasády, umyvadlové pulty, recepce, velkoformátové obklady stěn, apod.

Komerční objekty

Komerční objekty je širokospektrální prvek s různou architekturou i funkčností. Tým ProCeram má za sebou mnoho realizací různých staveb, jako například obchodní centra, různé sítě prodejen, divadla, golfové resorty, ale i školy, školky a další. Tento tým je nejuniverzálnější a občas jej z kapacitních důvodů využíváme i pro realizaci administrativních budov nebo jiných typů staveb.

Rodinná sídla

Individuální výstavba bytových jednotek je obsluhována personálem v našich showroomech. Personál má díky systému školení vysokou kvalifikační úroveň a v mnoha případech pomáhá klientům nejenom s výběrem obkladů, dlažeb a sanitárního vybavení, ale i s dispozičními úpravami pro zvýšení funkčnosti stavby. Nechte si svůj vysněný dům navrhnout odborníky.

Několik málo čísel

31780

bytových jednotek

98

hotelů

190

administrativních,
firemních budov

460

obchodních
a volnočasových center

160

veřejných staveb

Investoři - Petr Záhrobský

Petr Záhrobský

CSO

Chcete s námi spolupracovat?
Pojďme na to, stačí se mi ozvat

Zavolejte mi na

+420 724 665 668

Pokud preferujete e-mail

napište mi