Přeskočit na obsah

Pro architekty

Našim cílem je poskytnout architektům maximální součinnost při výběru vhodných materiálů, jak ze stránky designové, technické, ale i cenové. Námi nabízené portfolio výrobků a služeb je velice široké, včetně vlastní výroby TechnoArt, kde jsme schopni nabídnout jakékoliv atypické produkty.

Máme pro vás specializované týmy

Developerské oddělení

Profesionální tým s velkými zkušenostmi realizoval za posledních roky více než 30 000 bytových jednotek. Předností tohoto oddělení je dokonalá znalost trhu, požadavků developerů, ale i klientů.

Hotelová divize

Hotelová divize je samostatný specifický tým se zkušenostmi z realizací a provozů hotelů. Jsou schopni komunikovat se zahraničními investory, případně architekty. Mají širokou znalost atypických produktů a zkušenosti s řízením projektů při jejich realizaci.

Administrativní budovy, obchodní centra, školy, nemocnice apod.

Na první pohled se může zdát, že tato skupina zahrnuje širší typologii staveb. Z pohledu sortimentu se však jedná o stavby podobného typu. Hledají se materiály s nejlepším poměrem výkon / cena a jen v administrativních budovách se u vstupního lobby dbá na vyšší úroveň designu. Tento tým je technicky velmi zdatný a díky tomu je architektům nápomocen při technické optimalizaci projektu.

Oddělení VIP projektů a luxusních rodinných domů

VIP oddělení je velmi specifické. Kromě toho, že má široký přehled o možnostech výroby všech evropských ale i vybraných světových výrobců, tak je připraven na složitá jednání s investory, kteří často nevědí, co vlastně chtějí. Umějí být velice nápomocni architektům, při vyhledávání vhodných materiálů.

Několik málo čísel

31780

bytových jednotek

98

hotelů

190

administrativních,
firemních budov

460

obchodních
a volnočasových center

160

veřejných staveb

radek-kapalin

Radek Kapalín

Senior project manager

Chcete s námi spolupracovat?
Pojďme na to, stačí se mi ozvat

Zavolejte mi na

+420 734 570 376

Pokud preferujete e-mail

napište mi