Přeskočit na obsah

Back Office Assistant

Místo:

Praha

Nástup

ihned, případně dohodou

ProCeram a.s. je dynamicky se rozvíjející firma, která je předním dodavatelem keramických obkladů, dlažeb a sanitární techniky na českém trhu a jedničkou na pražském developerském trhu. Toužíš po změně? Staň se novým členem našeho týmu. Jsi pozitivní a komunikativní osobnost, jsi samostatný/á s ochotou a zapálením se věnovat novým věcem, máš obchodního ducha a smysl pro pořádek? Tak možná hledáme právě Tebe a Ty zase nás!

Cílem pozice je:

  • Zajištění kompletního chodu kanceláře
  • Podpora ředitele i ostatních členů týmu

Náplň práce:

  • Administrativní a organizační podpora nejen výkonného ředitele
  • Zpracování účetních podkladů (kontrola faktur a jejich evidence, stravenky, správa docházkového systému apod.)
  • Zabezpečení chodu kanceláře (zajištění kancelářských potřeb, občerstvení, pošta apod.)
  • Evidence smluv
  • Správa vozového parku
  • Správa nemovitosti
  • Komunikace s nájemci nemovitosti
  • Organizace firemních akcí

Co od vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • Velmi dobrou znalost práce na PC v rozsahu MS Office (zejména Excel)
  • Kvalitní ústní a písemný projev
  • Přátelské vystupování
  • Proaktivní přístup k řešení úkolů
  • Spolehlivost, diskrétnost a dobré organizační schopnosti
  • Zdravý úsudek, předcházení problémům a úspora energie nadřízených
  • Znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni
  • ŘP sk. B

Co vám nabízíme:

  • Různorodou práci ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Věrnostní program pro zaměstnance
  • Příspěvek na stravování
  • Mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup možný ihned, případně dohodou

Máte zájem o tuto pozici?

Pokud máte zájem spolupracovat s námi na dalším rozvoji společnosti ProCeram, podívejte se na nabídku volných pracovních míst v jednotlivých regionech.

Pokud nenaleznete pozici, která by Vás přímo oslovila, a přesto jste přesvědčeni, že byste pro nás byli přínosem, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na personalni@proceram.cz.

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

* povinná položka

Bude-li Váš profesní profil v souladu s našimi požadavky, budeme Vás kontaktovat nejpozději do 14 dnů od doručení životopisu. Zasláním životopisu dáváte současně souhlas se zpracováním osobních údajů pro personální účely dle zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.