Přeskočit na obsah

Dodávka a realizace obkladů, dlažeb a sanity - projekt Pri Mýte

Prohlédněte si další rezidenční projekt v transformující se postindustriální lokalitě Bratislavy. Projekt je výsledkem architektonické soutěže - vítězný návrh je od Vallo Sadovsky Architects. Aktuálně jsou dokončené dvě etapy a ve výstavbě je třetí, která se nastartovala po dlouhém povolovacím procesu. Projekt se skládá z 98 bytových jednotek a retail prostorů o ploše 1000 m2.

Naše společnost ProCeram se podílela na dodávce a realizaci obkladů, dlažeb a sanity. Dodalo se cca 2300 m2 obkladů a cca 500 m2 dlažeb. "Style" standard by tvořen ze série Silver Grain od Italgraniti ve formátu 30x60 cm a 60x60 cm a „Premium“ standard pak ve formátu 60x120 cm a 120x120 cm.

Sanitu jsme dodali od značek Duravit (série Durasquare, Vero, Vero Air a Me by Starck), dále baterie sérií Essence New a Grohe Plus od značky Grohe, sprchové kouty Hueppe (z kolekcí Aura Pure, Classics 2, Classics 2 Easy Entry, Solva), vany Saniform Plus od Kaldewei, splachovací podomítkové module, WC tlačítka, sifony, žlaby a další příslušenství od Alcadrain.

Sdílet

Může vás zajímat

Zpět na výpis novinek