CZ SK RU
Design for you
Kariéra ProCeram rosteme, přidejte se k nám ...

Společnost ProCeram a.s. se neustále rozvíjí a rozšiřuje své aktivity. V současné době má rozpracováno velké množství projektů, připravuje otevření další pobočky v Brně a rozšířila svoji působnost i na Slovensko. Za poměrně krátkou historii firmy (4 roky) se ProCeram stal v ČR „trojkou“ v oboru a jedničkou na Pražském trhu.
Firma je střední velikosti s počtem více než 100 zaměstnanců a v roce 2014 dosáhla konsolidovaného obratu ve výši 500 mil. Kč.
V současné době hledáme kolegy pro doplnění klíčových pracovních pozic v níže uvedených provozovnách. Pro pracovní týmy hledáme pracovníky na vyšší úrovni, než je v oboru zvykem a také tomu odpovídá jejich mzdové zařazení. Systém mzdového ohodnocení je přímo spojen s výsledky pracovníka a to umožňuje schopným, kreativním lidem vyniknout.
Pokud máte zájem spolupracovat s námi na dalším rozvoji společnosti ProCeram, a.s., podívejte se na nabídku volných pracovních míst v jednotlivých regionech.
Pokud nenaleznete pozici, která by Vás přímo oslovila, a přesto jste přesvědčeni, že byste pro nás byli přínosem, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na personalni@proceram.cz.

ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.