CZ SK
Design for you

Kombinace Glass Blocks + Maps of Cerim

Aktualizováno: 04.09.2020 11:30

Snažíme se pro naše klienty vytvářet co nejlepší inspirace koupelen. Jedna taková krásná se povedla architektům na slovenském showroomu v Bratislavě. Nebylo by přece skvělé přijít a říci, přesně takovou koupelnu chci?

Koupelna kombinuje série Maps of Cerim od italského výrobce Cerim a Glass Blocks také od italského výrobce, ale od Iris Ceramica.

Maps of Cerim napodobuje gletovaný beton, který nahradil beton a stěrky. Beton a stěrky ve své skutečné podobě mají nízkou tvrdost a lze je tedy snadno poškrábat a vyšlapat. Proto se výrobce keramických dlaždic rozhodl využít tohoto designu, ale s dodáním vlastností slinutých keramických dlažeb.

Maps of Cerim je možné položit s úzkou spárou 1 mm a vytvořit tak fantastický design. Zároveň jsou k dispozici dvě síly střepu (6 mm a 10 mm), které umožňují pokládku na podlahu i na stěnu. Vybírat můžete z barev White naturale, Beige naturale, Light Grey naturale a Graphite naturale, a protože výrobci mysleli i na pokládku do exteriéru, tak v síle střepu 20 mm najdete barvy Beige bocciardato a Light Grey bocciardato.

Druhou sérií v koupelně je Glass Blocks, která představuje skvělou imitaci luxfer, a tak si ji snadno spletete s klasickými sklo-betonovými luxfery. Glass Blocks doporučujeme kombinovat jako na naší koupelně s betonem a ideálně s umístěním "dekorace" na stěnu, kde byste opravdu luxfery čekali, tzn. na vnější obvodové zdi.

Zaujala vás tato koupelna? Navštivte naše showroomy v Praze, Plzni, Brně, Karlových Varech nebo v Bratislavě.

 

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.