CZ SK
Design for you

Rodinný dům Šumava

 

InvestorGenerální dodavatelTermín realizace
cca od - do
Rozsah dodávky
Soukromý investor - 2015 880 000 Kč

Realizace rodinného domu na Šumavě je specifická nejen technologicky, ale i designově. Ventilovaná fasáda s použitím keramické dlažby je obvyklá. Použít dlažbu na střeše nebylo podmíněno funkčností, ale designem. Sjednocený kompaktní dům se skrytými okapy je i při velkém množství sněhu prakticky bezúdržbový. Provětrávaná střecha vytváří další prvek tepelné izolace, který přináší tepelný komfort a stabilitu domu, jak v zimě tak v létě. Každý jistě zná viditelné, případně skryté uchycení dlaždic na ventilované fasádě. V tomto případě však byla použita nová technologie švýcarského výrobce SIKA, kde dlaždice byly lepeny přímo na hliníkové profily (střecha) a dřevěné profily (stěny) speciálním lepidlem. Tento postup je mnohem rychlejší a také levnější. Současně se výrazným způsobem zvyšuje mechanická pevnost, kdy dlažba je uchycena ve větší ploše pevným, ale vysoce flexibilním lepidlem. Chtěli bychom, aby Vám tato reference byla inspirací, nejen pro případnou realizaci obdobného typu, ale i pro využívání nové technologie pro ventilované fasády.
Na tento výjimečný projekt, kde byla použita technologie zavěšené keramické fasády, jsme dodávali dlažbu Stone Mix od výrobce Impronta.
Kompletní výstavbu RD včetně realizace fasády provedla stavební společnost Veduta s.r.o. Další reference této kvalitní stavební firmy najdete na www.veduta.cz.

Naší dodávku také tvoří výrobky do sociálních zařízení, sanitární keramika, vodovodní baterie, vany, sprchové kouty apod. Výraznou předností před konkurencí jsou však dodávky atypických produktů z našeho výrobního závodu TechnoArt jako například schodové prvky, parapety, umyvadlové desky, barové a recepční desky, desky pro exteriérové, ale i interiérové stoly, bazénové tvarovky, mozaiky a ostatní speciální tvarovky.

ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.