CZ SK
Design for you

Křest kalendáře 2014 Andrea Verešová

3. 12. 2013 Praha

ProCeram pokřtil svůj v pořadí 3.kalendář, jehož tváří se stala tradičně Andrea Verešová.

Aby lesk kalendáře byl ještě jasnější, pokřtili ho Bára Basiková, Yvetta Blanarovičová a Vladimír Šmicer, který se současně stal i jeho kmotrem. Bára a Yvetta svými krásnými hlasy vytvořily na křtu příjemnou atmosféru. Jelikož jsou kalendáře vyrobeny v limitované edici a nerozdávají se na potkání, byla na křtu před losováním o tři z nich napjatá atmosféra. Andrea Verešová vylosovala z vizitek přítomných tři šťastlivce, kteří se stali výherci nového kalendáře.

Kalendář se fotil v přísném utajení ve speciálně postaveném studiu s bazénem, které vznikalo několik dnů pod taktovkou produkčního týmu společnosti ProCeram a známého fotografa Jana Tůmy. O originální a luxusní dekorace se postaral stylista Karel Dominic Stix.

„Na začátku jsem si jako pokaždé říkala, co se dá ještě vymyslet, co nového se dá ještě nafotit, aby to zaujalo, aby to bylo krásné a přitom neokoukané. Musím říct, že s ProCeramem to je pokaždé velká výzva. Originální nápad, tým profesionálů a speciální technologie tisku se odrazily na výsledku, který bude pro každého jistě milým překvapením. Jsem vděčná, že se opět povedlo něco skvělého,“ svěřila se se svými pocity z focení jedna z našich nejkrásnějších modelek Andrea Verešová. „Každá fotka je spojená s nějakou myšlenkou. Všechny jsou foceny ve vodě, čímž mají něco společného a přitom je každá jiná. Mám ráda čistou dramatičnost, temperament a myslím, že se vše podařilo spojit - každý měsíc, každé roční období nějakou charakteristikou, nějakou dekorací. Nejsem na každé fotce v rouše Evině a doufám, že si každý najde nějakou oblíbenou fotku,“ to jsou křtící slova Andrey.

Na její slova navázal Pavel Basl ze společnosti ProCeram: „Překonat laťku, kterou jsme nastavili loni, nebylo vůbec jednouché. Je to náš třetí společný kalendář, myslel jsem, že nenajdeme motiv, ale pracovat s Andrejkou je jednoduché a my s ní rádi spolupracujeme. Je velice profesionální a připomíná nám to styl naší práce, kde se snažíme dělat vše trochu jinak než ostatní.“

ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.