CZ SK
Design for you

Plot z velkoformátové dlažby Black&White zdobí New Living Center v Bratislavě

Aktualizováno: 23.04.2020 08:08

Aktuálně budovaná přístavba New Living Centra s názvem" P3 ", ve které budou nové moderní kancelářské prostory určené pro nájemce, dala vzniknout nápadu zkulturnit a designově pozvednout oplocení této části.

Původní záměr však díky krásnému vzhledu materiálů ze série Black & White Marble nezůstal pouze při zkrášlení plotu. Instalace totiž změnila úroveň exteriéru celého centra. Krásný stylizovaný design mramoru v černé a bílé barvě je moderní, krásně elegantní a jemný, ale přitom sebevědomě kontrastní.

Nejsme si jisti, zda fotografie dostatečně ilustrují design a kvalitu kresby tohoto obkladu. Tento materiál jednoduše třeba vidět živě. Jsme přesvědčeni o tom, že když se situace kolem pandemie uklidní a do New Living Centra se vy, naši návštěvníci vrátíte, oceníte na vlastní oči a ruce (protože určitě se budete mít nutkání se tohoto obkladu i dotknout) kvality tohoto materiálu. My se se toho už nemůžeme dočkat. Tento skvělý materiál z produkce výrobce Floor Gres ze skupiny Florim, najdete i na naší nové stěně s funkční sanitární technikou a keramikou.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.