CZ SK
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavení koupelen

Veškeré informace jsou zajímavé nejen v době, kdy jsou nejaktuálnější, ale je kolikrát přínosem podívat se do historie a sledovat nejen vývoj firmy ProCeram a.s., ale i celého oboru, který díky novým technologiím postupuje mílovými kroky.

zavřít

Prodejní pult z výroby TechnoArt

Aktualizováno: 14.04.2020 16:26

V našem výrobním závodě TechnoArt jsme v minulém týdnu dokončovali zakázku prodejního pultu do butiku.

Zobrazit novinku
zavřít

Změna provozní doby ProCeram - Bratislava

Aktualizováno: 06.04.2020 14:27

Vážení zákazníci,

chtěli bychom Vás informovat, že na základě rozhodnutí Úřadu veřejného zdravotnictví SR, bude naše prodejna od 6.4.2020 pro veřejnost otevřená.

Zobrazit novinku
zavřít

Připravujeme pro Vás další nové expozice

Aktualizováno: 31.03.2020 08:41

Nahlédněte do nově připravovaných expozic v plzeňském showroomu. Jakmile budou kóje dokončené, tak Vám samozřejmě ve fotogalerii představíme jejich finální podobu. Věříme, že již brzy budou naše showroomy opět otevřeny pro širokou veřejnost a nově budované expozice oceníte.

Zobrazit novinku
zavřít

TechnoArt vyráběl logo ve tvaru lva

Aktualizováno: 11.03.2020 11:16

TechnoArt vyráběl dekor lva pro rodinný dům soukromého investora. Logo bude použito ve wellnessu, přesně na dně bazénu, jako dekorační prvek.

Zobrazit novinku
zavřít

Další nová kóje v plzeňském showroomu

Aktualizováno: 10.03.2020 10:49

Další novou kóji, která je téměř před dokončením, mohou naši zákazníci vidět v plzeňském showroomu. Jedná se o kóji, kde stěny a podlahy zdobí produkty předního evropského výrobce Rex ze skupiny Florim. Konkrétně se jedná o sérii Les Bijoux de Rex.

Zobrazit novinku
zavřít

Hledáme posilu do pražského týmu

Aktualizováno: 03.03.2020 08:42

Návrhář kuchyní a interiérů

Toužíš po změně? Staň se novým členem našeho týmu. Jsi pozitivní a komunikativní osobnost, jsi samostatný/á s ochotou a zapálením se věnovat novým věcem, máš obchodního ducha a smysl pro pořádek, tak možná hledáme právě Tebe a Ty zase nás!

Zobrazit novinku
zavřít

Hotel Central

Aktualizováno: 26.02.2020 10:25

V minulém roce jsme Vám již představovali realizaci hotelu Central. Nyní se však chceme pochlubit profesionálními fotografiemi z této rekonstrukce.

Zobrazit novinku
zavřít

Moderní kuchyňská deska Quarella

Aktualizováno: 19.02.2020 13:58

Nedávno naše pobočka ProCeram Plzeň dokončila další zajímavý projekt rodinného domu. Do tohoto projektu jsme dodávali veškeré obklady, dlažby a sanitární techniku.

Zobrazit novinku
zavřít

Developerský projekt - Byty Ivančice

Aktualizováno: 10.02.2020 16:01

Pobočka ProCeram Brno podepsala nový developerský projekt se společností Cihelna Ivančice a to Byty Ivančice. Blízko do přírody i do centra města s plnou občanskou vybaveností. Okolí Ivančic navíc skýtá mnoho příležitostí k výletům.

Zobrazit novinku
zavřít

Rekonstrukce Restaurace U Tlustých v Lednici na Moravě

Aktualizováno: 10.02.2020 08:09

V lednu 2019 jsme se s velkou radostí podíleli na rekonstrukci Restaurace U Tlustých v Lednici na Moravě. Dodali jsme dlažby na veškeré podlahy v restauraci a přilehlých prostorách.

Zobrazit novinku
zavřít

Vyrobíme Vám mozaiku, dle Vašich představ

Aktualizováno: 04.02.2020 14:41

V našem výrobním závodě TechnoArt vyrábíme širokou škálu standardizovaných mozaik za pomoci nejmodernějších technologií. Na rozdíl od výrobců dlaždic, kteří mají jasně definované typy výrobků pro určité série, my v TechnoArtu dokážeme vyrobit jakýkoli požadovaný typ na valné většině materiálů dodávaných naší firmou ProCeram.

Zobrazit novinku
zavřít

Velkoformátová dlažba s navazující kresbou

Aktualizováno: 04.02.2020 08:51

Ve videu partnerské montážní firmy Obkladači Plzeň WB s.r.o. si můžete prohlédnout pokládky námi dodaných velkoformátových dlažeb.

Zobrazit novinku
zavřít

Série I Filati di Rex

Aktualizováno: 03.02.2020 11:12

Na veletrhu obkladů a dlažeb v italské Bologni byly představeny tapetové vzory a výrobce tak navazuje na tradici, která se zrodila již před staletími v podobě obkladu stěn luxusními textiliemi.

Zobrazit novinku
zavřít

Naše obrazy v Museu Kampa

Aktualizováno: 03.02.2020 08:09

Minulý týden proběhlo setkání s našimi obchodními partnery v Museu Kampa, kde jsme mimo jiné prezentovali naše obrazy vytištěné na dlaždicích. Nová technologie digitálního tisku umožňuje tisk na lesklé i matné provedení dlaždic. Kromě celoplošného potisku je možné vytisknout i jednobarevné kontury a díky tomu lze nechat vyniknout samotnou kresbu dlaždic.

Zobrazit novinku
zavřít

Mateřská škola Waltrovka

Aktualizováno: 30.01.2020 16:10

V rámci realizace mateřské školy Waltrovka jsme kompletně dodávali obklady, dlažby a sanitární vybavení. Obklady a dlažby investor zvolil od italských výrobců CE.SI + Antica Ceramica. Ze sanitárního vybavení bylo zastoupeno větší množství výrobců a to například Alcaplast, Keramag, Roca, Jika či Ideal Standard.

Zobrazit novinku
zavřít

Nový digitální tisk na dlaždice

Aktualizováno: 27.01.2020 13:28

Již několikrát jsme vás informovali o nové technologii digitálního tisku na dlaždice, kterou vám nabízíme jako zajímavé designové zpestření vašeho interiéru. Tato původní varianta digitálního tisku byla z důvodu větší odolnosti přelita speciální dvousložkovou pryskyřicí. Přestože toto řešení bylo velice zajímavé, tak použití pryskyřice zásadně navyšovalo celkovou cenu obrazu a také nás limitovalo pouze na lesklé provedení finálního povrchu. 

Zobrazit novinku
zavřít

Že do koupelny nepatří i tapety?

Aktualizováno: 24.01.2020 08:06

Tak to je velký omyl. Ve spolupráci se společností Marthi Design z pražského New Living Centra jsme ozvláštnili náš showroom.

Na první ukázku se můžete podívat ve fotogalerii. Posuďte sami, nám se výsledek velice líbí :)

Zobrazit novinku
zavřít

Schodové hrany z výrobního závodu TechnoArt

Aktualizováno: 23.01.2020 11:11

Dnes již není nic neobvyklého, že je na obložení schodiště využívána dlažba ve formátu 60x120 cm. Velice zajímavým technickým a designovým prvkem je ale dlaždice doplněná schodovou hranou.

Zobrazit novinku
zavřít

ProCeram hledá novou posilu do pražského týmu

Aktualizováno: 22.01.2020 09:50

ProCeram přijme nového kolegu do svého pražského týmu na pozici Odborný prodejce - konzultant.

Staňte se součástí silné a stabilní společnosti.

Informace o všech volných pozicích v naší společnosti naleznete v sekci Kariéra ProCeram.

zavřít

Již v pořadí čtvrtá realizovaná rekonstrukce vily v pražské Ořechovce

Aktualizováno: 20.01.2020 11:59

Rádi bychom Vám představili v pořadí již čtvrtou realizovanou rekonstrukci vily v pražské Ořechovce. Realizace opět proběhla ve spolupráci se společností Koupelnové studio ČERO s.r.o. dle návrhu Ing. arch. Petr Horáka.

Zobrazit novinku
   ‹   1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 40   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.