CZ SK RU
Design for you

Nabídka z TechnoArtu je velmi široká a mnohdy umožňuje originální řešení buď technického nebo designového problému. Příkladem mohou být polokoule na Letišti Václava Havla (východní a západní – mají průměr 16 m, severní a jižní – mají průměr 8 m). Samozřejmě by se mohlo uvést mnoho různých intarzií, log a erbů ve vstupních halách hotelů, restaurací, veřejných prostorách, ale i ve velmi oblíbených privátních garážích (loga Ferrari, Lamborghini apod.).

Připomínky, upozornění na chyby nebo názory k této sekci zasílejte na adresu sekretariátu vyroba@technoart.info. Děkujeme za tým TechnoArt

TechnoArt výroba keramických tvarovek

Výrobní závod TechnoArt nedaleko Plzně se soustředí na následné zpracování keramických obkladů a dlažeb. Moderní technologické vybavení umožňuje pracovat s keramickými materiály obdobně jako s přírodním kamenem. Především u plně probarveného střepu je možné vytvářet hrany na dlaždici (např. pro barové desky, parapety nebo schodišťové stupně) až do síly 7 cm. Slinuté dlažby se dnes vyrábí ve formátech, které si ještě před pár lety nikdo nedovedl ani představit. Největší námi nabízený formát je 3x1,5 m. Díky tomu jsme schopni dodávat prakticky všechny schodišťové stupně z jednoho kusu, ale i šestimetrová kuchyňská linka má jen jednu spáru. Přírodní kámen se v takto velkých formátech prakticky nezpracovává, protože tyto desky by byly extrémně těžké a především v místech výřezů (pro dřez nebo sporákovou desku) by vlastní vahou praskly.
Výrobní závod si můžete prohlédnout pomocí virtuální prohlídky.Pro návštěvu našeho internetového obchodu klikněte zde     

 
Na začátek stránky
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.