CZ SK
Design for you

Hansgrohe vodovodní armatury

Hansgrohe patří mezi přední světové výrobce velmi kvalitních designových vodovodních armatur. Na jejich vzhledu spolupracují s významnými světovými designery a při výrobě využívají nejmodernější technologie. Firma Hansgrohe se specializuje na vodovodní baterie té nejvyšší kvality. Vyrábí umyvadlové baterie, vanové baterie, sprchové baterie, dřezové baterie a mnoho doplňků týkajících se vodovodních armatur. Kreativní nápady jsou u společnosti Hansgrohe jako doma. Společnost pořádá workshopy s renomovanými kreativními lidmi a designéry, aby rozvíjela vize koupelen zítřka. Toto zapálení pro tvůrčí proces v uplynulých letech přineslo společnosti Hansgrohe SE více než 300 mezinárodních ocenění.


Šikovně ušetřit vodu a chránit klima se systémem EcoSmart. 

Ochrana klimatu začíná u sprchováni a ekologického počínání si při mytí rukou. Hansgrohe, jako „obhájce hodnoty vody“ přejímá přední roli v zacházení s tímto drahocenným zdrojem. Baterie a sprchy Hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné produkty a to bez ztráty pohodlí. Menší spotřeba teplé vody také znamená menší spotřebu energie, nižší emise CO2 a menší náklady.

EcoSmart přináší příjemný zážitek ze sprchování díky vodě obohacené vzduchem a díky měkkému plnému vodnímu proudu. Rozdíl pocítíte na vlastní kůži. Ekologické? Samozřejmě.
Sprchy EcoSmart – fakta a fungování:
Vaše denní spotřeba vody klesne až o 60%, a to díky dobře vymyšlenému omezovači průtoku, speciálním tryskám a příměsi vzduchu. Hlavové a ruční sprchy Raindance EcoSmart od Hansgrohe spotřebovávají pouze 9,5 litrů vody za minutu, hlavové a ruční sprchy Crometta 85 pak dokonce jen 6 litrů vody za minutu. Nezáleží na tlaku vody. Přesný "O-kroužek“ reaguje pružně na tlak vody a reguluje tak průtok vody. Pokud je tlak vysoký, kroužek zmenší průchozí otvor, pokud je malý, otvor zvětší - tím je zajištěn stále stejný průtok vody.
Baterie EcoSmart – fakta a fungování:
Běžná umyvadlová baterie spotřebuje 13 litrů vody za minutu. U všech baterií Hansgrohe EcoSmart technologie snižuje spotřebu vody až o 60%* na přibližně 5 litrů za minutu. Toto je možné díky příměsi vzduchu a speciálnímu omezovači průtoku. Perlátor EcoSmart je vestavěn do výtoku baterie a obohacuje tak vodu o vzduch. Výsledkem je nasycený plný vodní proud. Přesný "O-kroužek“ reaguje automaticky na nejrůznější tlak vody a mění svůj tvar. Omezuje průtok vody a neustále jí tak šetří.
* bez EcoSmart: 13 litrů za minutu při 0,3 MPa (3 bar)Kalkulátor úspor Hansgrohe

Šetření vodou chrání životní prostředí a snižuje náklady, a to i při zachování požitku při sprchování. Inteligentní technologie EcoSmart od Hansgrohe to umožňuje.
Ušetřete tisíce korun ročně za vodu a energii a spočítejte si svoje roční úspory v novém kalkulátoru úspor Hansgrohe.


Novinka PuraVida - okouzlující smyslnost v koupelně 2.0

Značka Hansgrohe rozšířila svůj sortiment PuraVida o další baterie pro umyvadla, vany a kuchyňské dřezy. Nyní si zákazníci můžou vybrat mezi různě vysokými modely. To znamená, že pro každého člověka existuje individuální řešení a pro každé umyvadlo le vybrat odpovídající baterie. Všechny baterie mají ušlechtilý a plochý design a typicky dokonalé okraje PuraVida.ComfortZone - konfigurátor umyvadel a baterií Hansgrohe

Sestavte si pro Vás nejlépe vyhovující kombinaci umyvadel a baterí pomocí interaktivního konfigurátoru ComfortZone.ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.