CZ SK
Design for you

Dobrý anděl PB Tour 2013

Většina vynikajících myšlenek zpravidla vznikne buď náhodou, nebo se zrodí v geniální hlavě. Vznik a založení Sportovního klubu PB se tomuto schématu dosti vymyká, neboť k němu došlo cíleně a pragmaticky a zrodilo se v našich hlavách někdy před více než čtyřmi lety. A přesto si myslíme, že šlo o výbornou myšlenku! Důsledkem toho jest, že Sportovní klub PB pořádá letos svou již čtvrtou golfovou tour.
 
Tento projekt pod rouškou sportovních klání ukrývá daleko širší spektrum činností. Pro účastníky PB tour není cílem pouze odehrát golfový turnaj, případně si odvézt cenu za vítězství v některé z vypsaných soutěží (teda aspoň my, jako organizátoři, si to myslíme). Smyslem je setkání kamarádů, známých či nových obchodních partnerů na greenech českých hřišť, kde v průběhu ranní kávy, ve flajtu nebo následně po hře v klubovně je možno v klidu pohovořit jak o obchodních věcech, tak probrat soukromé novinky mezi kamarády. Atmosféru turnajů skvěle doplňuje svým uměním barmanský virtuos Eduard Ondráček, jenž nás provází již od prvního ročníku.
 
Když jsme pro loňský, třetí ročník PB Tour vytvářeli brožuru věnovanou podrobnému představení minulého ročníku, tak zároveň s tím vznikly v prostorách specializované prodejny Ultra Premium Brands za doprovodu výborných likéru a skvělých doutníků i unikátní černobílé fotografie hráčů. Přestože se málokdo rád fotí, tak pro nás se pózování tento večer, stalo radostí! Díky za skvělou atmosféru, přátelé!
 
Už od začátku jsme věděli, že osudem fotografií nebude pouze brožura, ale i něco většího. Nakonec jsme se rozhodli fotografie nechat vkusně zarámovat a v rámci posledního turnaje, který se konal 10. 10. 2013 v Golf Resortu Konopiště, je jako vyvrcholení večera při předávání cen vítězům, vydražit a podpořit dobrou věc. Jak je vidět ve fotogalerii, tak nejen my ze Sportovního klubu, ale i naši obchodní partneři, přátelé si dražbu a celý večer užili.
 
Díky plné podpoře zúčastněných se nám podařila vybrat vysoká částka a to 68 100Kč. Konečné rozhodnutí, který z dobročinných projektů příspěvek nakonec obdrží, padlo na Dobrého anděla. Tento nadační fond nás nejvíce oslovil svým spektrem působnosti a rozsahem pomoci lidem, kteří to nejvíce potřebují.
 
Tímto děkujeme všem přátelům a obchodním partnerům, kteří se večera účastnili, dražbu podpořili a společně s námi se stali Dobrými anděly.

Dražba:

ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.