CZ SK
Design for you

Showroom ProCeram Praha

Vzorkovna ProCeram Praha

Naši zkušení architekti a návrháři jsou vám k dispozici v novém showroomu v New Living Center. Specializujeme se na návrhy a rekonstrukce interiérů. Na naší pražské vzorkovně, která má výměru 850 m2 si může klient vybírat ze 2 renomovaných značek výrobců kuchyní a nepřeberného množství spotřebičů. Německého lídra v Evropě ve výrobě kuchyní společnost NOBILIA a českého výrobce s tradicí v zakázkové výrobě značku HANÁK NÁBYTEK. Naši designéři jsou zákazníkům k dispozici při poradenství a optimalizaci projektu s následným zpracováním dokonalých vizualizací. Samozřejmě jsme schopni navrhnout kuchyni v jakémkoliv barevném provedení, či designu dřeva dle zadání investora, nebo budoucího majitele domu. Kuchyně je možné realizovat z ekonomických, tak prestižních řad německého výrobce NOBILIA, nebo naopak dražších výrobků společnosti HANÁK. I ve spotřebičích je veliká flexibilita a při požadavku může být kuchyně osazena prvotřídními produkty Miele či Gagenau, ale stejně tak kvalitními výrobky dodavatelů BOSCH, SIEMENS, AEG či některým z ekonomických řad WHIRLPOOL, ELEKTROLUX a dalších.

Návrh interiéru klientovi ušijeme na míru, protože jej budeme tvořit společně s ním. Zrealizujeme představy a přispějeme našimi zkušenostmi a nápady. Vytvoříme 3D vizualizaci a kompletní kalkulaci, aby klienta při realizaci již nic nepřekvapilo.

Můžete s námi zařizovat nejen kuchyň ale i celý interiér. Pokojík pro děti, ložnici či obývák. Máme sofistikovaná řešení pro šatny a skříně, kanceláře či pracovny. Jsme zástupci známých značek jako je TON, která dodá teplo Vašemu domovu v jídelní části či značky EDEL jakožto renomovaného výrobce čalouněného nábytku s tradicí přes 20let.

 

ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.