CZ SK RU
Design for you

Bratislava vzorkovna ProCeram

Česká společnost ProCeram realizuje projekt „Vybudování sítě profesionálních prodejen obkladů, dlažeb a sanitární techniky v ČR“. Na Slovensku jsme zvolili jinou cestu. Díky akvizici W.A.W. navazujeme na tradici, která začala již v roce 1990, kdy importér a velkoobchodní lídr na slovenském trhu sdružil prodejny pod značkou A-Keramika Group.

Prodejna v Bratislavě měla jméno JOPA. Přesto, že areál vznikl jako novostavba koncem devadesátých let, předběhl technicky i architektonicky stavby tehdejší doby. Poslední vlastník, francouzský koncern SGBD, do vzorkoven neinvestoval a nechal je zastarat.

ProCeram, a.s., provedl generální rekonstrukci vzorkovny a celého areálu. Věříme, že vás zaujmou nové úpravy, které byli realizovány ve stejném stylu jako ostatní vzorkovny ProCeram. Ročně obměňujeme zhruba 25 % celkového počtu výstavních kójí. I tato nová vzorkovna musí prezentovat novinky pro další rok.

11.6. 2015 jsme novou vzorkovnu po rozsáhlé rekonstrukci a mnoha dnech úsilí slavnostně otevřeli. Přijďte se k nám podívat, zda naše usilí mělo smysl.

ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.