CZ SK
Design for you

Rezidence Bratří Synků 11

InvestorGenerální dodavatelTermín realizace
cca od - do
Počet bytových jednotek
Soukromý investor Stavby bytů Praha S.r.o. 2015 16

Těžko lze v současné době přehlédnout na nuselském náměstí Bratří Synků dům, který se jakoby vyloupl z původní zástavby svou novou fasádou a ohromuje kolemjdoucí detaily, které dávají znát, že původní stavbařské řemeslo ještě nevymřelo.
Výjimečností této rezidence je, že si můžete spojit byty libovolně dle svých nároků na prostor. Nabízí se Vám jedinečná možnost složit si svůj byt od velikosti 1+kk až do 10+1, limitem jsou jen nosné zdi, tudíž máte volnou ruku!
Jedná se o nově rekonstruovanou rezidenci čp 612/11, která právě v současné době nabízí možnost kultivovaného bydlení v městské zástavbě a to s vůní historie, která nás oklopí, jen co překročíme pomyslný práh. Nádherně rekonstruovaná secesní fasáda jednoznačně už na první pohled zahřeje na duši každého milovníka původní městské architektury a symboly ve tvaru prvorepublikového státního znaku dávají znát, že dům byl dokončen v období po vzniku nové Československé republiky, v roce 1919, v období plné euforie z nabyté státnosti a samostatnosti.

ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.