CZ SK
Design for you

Kuchyně a interiéry ProCeram

Od ledna 2016 jsme rozšířili naše služby o navrhování kuchyní a interiérů. Vybrali jsme pro vás výrobce a dodavatele, kteří v tomto oboru něco znamenají.
V našem sortimentu naleznete luxusní kuchyně a interiéry předního českých i zahraničních výrobců. Kromě lakovaných a dýhovaných kuchyní nabízíme i obývací pokoje, ložnice, šatny a skříně, dětské pokoje a interiérové dveře. Vše v prémiové kvalitě a exkluzivních povrchových úpravách. Naši architekti a návrháři vám pomohou vše sladit do harmonického celku, který bude vaším domovem.
Abychom uspokojili přání opravdu všech klientů, rozhodli jsme se nabídnout vám také zahraniční značky kuchyní. Tradiční německý výrobce kuchyní Bauformat nabízí precizní technická řešení ve skvělém designu a v perfektní kvalitě. Nová značka německých kuchyní Livanza vynikají obrovským výběrem dekorů, barevných odstínů a různých typů provedení povrchu duchu nejaktuálnějších trendů. V současnosti je to náš favorit ve střední třídě. Kuchyně Dolti reprezentují naši ekonomickou řadu. Nabízí řadu moderních dezénů a variabilní modulový systém. Lze je vybavit množstvím užitečných doplňků pro vysoký uživatelský komfort.
K interiéru neodmyslitelně patří pořádný stůl, u kterého se schází celá rodina. Dnes je i na tento kus nábytku kladen velký důraz co se designu týče. Stejně tak židle nejsou pouze nezbytností, nýbrž solitéry, které dodávají interiéru charakter a prezentují vkus svého majitele. Proto jsme navázali spolupráci s českou firmou TON, jejíž 150-ti letá tradice výroby ohýbaného nábytku a zvučná jména našich i světových designerů jsou zárukou kvality a jedinečnosti jejích produktů.
Další česká firma Brokis vyrábí exkluzivní svítidla, která se rodí z mimořádných řemeslných schopností sklářských mistrů navazujících na staletí udržovanou tradici českého foukaného skla. Její originální kolekce osvětlení jsou navrženy světově uznávanými českými i mezinárodními designéry a získaly celou řadu ocenění doma i ve světě.
Naši zkušení architekti a návrháři jsou vám k dispozici. Vaše vize a přání přenesou do grafického návrhu, který doplní svými zkušenostmi a nápady. Záleží nám na vaší spokojenosti a proto vždy dbáme na funkčnost, ergonomii a vysokou kvalitu návrhu. Dobrý design je samozřejmostí. Ceny za návrh kuchyně či interieru naleznete v Ceníku grafických prací, v případě objednání nábytku dostanete návrh zdarma.

 

ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.