CZ SK
Design for you

Víte co je B-Corporation Certificate?

Aktualizováno: 03.05.2021 09:28

Náš partner Florim ho právě získal. Přečtěte si o trvalé udržitelnosti zdrojů, o humánním a ohleduplném přístupu moderních firem k businessu, zaměstnancům a ke světu.

Certifikaci uděluje nezávislá a nezisková organizace s celosvětovým záběrem. Hlavní metrikou je enviromentální odpovědnost a sociální udržitelnost.

Zdroj

Italský výrobce obkladů a dlažeb Florim Group se může pyšnit dalším milníkem. Společnosti byla udělena certifikace sociální a environmentální výkonnosti známé pod pojmy B Lab nebo B Corp a jsou prvním a jediným výrobcem keramiky na světě, který obdržel toto celosvětově uznávané osvědčení.

Tento výjimečný výsledek potvrzuje obrovské investice do získání výroby, která minimalizuje dopad na životní prostředí prostřednictvím regenerativního přístupu.

A co na to říká samotný Florim? "Nejde o cílový bod, ale o nový podnět ke stále udržitelnější budoucnosti."

Jsme velice rádi, že spolupracujeme s výrobci, kteří se snaží neustále snižovat dopady své výroby na životní prostředí a věříme, že takovýchto výrobců, a to nejen v našem segmentu bude přibývat. Florimu gratulujeme a jen tak dál...

Společnost ProCeram je výhradní distributor výrobce Florim Group (pod značkami Rex, Floor Gres, Cerim, Casa dolce Casa, Cedit a Florim Stone) pro Českou i Slovenskou republiku.

Nabídku dlažeb Florim si můžete prohlédnout zde

 

Dlažba nepatří jen na podlahu

O tom vás přesvědčí krásné kousky z našeho závodu TechnoArt.

Preferujete originalitu, nadčasovost a promyšlenost detailů?

My ano, podívejte se podrobněji na naše:

 

Fotky vám nestačí? Naživo to bude lepší.

Chcete-li si zpříjemnit den a nechat se inspirovat podobnými produkty, nebo vás jen zajímá design a architektura, navštivte největší showroom v ČR New Living Center, který vytváří prostředí, ve kterém se světové značky mohou vymanit z konvence, navzájem se podpořit a nabídnout to nejlepší pro vaše oči.

Není nad to, si na materiály "šáhnout". Uvidíte, že například stát čelem k 3 metry vysoké, mramorové dlaždici ve vás zanechá dojem.

Prohlídku si můžete naplánovat zde

 

ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.