CZ SK
Design for you

Úspešná realizace Grand Hotel Kempinski Vysoké Tatry

Aktualizováno: 26.11.2020 10:45

Naši slovenští kolegové úspěšně dokončili realizaci v luxusním hotelu světového jména. Budova, která je zároveň národní památkou, byla v minulosti známa jako léčebný dům Hviezdoslav, proto to byl pro naše kolegy nejen velký závazek, ale také prestižní záležitost. Úspěšné ukončení takto významné zakázky se stalo radostí pro všechny tři strany - investora, realizátora, ale hlavně klienta, který bude prostor využívat.

Koupelna v novomanželském apartmánu Grand Hotel Kempinski ve Vysokých Tatrách patří mezi nádherné zakázky a s radostí oznamujeme, že koupelnu si mohou hoteloví klienti užívat dosyta. Na realizaci koupelny jsme použili elegantní leštěný obklad a dlažbu ze série Onici od výrobců FMG. Použitím formátu 150 x 150 cm barev Ghiaccio a Giada jsme dosáhli velmi prestižního vzhledu, s čím jsme velmi spokojeni.

V našem výrobním závodě TechnoArt jsme s použitím materiálu Quarella vyrobili i umyvadlovou desku s výřezem pro umyvadlo s perfektně zalešněnou hranou a také mezistěnu mezi sprchu a WC. Na tu jsme opět použili slinutý obklad ze série Onici.

K dokonalosti prostoru přispělo i použití sanity renomovaných značek Duravit, Axor a Hüppe. Od třetího jmenovaného výrobce jsme dodávali na míru vyrobené dveře sprchového kouta Studio Berlin.

Věříme, že naše realizace přispěje k pohodlí návštěvníků tohoto krásného tatranského hotelu.

 

Další fotografie nalezenete v realizaci.

 

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.