CZ SK
Design for you

Unikátní série Venice Villa

Aktualizováno: 06.06.2019 11:59

Nahlédněte do „kuchyně“ výroby unikátní série Venice Villa předního italského výrobce obkladů a dlažeb FMG (Fabbrica Marmi e Graniti).

Série Venice Villa vychází z předlohy slavných benátských designů „terasa“ v moderním provedení. Série kombinuje vzhled drceného mramoru s jeho fragmenty umístěnými v barvené cementové hmotě, ovšem s vynikajícími vlastnostmi plně probarvené slinuté dlažby. Výsledkem je dokonale propracovaná série, která je určena pro nejzatíženější prostory. V poslední době se objevilo mnoho sérií, které tento design terasa kopírují. Jedná se ale o materiály, které mají glazuru a design terasa je natištěn na povrchu. Série Venice Villa je ojedinělý výrobek, který má fragmenty zalisované v celé síle střepu a díky tomu ve svých technických parametrech nemá konkurenci. Vyniká ale i svou rozmanitostí barev a fragmentů, které jsou výsledkem elegantní, osobité kombinace představ italských návrhářů.

K dispozici jsou různé velikosti (60x120, 60x60, 30x60, 20x20 cm), které jsou ideální pro historické domy. Kolekce je k dispozici ve třech povrchových úpravách: přírodní, leštěné a strukturované, která je díky protiskluzu vhodná i do exteriéru. Díky plně probarvenému střepu jsme vám schopni v našem výrobním závodě vyrobit schodišťové prvky, tvarovky na fasádu, k bazénu a podobně. S materiálem lze pracovat obdobně jako s přírodním kamenem.

Na konci videa uvidíte i referenční fotografie vybraných barev a formátů této výjimečné série.

 

Společnost ProCeram a.s. je výhradním distributorem této značky pro ČR a SK.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.