CZ SK
Design for you

Televize natáčela showroom v Bratislavě

Aktualizováno: 28.03.2019 06:14

Na dva dny se celý komplex New Living Centra proměnil ve filmové kulisy. Natáčelo se zde několik pořadů o nejmodernějším centru pro bydlení na Slovensku a v natáčení tak nemohl chybět ani náš showroom.

“Natáčení probíhalo téměř samo. V tak designových prostorách, jakými jsou showroomy New Living Centra, je to pro štáb opravdový záběrový zážitek. Věřím ale, že je to zážitkem i pro klienty. Nově na místě stavíme celé mobilní studio naší TV bydlení i s online střižnou. Práce je tak daleko rychlejší a efektivnější.”, říká moderátor a ředitel společnosti Míra Hejda.

Už brzy tak uvidíte např. využití velkoformátových keramických obkladů nejen na podlahy, ale např. stěny, mozaiky, bazény, venkovní plochy, ale i pro designová firemní loga. Návštěvníci zde najdou vše na jednom místě, proto ani v pořadech nebude chybět inspirace jako např. designový nábytek, luxusní postele, lustr za 1.000.000 korun ale i chystaná expozice zahradní architektury s bioklimatickou pergolou a propojení interieru s exterierem. Součástí celého centra jsou totiž i architekti, designeři a vč. zahradního studia New Living garden. 

“Rádi se sem brzy vrátíme. Připravujeme postupné kroky pro rozšíření naší televize i pro slovenský trh. Spuštěna už byla na adrese http://www.tvbyvanie.sk/, dodává Hejda.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.