CZ SK
Design for you

Stavba není sen 2 provede diváky rekonstrukcí bytu a ukáže jim časté chyby

Aktualizováno: 12.09.2019 12:23

Úspěšný seriál Stavba není sen pokračuje. Tentokrát se zaměří na kompletní rekonstrukci bytu, kterou budou diváci sledovat pravidelně na TVbydleni.cz od neděle 22. 9. 2019. Seriál, o celkovém počtu třinácti dílů, začne každý týden vždy od 17. hodin.

Prostřednictvím druhé řady Stavba není sen, která má celkem třináct dílů, uvidíte, jak se stavba řeší v mnoha odvětvích. Bourací práce, výměna oken, řešení elektroinstalace, topení až po design koupelny, kuchyně a nábytku. „Jde nám o praktické rady. Nebude se jednat o bezproblémovou a hladce provedenou rekonstrukci, na kterou jsou diváci v televizi zvyklí. Chceme připravit diváky na to, co je čeká. Ať už mají stavební firmu, nebo rekonstruují svépomocí,” říká moderátor a producent Míra Hejda.

Diváci také uvidí, jaké výhody má plánovat rekonstrukci dopředu, jako jeden projekt. Právě to bude patrné hned v prvním díle, ve kterém architekt Lukáš Janout seznámí diváky s problémy, které může předem nepromyšlená rekonstrukce přinést. Základem všech rekonstrukcí jsou finance, proto si ujasníme, podle čeho lze vyhodnotit nejvýhodnější úvěr, který lze získat i v řádech dnů. Zajímavou novinkou je dokládání fotek místo faktur pro čerpání peněz.

A pak už se týden co týden bude stavba posouvat dle reality. „Celý magazín je zaměřen i na současné trendy a zajímavé tipy pro řešení jednotlivých místností. Řekneme si například, jaké jsou varianty pro využití velkoformátového obkladu o rozměrech 3,0 x 1,5 metrů nejen do koupelny, ale i do další části interiéru. Podíváme se dokonce na výrobní proces obkladů a dlažeb. Ovšem i světla mají svou podstatu a vybírat je na internetu může být až rizikové, "dodává architekt Janout, který se jako expert v oboru objevil už v první sérii Stavba není sen, jejímž tématem byla stavba domu.

Sledujte pořad Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu na TVbydleni.cz, inspirujte se a vyvarujte se chybám, na které byste v průběhu prací jinak zcela jistě narazili. Pořad se bude vysílat od 22.9. na www.TVbydleni.cz a na TV ZAK. Generálním partnerem pořadu je Buřinka, Stavební spořitelna České Spořitelny.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.