CZ SK
Design for you

Rezidence Malvazinky - develop Praha

Aktualizováno: 23.01.2019 09:52

Ve velmi žádané lokalitě v Praze 5, konkrétně Malvazinkách, probíhá finalizace stavebních prací projektu Rezidence Malvazinky, spadající do portfolia developera Exafin. Tento projekt byl vinou všemožných průtahů připravován mnoho let, a proto jsme velice rádi, že se již blížíme do cílové rovinky…

Pražská divize developerských projektů ProCeram a.s. zajišťovala dodávku materiálů včetně odbavení a nastavení systému klientských změn veškerých klientů. Investor kladl velký důraz na kvalitu, značku a design nabízených materiálů, proto nikoho nepřekvapí, že se zde můžeme setkat s renomovanými výrobci, jako například Hansgrohe, Kaldewei, Laufen, Hüppe, Impronta, Pamesa Ceramiche.

Komplexnost naší dodávky potvrzuje rovněž dodávka včetně montáže 2cm dlaždic na stavitelné terče. Tyto dlaždice budou sloužit jako nášlapná vrstva pro veškeré balkony a terasy. Skutečnost, že ProCeram nejsou jen „obklady a dlažby“, potvrzuje fakt, že do velkého množství bytů v tomto projektu dodává divize interiérů kompletně vybavené kuchyně a ostatní části interiérového vybavení. Přijďte i vy načerpat inspiraci do 3. patra NEW LIVING CENTRA.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.