CZ SK
Design for you

Realizace hotelu v designu dřeva a betonu

Aktualizováno: 18.11.2019 13:53

Technologie oboru obkladů a dlažeb se výrazně posunuly a přinesly na trh mnoho fantastických propracovaných designů v zajímavých formátech a s technickými parametry, které umožňují použití dlažeb v nejzatíženějších prostorech.

Tyto změny daly nové možnosti kreativního použití těchto materiálů architektům a designérům. Dovedete si představit, jak by dopadlo pravé dřevo po jedné zimní sezóně před recepčním pultem?

Životnost a jednoduchá údržba dlažby snižují náklady na provoz dané nemovitosti.

Co ale překvapí je použití dlažby v designu dřeva před i na recepčním pultu, nebo kombinace Matieres (design beton) a Planches (design dřeva) v kazetové kombinaci, nebo řešení WC v hotelovém lobby ze shodných materiálů, jen v jiném formátu.

Prostě „někdo“ byl kreativní, věnoval návrhu dostatek času a propracoval jej do posledního detailu. . . Výsledkem je zajímavý prostor, který se od běžného řešení naprosto odlišuje a dává interiéru úplně jiný náboj. Použité materiály jsou od výrobce REX ze skupiny Florim Group – Italy, konkrétně se jedná o série Matieres a Planches. Výsledný prostor hotelové recepce, restaurace a lobby je útulný právě díky zvolenému designu materiálu. Více naleznete ve fotogalerii.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.