CZ SK
Design for you

Prezentace Techlam® Levantina

Aktualizováno: 22.03.2012 21:08

Architecture Week Praha ve spolupráci s ProCeram a.s. pořádal 15.3. 2012 přednášku a prezentaci materiálů Techlam® španělského výrobce Levantina. Akce byla připravena pro odbornou veřejnost a zúčastnilo se jí více jak 120 architektů a odborníků na keramické obkladové materiály.

Prezentace se odehrála v prostorách showroomu ProCeram Praha, Řevnická 170/4. Pracovní část začala úvodním slovem Pavla Basla, jednatele společnosti ProCeram a.s., a pokračovala prezentací Cláudie Gonçalves Delgado, obchodní ředitelky značky Techlam®. Seznámila přítomné s technickými přednostmi prezentovaného materiálu, zejména pak formátu 1x3 m s tloušťkou střepu 3 mm, s možnostmi jeho použití jak v privátním, tak veřejném sektoru, a také se systémem ventilovaných fasád.
Závěrečné slovo si vzal španělský architekt Hector Ruiz a ve své prezentaci představil možnosti použití keramických desek Techlam® v moderní architektuře.
Večer pak pokračoval v prostorách samotné vzorkovny ProCeram, kde mezi výstavními boxy byl připraven raut v duchu španělské gastronomie a ochutnávka španělských vín. Více fotografií z této akce naleznete zde.

zavřít
ProCeram – vzorkovna Praha
zavřít
ProCeram – vzorkovna Praha
zavřít
ProCeram – vzorkovna Praha
zavřít
ProCeram – přednášková místnost
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.