CZ SK
Design for you

Pokořili jsme metu 25 000 bytových jednotek

Aktualizováno: 19.02.2019 10:33

Jsme velice pyšní na skutečnost, že se můžeme pochlubit pokořením mety 25 000 bytových jednotek v developerských projektech, do kterých jsme dodávali materiálové vybavení koupelen a interiérů. Je tedy nasnadě drobná retrospektiva cesty, kterou jsme urazili od roku 2010, kdy vznikla společnost ProCeram a.s. téměř na zelené louce.

Na samém počátku stál tým lidí, kterému nechybělo nadšení a zápal pro nelehkou práci, kdy hlavním úkolem bylo především dostat značku ProCeram do povědomí potenciálních partnerů a vybudovat v nich důvěru k naší společnosti. Postupnými kroky a systematickou prací celého týmu se podařilo oslovovat nové partnery se zajímavými projekty, na kterých jsme mohli ukázat, co nás odlišuje od konkurence a v čem umíme být opravdu dobří. Důkazem, že naše pojetí servisu poskytovaného partnerům funguje, je mnohaletá spolupráce s lídry developerské výstavby v České Republice a na Slovensku. Jedná se o společnosti jako Central Group, Finep, YIT, Daramis, Penta, AFI Europe, Natland Real Estate, Metrostav Development, Sekyra Group a mnohé další.

S vědomím toho, že je zapotřebí stále posouvat laťku o něco výše, vznikl v roce 2016 v pražských Stodůlkách koncept obchodního domu New Living Center, nabízející veškeré vybavení pro bydlení pod jednou střechou. Součástí tohoto konceptu je i nově vzniklá divize interiérů ProCeram, řešící vybavení interiérů rezidenčních, ale i komerčních budov a hotelů v podobě kompletních dodávek kuchyní, obývacích pokojů, ložnic, dveří a vůbec všeho, co je zapotřebí k pohodlnému a útulnému bydlení. Myšlenka tohoto konceptu byla úspěšná, a proto jsme koncem roku 2018 otevřeli i New Living Center ve slovenské Bratislavě.

V současné době je ProCeram a.s. silnou a stabilní společností a je lídrem v dodávkách materiálů pro developerské projekty v Praze. Náš tým však v žádném případě neusíná na vavřínech a s pokorou a přístupem takovým, jako na samém počátku této cesty, pracuje na celé řadě nových a velmi zajímavých projektů.

Zde si můžete prohlédnout realizované reference. 

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.