CZ SK
Design for you

Nová série AprílJoke 2012

Aktualizováno: 01.04.2012 06:17

Jít s trendy a přitom naslouchat přáním našich zákazníků – tak by se dala nazvat nová kolekce výrobků pro koupelny Messy 2012, která se zaměřila na vybavení veřejných sociálních zařízení. I naše společnost se zařadila ke smluvním distributorům výrobce Dirty Bathroom Inc. a v jedné z našich nově zrekonstruovaných kójí naleznete zboží této zcela revoluční série.

Místy zářivě bílé odlesky mozaiky ve formátu 1x1cm snoubící se s divokým, (snad) kakaově hnědým obkladem formátu 10x10cm, který je co do odolnosti a barevností jistě tou nejlepší kombinací, to celé zakončené jemným a elegantním bombatem o rozměru 4x15cm.
Špičkou této série je dozajista umyvadlová baterie CarBoN 152 s nano-karbo-tellurovou technologií, která byla teprve nedávno vyvinuta pro vesmírnou misi kosmické lodě Sputnik 56 – zajímavostí této baterie je absence nastavení průtoku teplé vody – oba dva otočné ovládací prvky jsou použity pouze pro regulaci studené vody.
Série Messy 2012 nabízí hned několik druhů příslušenství. Z těch nejběžnějších vyberme např. nástěnný držák na ručníky (v akčním setu včetně dvou kusů ručníků) nebo tzv. “Ash2Tray“ = dva boxy pro dočasné odkládání cigaretových nedopalků.
Pomyslnou třešničkou na dortu je pak kombi WC s defaultně deaktivovaným splachováním – tento model je možné objednat i ve variantě s neustálým automatickým sklápěním sedátka nebo ve verzi bez sedátka.
Veškeré zboží je skladem a k okamžitému odběru na našem centrálním skladu v Plzni.
Těšíme se na Vaši návštěvu
Krásného Apríla Vám přeje tým ProCeram a.s.

zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.