CZ SK
Design for you

Majitelé Alcaplastu se stali podnikateli roku a pojedou reprezentovat ČR do Monte Carla

Aktualizováno: 13.03.2019 08:25

Celkovým vítězem nejprestižnější soutěže podnikatelů EY Podnikatel roku 2018 se stali majitelé společnosti Alcaplast Radka Prokopová a František Fabičovic. Majitelé rovněž již v únoru zvítězili v krajském kole a stali se tak podnikateli roku Jihomoravského kraje.

My se společností Alcaplast spolupracujeme již několik let a velice si vážíme jejich výborné spolupráce a kvality zpracování jejich výrobků. O to víc jsme rádi, že toto prestižní ocenění získala právě společnost Alcaplast. Slavnostní vyhlášení proběhlo 5. března v pražském Žofíně. Jednotlivé kandidáty do soutěže vybrala odborná porota složená především z vítězů předchozích ročníků na základě předem zaslaných nominací. Rozhodující pro výběr kandidátů byl zejména podnikatelský příběh, inovace, čestnost a mezinárodní přesah.

„Být nejlepšími podnikateli z republiky je pro nás obrovská čest a moc si toho vážíme. Chtěli bychom všem poděkovat za podporu a doufáme, že naše práce bude i nadále kvalitní a výrazná nejen na poli sanitární techniky,“ radovala se výkonná ředitelka Alcaplastu Radka Prokopová, která bude spolu se svým manželem reprezentovat Českou republiku ve světovém finále v Monte Carlu.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.