CZ SK RU
Design for you

Interiér RD u Olomouce

Aktualizováno: 31.08.2018 07:48

ProCeram se spolupodílel se společností Creatisa Design s.r.o. na novostavbě RD soukromého investora. Interiér RD měl být maximálně uzavřený směrem do ulice a otevřený do prostoru zahrady.

Centrem rodinného domu se stal velký prostor obývacího pokoje s kuchyní a jídelním koutem. V interiéru byly použity decentní velkoplošné materiály v kontrastu s výraznými solitérními interiérovými prvky, doplňky a zařízením.

Spojovacím prvkem celého interiéru, který byl zvolen do všech místností (až na dětské pokoje), bylo použití velkoplošné keramické dlažby La Roche 80x80 cm ve světlém odstínu v designu imitující středověkou sakrální dlažbu. Zajímavé pro výběr bylo i to, že každá část dlažby je jiná se svým identickým vzorem a s odštípanými hrany tak vytváří jakousi velkoplošnou mozaiku.

Pro koupelnu byly vybrány velkoformátové obklady FMG Callacata 150x300 cm s kompaktní celistvou výškou na celou světlost místnosti s výrazným dekorem imitující mramor v kontrastu s dlažbou v imitaci dřevěných dubových prken. Velkoformát obkladu vytvořil celistvost a kompaktnost prostoru v kontrastu s dlažbou.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.