CZ SK
Design for you

Hledáme posilu na pozici: Samostatná/ý učetní - senior accountant

Aktualizováno: 16.06.2020 14:55

Toužíš po změně? Staň se novým členem našeho týmu. Tuto i další volné pracovní pozice naleznete v sekci kariéra.

ProCeram a.s. je dynamicky se rozvíjející firma, která je předním dodavatelem keramických obkladů, dlažeb a sanitární techniky na českém trhu a jedničkou na pražském developerském trhu. Staňte se součástí kvalitního, profesionálního týmu ve stabilní společnosti.

Náplň práce:

  • ekonomické oddělení holdingu zpracující účetnictví 6 dceřiných firem s konsolidovaným obratem 1 miliarda Kč
  • po zapracování na dané pozici i vedení celého úseku, včetně 4 podřízených
  • kompletní vedení účetnictví, zpracování roční účetní závěrky
  • zpracování daňových přiznání k DPH a souvisejících hlášení, silniční dani, aj.
  • kontakt s úřady státní správy, bankou a poradci
  • měsíční reporting výsledovky a rozvahy
  • měsíční příprava výsledovky středisek
  • nastavování účetních systémů a zlepšování procesů
  • metodické vedení v účetní oblasti, pravidelný reporting dle ČSÚ
  • příprava interních účetních směrnic
  • odpovědnost za finanční audit a přípravu výkazů

Požadujeme:

  • vzdělání ekonomického směru, praxe min. 3 roky s vedením účetnictví
  • analytické a logické schopnosti
  • znalost MS Office, zejména MS Excel
  • zkušenost s ekonomickým programem K2 výhodou
  • znalost controllingu společnosti výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • zaškolení v rámci interního školicího programu
  • služební telefon, notebook
  • sleva na firemní produkty

Místo:Plzeň
Nástup: ihned

V případě zájmu nás kontaktujte na tel. č.: +420 733 553 526, nebo na e-mailu: hana.knezova@proceram.cz.

Bude-li Váš profesní profil v souladu s našimi požadavky, budeme Vás kontaktovat nejpozději do 14 dnů od doručení životopisu. Zasláním životopisu dáváte současně souhlas se zpracováním osobních údajů pro personální účely dle zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

ProCeram - koupelny