CZ SK
Design for you

Devon&Devon - luxusní italská sanita

Aktualizováno: 19.01.2019 14:08

Značka Devon&Devon se zrodila v roce 1989 ve Florencii díky podnikatelské myšlence Gianniho a Paoly Tanini. Pár architektů řídí firmu od samého začátku, protože sdílejí manažerskou a kreativní vizi, jak vytvořit kompletní a harmonickou koupelnu, inspirovanou atmosférou evropské tradice a velmi rafinovaným americkým designem první poloviny dvacátého století. Společně přispěli k růstu a mezinárodnímu uznání značky. Dnes značka Devon&Devon exportuje do více než osmdesáti zemí světa.

V přísných geometrických tvarech a jednoduchých formách kolekcí Devon&Devon se promítají inspirace, nákresy a poznámky z cest, ale také každodenní život. To vše přispívá k vytvoření jedinečných kolekcí, díky nimž si vybavíte právě Vaši koupelnu nezaměnitelným stylem.

Devon&Devon reinterpretuje původní tradiční vzhled minulých časů a přetváření je vlastním, jedinečným a nezaměnitelným stylem. Výsledkem je elegantní eklektický styl, jež je směsicí Art Déco, zlatého věku, viktoriánského věku a florentské renesance, ale také jazzového věku a úžasné hollywoodské atmosféry. Koupelna Devon&Devon – to je jednoduchý šarm, sofistikovanost a nadčasovost.

Každý den vdechují život výtvorům Devon&Devon řemeslní odborníci z malých výrobních firem, rozprostřených v nejlepších oblastech Itálie a Evropy. Jejich talent a jejich vědomosti jsou trpělivě předávány z generace na generaci a výsledkem je výrobní filozofie s absolutním důrazem na detail a kvalitu.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.