CZ SK
Design for you

Apartmány Adélka

Aktualizováno: 05.04.2019 11:27

Polem působení pražské divize developerských projektů ProCeram a.s. není jen hlavní město Praha, ale i ostatní části naší krásné republiky. Důkazem toho je výjimečný projekt apartmánů ve Špindlerově Mlýně, nesoucí jméno Adélka. Tento projekt vznikl přestavbou starého objektu a výstavbou nového křídla budovy, které dokonale zapadá do okolní krajiny.

Investor při výběru materiálů kladl vysoký důraz na kvalitu a design použitých materiálů. Konkrétně sanitární keramika a použité vany jsou ze sérií Palace a Pro A od švýcarského výrobce Laufen, baterie a sprchové kouty od německých výrobců Hansgrohe a Hüppe, koupelnové radiátory od klasické švýcarské značky Zehnder.

Obklady a dlažby jsou v přírodním designu série Ardoise od italského výrobce Rex Ceramiche ve formátu 40x80. Originálním prvkem na stěnách koupelen je použití tzv. multiformátu, kdy základní formát dlaždice v našem výrobním závodě TechnoArt nařežeme vodním paprskem na 1/3 a 2/3 původní šířky. Tím získáme jedinečný dekorační prvek, který při pokládce na vazbu evokuje rozdílné formáty přírodní předlohy.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.