CZ SK
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavení koupelen

Veškeré informace jsou zajímavé nejen v době, kdy jsou nejaktuálnější, ale je kolikrát přínosem podívat se do historie a sledovat nejen vývoj firmy ProCeram a.s., ale i celého oboru, který díky novým technologiím postupuje mílovými kroky.

zavřít

Rekonstrukce hotelu Marriott Praha z retězců Marriott Hotels & Resorts

Aktualizováno: 03.12.2018 11:09

V roce 2018 začala rekonstrukce hotelu Marriott v Praze, kde se naše firma podílela nejen na dodávce materiálů, ale i na její realizaci.

Zobrazit novinku
zavřít

Nový stroj ve výrobním závodě TechnoArt

Aktualizováno: 29.11.2018 15:38

Do našeho výrobního závodu TechnoArt jsme pořídili další nový moderní stroj. Tentokrát se jedná o nejmodernější, vysoce výkonnou frézu, která je určena na výrobu kamenických rohů (seříznutí hrany dlaždice pod úhlem 45°). Takto upravené dlaždice se následně používají k obkládání pravoúhlých rohů.

Zobrazit novinku
zavřít

Living Media spojuje tři media o bydlení, architektuře a lifestylu

Aktualizováno: 21.11.2018 08:09

Nově vzniklá mediální skupina Living Media zastřešuje TVbydleni.cz, TVarchitect.com a Mercury’s Way Magazine. Cílem tohoto spojení je rozšíření zásahu napříč publikem všech tří značek, a to nejen v rámci sledovanosti, ale i odbornosti.

Zobrazit novinku
zavřít

TechnoArt byl součástí soutěže Brněnská růže

Aktualizováno: 20.11.2018 12:09

Pro jedno z největších květinářství v Plzni jsme vyráběli květníky na míru do soutěže Brněnská růže. Panu Miltovi z Květiny Milt se podařilo celou soutěž i vyhrát a my jsme rádi, že jsme se na mohli podílet. Vybraný květináč měl velice zajímavou podnož a o čemž se můžete přesvědčit ve fotogalerii.

Zobrazit novinku
zavřít

ProCeram dodával dlažby do nové továrny Jaguar Land Rover na Slovensku

Aktualizováno: 16.11.2018 12:37

Britská automobilka Jaguar Land Rover (JLR) otevřela v říjnu 2018 nový závod na Slovensku s výrobní kapacitou 150 000 aut ročně. Investice JLR v hodnotě 1,4 miliardy eur (36 miliard korun) do výstavby továrny u Nitry je jedním z největších investičních projektů na Slovensku za poslední roky. Firma ProCeram Bratislava na tento projekt dodávala dlažby. 

Zobrazit novinku
zavřít

Aktuálně z New Living Center

Aktualizováno: 09.11.2018 08:15

Pravidelně se Vás snažíme informovat o tom, jak to v New Living Center v Bratislavě vypadá, takže i nyní si můžete ve fotogalerii prohlédnout pár aktuálních fotek.

Bratislavské NLC je již v plném provozu, tak nás neváhejte přijít navštívit a prohlédnout si showroomy na ploše více než 5.000 m2 ...

Zobrazit novinku
zavřít

Proceram Plzeň – nově kuchyně Nobilia

Aktualizováno: 08.11.2018 10:29

Kuchyně Nobilia - německá kvalita za skvělou cenu

Hledáte kuchyň, která přesně vystihne Vaše potřeby a životní styl? Kuchyně Nobilia je to pravé. Nabízí kvalitní nadčasová řešení šitá přesně na míru Vašim potřebám. Moderní kuchyně od zmíněného výrobce Vás okouzlí svým designem, funkčností, a to vše za rozumnou cenu. Stačí si jen vybrat.

Zobrazit novinku
zavřít

Pokládka dlažby Roads na letišti Václava Havla Praha

Aktualizováno: 05.11.2018 07:18

Odletové haly „Gate“ na Letišti Václava Havla v Praze v roce 2018 získávají novou tvář. Na kompletní realizaci se s dodávkou keramických dlažeb podílela firma ProCeram. Na podlahy byly použity dlažby od prestižního Italského výrobce IRIS Ceramica.  Konktrétně se jedná o sérii Roads ve formátu 60x120 cm. Z této dlažby byly vyrobeny, v našem výrobním závodě TechnoArt, speciální schodové prvky se zaleštěnou hranou a protiskluzovými drážkami.

Zobrazit novinku
zavřít

Navštivte nový New Living Center v Bratislavě

Aktualizováno: 02.11.2018 08:45

New Living Center v Bratislavě je až na pár malých detailů dokončeno a tak jej čeká neoficiální slavnostní otevření. To oficiální plánujeme začátkem nového roku a budeme rádi, pokud se zúčastníte i Vy. Takřka všechny obchody jsou ale pro veřejnost otevřené již nyní, tak New Living Center můžete navštívit třeba již dnes.

Zobrazit novinku
zavřít

Největší výstava obkladů a dlažeb v Itálii

Aktualizováno: 19.10.2018 14:35

Cersaie 2018 je největší výstava obkladů a dlažeb v Itálii. Během 5ti dnů se mezinárodní společnosti setkávají s architekty, projektanty a dodavateli a ukazují nové trendy v oblasti keramických obkladů, tapet, dřevěných podlah a koupelnového vybavení.

Zobrazit novinku
zavřít

Nová linka na výrobu velkoformátových dlaždic v Chlumčanech

Aktualizováno: 18.10.2018 21:08

V září letošního roku slavnostně uvedla společnost Lasselsberger do plného provozu novou linku a pec na výrobu velkoformátových dlaždic ve výrobním závodě v Chlumčanech.

Společnost vyrábějící značku RAKO je pro nás největším tuzemským dodavatelem obkladů a dlažeb, i zároveň jedním z největších dodavatelů v rámci EU.

Zobrazit novinku
zavřít

Bydlení Jahodnice - ideální místo pro rodinu

Aktualizováno: 09.10.2018 13:16

Skupina UNIMEX GROUP a.s. právě zkolaudovala svůj projekt nazvaný Bydlení Jahodnice. Tento projekt se nachází v klidné části Prahy 9, v blízkosti velkého lesoparku, cyklostezek, dětských hřišť a je tedy ideálním místem pro rodinné bydlení.

Zobrazit novinku
zavřít

Projekt U Veleslavínského zámku a Terasy Břevnov

Aktualizováno: 08.10.2018 08:01

Centrum klientských změn ProCeram a.s. ukončilo odbavování klientských změn pro projekty U Veleslavínského zámku a Terasy Břevnov developerské skupiny Neocity Group CZ s.r.o..

Zobrazit novinku
zavřít

Marina Island - luxusní projekt v pražských Holešovicích

Aktualizováno: 06.10.2018 09:30

V rámci luxusního projektu Marina Island, který patří do portfolia developerské skupiny Daramis a Lighthouse Group jsme dodávali materiály nejen do jednotlivých bytů, ale i do lobby a na fasádu nad vstupy do budov.

Zobrazit novinku
zavřít

Proměna koupelny v umělecké dílo

Aktualizováno: 05.10.2018 15:11

Poslední trendy udávaly koupelnám jednoduchost a neutrální barvy. Že vás to ale nebaví? Podívejte se tedy na jedinečný projekt a spojení uměleckého malíře Joe Muczka jr. a van od společnosti Devon&Devon.

Zobrazit novinku
zavřít

Projekt Jižní výhledy a Nad Prokopským údolím

Aktualizováno: 05.10.2018 07:54

Jsme velice pyšní na to, že se můžeme pochlubit spoluprací s největším rezidenčním developerem, společností CENTRAL GROUP a.s., pro kterého jsme výhradním dodavatelem obkladů, dlažeb a sanitárního vybavení. Divize klientských změn ProCeram a.s. zpracovává pro tohoto developera ročně stovky individuálních klientských změn, kdy se naši zkušení konzultanti snaží vyplnit veškeré představy klientů o jejich novém bydlení.

Zobrazit novinku
zavřít

Exkluzivní koupelnové studio v Bratislavě

Aktualizováno: 04.10.2018 15:09

Naše koupelnové studio je na ploše 1.800 m2 a nabízí Vám vše od menších formátů po jedinečnou prezentaci velkých formátů 160 x 320 cm. Inspiraci tak naleznete ve více než 70 kójích.

Zobrazit novinku
zavřít

Cersaie 2018 – největší výstava obkladů a dlažeb v Itálii

Aktualizováno: 03.10.2018 11:34

Jako každoročně i letos jsme se zúčastnili veletrhu Cersaie v Bologni, abychom Vám představili nejnovější trendy v sortimentu obkladů a dlažeb.

Zobrazit novinku
zavřít

Jedinečný showroom Devon&Devon

Aktualizováno: 02.10.2018 15:09

V nově otevřeném New Living Center Bratislava se v tuto chvíli dokončuje exkluzivní showroom Devon&Devon, jedná se o italskou sanitu inspirovanou architekturou koncem 19. století, začátkem 20. století. Jiný showroom Devon&Devon v Bratislavě nenaleznete a pokud se Vám tento styl líbí, doporučujeme navštívit.

Zobrazit novinku
zavřít

Marina Island - atraktivní lokalita pro bydlení na hranici dvou světů

Aktualizováno: 28.09.2018 13:27

Luxusní projekt Marina Island v pražských Holešovicích ukrývá mezi svými zdmi opravdové unikáty. Velice nás těší, že se s Vámi můžeme podělit o reálné fotografie realizace velkoryse pojatých koupelen v jednom z bytů tohoto projektu.

Zobrazit novinku
   ‹   1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 33   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.