CZ SK
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavení koupelen

Veškeré informace jsou zajímavé nejen v době, kdy jsou nejaktuálnější, ale je kolikrát přínosem podívat se do historie a sledovat nejen vývoj firmy ProCeram a.s., ale i celého oboru, který díky novým technologiím postupuje mílovými kroky.

zavřít

VANGUARD - Luxury Watch & Jewellery

Aktualizováno: 15.08.2018 11:19

Prodejna VANGUARD nabízí luxusní a špičkové produkty jako jsou hodinky, manžetové knoflíky, luxusní pera, abstraktní šperky nebo jedinečné trezory.
Naše společnost do této prodejny dodávala dlažbu ze série Timeless of Cerim barvu Amani grey ve formátu 60x120 cm.

Zobrazit novinku
zavřít

New Living Center Bratislava je téměř dokončen

Aktualizováno: 09.08.2018 06:48

Obchodní dům New Living Center v Bratislavě na Rožňavské ulici je téměř dokončen. Zbývají poslední úpravy kójí, reklamních nápisů, malby, aj.

Centrum pro bydlení Vám nabídne na ploše 5.500 m2 showroom obkladů, dlažeb a sanitární techniky ProCeram, podlahové krytiny a dveře Koratex, kuchyně a interiérový nábytek Hanák, luxusní postele Le Chomat, svítidla Preciosa, nábytek Ekoma Design, vestavěné skříně Komandor, dále showroomy látek, tapet, zahradnické centrum a další.

Zobrazit novinku
zavřít

I propojovací chodba u WC může vypadat hezky ...

Aktualizováno: 07.08.2018 06:18

Finální podoba New Living Center v Bratislavě se úspěšně rýsuje. V článku se můžete přesvědčit o tom, jak i propojovací chodba u WC může vypadat hezky a nadčasově.

Zobrazit novinku
zavřít

The King’s Hotel & Spa je ve finále SBID International Design Awards – podpořme jej společně

Aktualizováno: 03.08.2018 13:23

Ocenění SBID International Design Awards je nejprestižnější ocenění interiérů ve světovém designovém měřítku. Ocenění uznává, odměňuje vynikající design v celé řadě kategorií. Získání ocenění SBID International Design Award je velkým úspěchem - hodnotí ho přední odborníci z oboru na základě technického obsahu a estetické kreativity daného projektu.

O ocenění SBID International Design Awards  se zajímá celý svět, takže je opravdu velkou poctou a uznáním toto ocenění získat. 

Zobrazit novinku
zavřít

Zařizujete bydlení? Neztrácejte čas a inspirujte se na jednom místě!

Aktualizováno: 01.08.2018 10:54

Zařizování bydlení je mnohy událostí radostnou, mnohdy ale také stresující a časově náročnou. Aby zůstala pouze tou radostnou, rádi doporučíme navštívit New Living Center v pražských Stodůlkách.
Zobrazit novinku
zavřít

Koupelna a WC obložené Timeless of Cerim

Aktualizováno: 25.07.2018 13:41

Pro tento projekt byla použita k obkladům stěn dlažba za série Timeless of Cerim. Sanitární keramiku zde zákazník použil od firem Roca a Laufen. Atypický nábytek pak od firmy Lebon, vodovodní baterie Nobili, sprchovou zástěnu Hüppe, vanovou zástěnu Riho a vanu Kaldewei.

Zobrazit novinku
zavřít

Ohlédnutí za veletrhem DESIGN V KOUPELNĚ 2018

Aktualizováno: 16.07.2018 10:23
 
Koncem března 2018 byla naše společnost ProCeram a.s. hlavním partnerem přehlídky DESIGN V KOUPELNĚ v PVA EXPO PRAHA. Společně s jednotlivými výrobci a dodavateli jsme tuto jedinečnou akci připravili. V soutěži TOP EXPO 2018 za veletrh DESIGN V KOUPELNĚ naše společnost zvítězila za komplexní řešení celé HALY 6 s jednotným architektonickým výrazem.
 
Soubor veletrhů navštívilo více než 36.000 návštěvníků, zúčastnilo se 612 vystavovatelů na čisté výstavně ploše přes 16.000 m2DESIGN V KOUPELNĚ byl jedním ze souboru veletrhů, kde mezi další veletrhy patřily FOR HABITAT, FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER.
Zobrazit novinku
zavřít

Pokládka 2 cm dlažby v okolí bazénu

Aktualizováno: 09.07.2018 13:01

Náš velkoobchodní zákazník společnost Lemis, realizovala krásný projekt terasového bazénu soukromého investora. Pro okolí bazénu byla použita dvoucentimetrová dlažba Stone D od italského výrobce Impronta s protiskluzným povrchem. Celá terasa je pokládána na stavitelné terče, tak aby okolí bazénu bylo vodorovné, ale voda mohla pohodlně odtékat pod dlaždicemi. Lem bazénu i terasy musel být z důvodu stability, lepen klasicky na flexibilní lepidlo.

Zobrazit novinku
zavřít

Realizace koupelny Brandýs nad Labem

Aktualizováno: 02.07.2018 09:13

Opět Vám zde představujeme zajímavou kombinaci bílého a barevného obkladu. Náš zákazník z Prahy použil při realizaci  koupelen a toalet obklad Slide od italského výrobce Iris v kombinaci s bílým obkladem RAKO System. Součástí dodávky byly také zástěny Hüppe a baterie Hansgrohe.

Zobrazit novinku
zavřít

Dřevo v kombinaci s bílým obkladem

Aktualizováno: 28.06.2018 08:57

Náš zákazník z Prahy použil při realizaci své koupelny a WC jednoduchou, ale přesto velice zajímavou kombinaci bílého obkladu a dlažby s motivem dřeva. Bílé obklady ze série Rako Systém a dlažba Faro, obojí od českého výrobce Rako.

Zobrazit novinku
zavřít

Výměna zámkové dlažby za keramickou dlažbu se suchou pokládkou

Aktualizováno: 25.06.2018 16:17

Přijde vám zámková dlažba obyčejná, okoukaná nebo se nadměrně špiní atd. Máme pro vás tip, jak poměrně snadno a rychle vyměníte zámkovou dlažbu za designovou keramickou mrazuvzdornou dlažbu, bez nutnosti betonování a složitého lepení a spárování.

Zobrazit novinku
zavřít

Divize developerský projektů ProCeram – to nejsou jen klientské změny a dodávky koupelen…

Aktualizováno: 24.06.2018 11:48

Jsme pyšní na to, že můžeme spoluvytvářet architekturu celého projektu použitím námi dodávaných materiálů tak, jak se to podařilo v komorním projektu Rezidence Nad Ostrovem od developera Neocity Group.

Zobrazit novinku
zavřít

3. etapa projektu Na Malé Růži v Drahelčicích ve výstavbě

Aktualizováno: 22.06.2018 11:03

Společnost ProCeram, a.s. na třetí etapě projektu Na Malé Růži, zajišťuje dodávky standardních a nadstandardních obkladů a dlažeb, zařizovacích předmětů a baterií, včetně potřebné asistence při výběru zboží.

Zobrazit novinku
zavřít

Realizace rodinného domu ve Statenicích

Aktualizováno: 20.06.2018 09:22

ProCeram Praha dodával obklady a dlažby a zařizovací předměty do rodinného domu ve Statenicích. Obklady a dlažby jsou ze série Urbana Contract italského výrobce Impronta. Nábytek byl vyroben na míru firmou Lebon. Dále zde jsou použity baterie Grohe, sprchové kouty Riho, sanitární keramika Roca a koupelnové radiátory od švýcarské firmy Zehnder.

Zobrazit novinku
zavřít

Premier Clinic - klinika plastické chirurgie

Aktualizováno: 20.06.2018 09:11

ProCeram dodával obklady, dlažbu i sanitární vybavení do jedné z nejmodernější a technologicky nejvyspělejší kliniky plastické chirurgie v ČR https://www.premier-clinic.cz/. Z dlažeb se v koupelně jednalo o dlažbu italského výrobce Cerim Timeless Calacatta v matném provedení 80x80 cm na podlahu a na stěnu v lesklém provedení v rozměru 80x240 cm. V chodbě byla použita lesklá dlažba v rozměru 150x150 cm Marmi Beige italského výrobce FMG.


Zobrazit novinku
zavřít

Centrum klientských změn ProCeram a.s.

Aktualizováno: 19.06.2018 08:31

Do rodiny odbavovaných projektů, které zpracovává Centrum klientských změn ProCeram a.s. můžeme v současné době přivítat i projekty nových partnerů, které naše služby a především nabízený servis oslovili… :-)

Zobrazit novinku
zavřít

Moře, slunce, osvěžující drinky – zkrátka léto a doba dovolených je za dveřmi...

Aktualizováno: 18.06.2018 08:11

Centrum klientských změn ProCeram a.s. však nezahálí a právě začíná odbavovat první klienty z několika velmi zajímavých projektů. Velice nás také těší důvěra stálých partnerů, díky které můžeme realizovat další etapy úspěšných projektů, jako například Rezidence Veselská (Odien real estate), Byty U Dubu (KT Development), Tulipa City Kolbenova (AFI Europe), Čakovický park (NG real estate).

Zobrazit novinku
zavřít

Reklamní plachty zdobí stavby v centru Brna a nejen tam

Aktualizováno: 14.06.2018 08:30

Od minulého týdne naše největší stavby v Brně zdobí reklamní plachty ProCeram. Jedna nás propaguje v centru Brna na Křenové ulici, kam dodáváme obklady, dlažby a sanitu na developerský projekt Loft Blok, který zaštiťuje celkem 6 samostatných objektů určených jak pro komerční účely tak také byty. Další 2 reklamní plachty nás aktuálně prezentují jednak na developerské výstavbě RD Lipůvka a na prestižním developerském projektu Golfové domy Kořenec.

Zobrazit novinku
zavřít

ProCeram hledá do svého týmu projektového manažera

Aktualizováno: 07.06.2018 17:06

Projektové týmy ve společnosti ProCeram se zaměřují na dodávky a v některých případech i realizace projektů vyšší úrovně – hotely, administrativní budovy, a další typy projektů – bazény, nemocnice atd. Jejich úkolem je především poskytnout zákazníkovi veškerou odbornou podporu a koordinovat realizaci dodávek. Staňte se součástí kvalitního, profesionálního týmu ve stabilní společnosti.

Zobrazit novinku
zavřít

Aktualizace outletové prodejny Uhříněves

Aktualizováno: 06.06.2018 14:12

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout nové výstavní kóje, které jsme pro Vás připravili. Vyvzorovali jsme nové trendy formáty, v zajímavém designu a především za velice výjimečné ceny. Přijďte si je prohlédnout k nám na prodejnu.

Zobrazit novinku
   ‹   1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 31   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.