CZ SK RU
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavení koupelen

Veškeré informace jsou zajímavé nejen v době, kdy jsou nejaktuálnější, ale je kolikrát přínosem podívat se do historie a sledovat nejen vývoj firmy ProCeram a.s., ale i celého oboru, který díky novým technologiím postupuje mílovými kroky.

zavřít

Recepce v NLC Bratislava

Aktualizováno: 27.07.2017 15:33

Již i návrh recepce pro kancelářské prostory v nově budovaném New Living Center v Bratislavě je hotov. Inspirací pro recepční pult byl náš unikátní stůl pro TV studio v New Living Center v Praze. Výrobu unikátního recepčního pultu zajistí náš výrobní závod TechnoArt ve Všerubech u Plzně.

Zobrazit novinku
zavřít

Léto přeje terasám...

Aktualizováno: 24.07.2017 13:28

Léto neodmyslitelně patří k nejoblíbenějším ročním obdobím, kdy se všichni těší na posezení na terasách. I naše společnost je vám schopna nabídnout širokou škálu materiálů pro tyto prostory.

Zobrazit novinku
zavřít

ProCeram dodává do Kongresového centra

Aktualizováno: 20.07.2017 14:41

Kongresové centrum –  jedna z dominant našeho hlavního města, patřící mezi významná evropská kongresová centra, právě prochází rekonstrukcí sociálních zařízení.

Zobrazit novinku
zavřít

Nový developerský projekt Bory Bývanie

Aktualizováno: 18.07.2017 16:00

Bratislava už několik let zažívá rozmach developerských projektů, které se mezi lidmi těší velké oblibě. Jedním z nejznámějších je také Bory Bývanie, který se nachází na území Borské nížiny. S výhledem na Malé Karpaty a dobrou dostupností do centra se stala tato lokalita mimořádně žádaná, o čemž svědčí i množství prodaných bytů.

Zobrazit novinku
zavřít

Realizace kuchyně od výrobce Hanák v pražských Řepích

Aktualizováno: 11.07.2017 08:50

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout realizaci kuchyně od výrobce Hanák, série Optima v bílém lesku. Délka kuchyně je 3,4 m, ostrov je v rozměru 2,6 x 1,1 m.

Zobrazit novinku
zavřít

Zajímavé bydlení v korunách stromů

Aktualizováno: 10.07.2017 08:56

V lesích Kapského města se skrývá stromový dům s okouzlujícími výhledy. V korunách stromů s výhledy na lesy Kapského města v Jižní Africe najdeme nadčasový, velice moderní dům, připomínající tak trochu stavbu z budoucnosti. Kruhové, prosklené místnosti nabízejí dokonalé propojení s okolní přírodou. A také jedinečný zážitek pro každého, kdo se sem podívá.

Zobrazit novinku
zavřít

Rekonstrukce pražské kavárny

Aktualizováno: 29.06.2017 08:17

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout velice povedenou rekonstrukci jedné z pražských kaváren. Jako obklad pultu byl použit šestiúhelníkový dekor série Vintage+ od výrobce Ermes Aurelia.

Zobrazit novinku
zavřít

Pokládka dlažby na nekrytých venkovních terasách a balkónech

Aktualizováno: 27.06.2017 08:24

Pokládka dlažby na nekrytých venkovních terasách a balkónech patří mezi nejproblematičtější stavební úpravy, a to i za použití té nejkvalitnější stavební chemie. Aby bylo dosaženo nejlepšího výsledku a zaručena dlouhá životnost terasy, jednoznačně doporučujeme pokládku na stavitelné terče.

Zobrazit novinku
zavřít

ProCeram Interiéry dodával kompletní kuchyni

Aktualizováno: 23.06.2017 07:54

Tým ProCeram Interiéry již pracuje na plné obrátky a  zde si můžete prohlédnout další z realizovaných zakázek. Jedná se o pohodlnou kuchyň s integrovaným jídelním stolem. Designově sladěný dekor pracovní desky s rustikální dlažbou.

Zobrazit novinku
zavřít

Výrobní závod TechnoArt rozšířil své portfolio

Aktualizováno: 21.06.2017 10:18

Neustále se posouváme vpřed a tak jsme se rozhodli rozšířit výrobu TechnoArt o atypické či typizované květináče. Na jejich výrobu používáme slinutou, plně probarvenou dlažbu. Vnitřek tvoří samozavlažovací vložka, takže získáte nejen krásný design, ale i plnou funkčnost.

Zobrazit novinku
zavřít

V NLC připravují pro zákazníky novou obrazovou galerii

Aktualizováno: 13.06.2017 08:20

Pro návštěvníky obchodního domu New Living Center Praha připravují na schodišti novou obrazovou galerii.  V příloze je první vizualizace, ale na živo to bude vypadat ještě lépe :-)

 
Zobrazit novinku
zavřít

Připravujeme pro Vás New Living Center i v Bratislavě

Aktualizováno: 12.06.2017 09:12

Navštívili jste již obchodní dům New Living Center v Praze, který nabízí vše pro bydlení? Líbil se Vám tento koncept sdružení pod jednu střechu? Na Slovensku vzniká obchodní centrum ve stejném duchu. 

Zobrazit novinku
zavřít

ProCeram otevřel další showroom na Slovensku

Aktualizováno: 07.06.2017 14:43

Otevřeli jsme další pobočku ProCeram na Slovensku, ve městě Nové Zámky! Moderní koncept, exkluzívní novinky, jedinečné a inovativní řešení a ještě mnohem více najdete v novém showroomu na adrese Komárňanská cesta 104, Nové Zámky.

Zobrazit novinku
zavřít

Elegantní kuchyň v bytě soukromého investora

Aktualizováno: 02.06.2017 08:33

ProCeram Interiéry realizoval kuchyň výrobce Oresi, série Livanza v bytovém domě v Praze – Harfa. Elegantní kuchyň v bezúchytkovém provedení s množstvím pohodlných zásuvek a výklopů.

Zobrazit novinku
zavřít

Změna obchodního jména W.A.W. spol. s r.o. (ProCeram SK)

Aktualizováno: 24.05.2017 14:18

Vážení zákazníci,

chceme Vás touto cestou informovat o změně obchodního jména naší společnosti na Slovensku, které se od 24. 5. 2017 mění z původního názvu W.A.W. spol. s r.o. na nový název ProCeram s.r.o.

Nový název vznikl v souladu s dlouhodobou koncepcí rozvoje společnosti. Změna se týká pouze názvu společnosti, tzn. ostatní údaje (IČ, DIČ, IČ DPH, sídlo společnosti, bankovní spojení apod.) zůstávají beze změn.

Děkujeme za pochopení.

 

 

Zobrazit novinku
zavřít

Jak vznikal unikátní stůl diamant

Aktualizováno: 24.05.2017 12:19

Již jsme vám psali o novém TV bydlení, které je vysíláno ze studia od výjimečného stolu ve tvaru diamantu. Nyní máte možnost podívat se jak tento jedinečný stůl vznikal ve výrobním závodu TechnoArt od návrhu až po televizní vysílání...

Zobrazit novinku
zavřít

Kvalita a úroveň služeb vyhrává

Aktualizováno: 23.05.2017 09:45

ProCeram realizuje nový projekt rodinných domů v Roztokách u Prahy.

Zobrazit novinku
zavřít

Sklad je již kompletně hotov

Aktualizováno: 22.05.2017 15:21

V průběhu minulého týdne byl doplněn o reklamní bannery a poslední chybějící nápisy.

Zobrazit novinku
zavřít

ProCeram hledá nové posily do týmu

Aktualizováno: 17.05.2017 10:59

ProCeram přijme nové kolegy do svého týmu na pozice Produktový manažer, Obchodní zástupce, Administrátor dat pro eshop, Fakturantka prodejního oddělení, Referent(ka) nákupu.

Staňte se součástí silné a stabilní společnosti.

Zobrazit novinku
zavřít

Nový TV pořad u nového exkluzivního stolu z TechnoArtu

Aktualizováno: 15.05.2017 08:26

Společnost ProCeram společně se svým výrobním závodem TechnoArt vytvořili unikátní produkt, který doposud z hlediska použitého materiálu a technologií postupu, nespatřil světlo dnešního světa.

Zobrazit novinku
   ‹   1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 26   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.