CZ SK
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavení koupelen

Veškeré informace jsou zajímavé nejen v době, kdy jsou nejaktuálnější, ale je kolikrát přínosem podívat se do historie a sledovat nejen vývoj firmy ProCeram a.s., ale i celého oboru, který díky novým technologiím postupuje mílovými kroky.

zavřít

Loď Bella Bohemia zdobí bar s netradiční mozaikou z TechnoArtu

Aktualizováno: 17.08.2020 09:40

Výletní loď Bella Bohemia zdobí bar s mozaikou, která návštěníky rozhodně zaujme. Tento bar je obložen mozaikou z TechnoArtu série Metaline steel od italského výrobce Italgraniti a díky způsobu této pokládky je tak docílen optický klam vytvářející 3D efekt.

Zobrazit novinku
zavřít

Polyfunkční dům Pacovská

Aktualizováno: 14.08.2020 11:54

Projekt Pacovská Building se nachází v klidné rezidenční části Pankráce na Praze 4, v docházkové vzdálenosti obchodního domu Arkády Pankrác. Jedná se o 6ti podlažní polyfunkční budovu, která se skládá jak z bytové části, tak komerčních a kancelářských prostor k pronájmu, včetně vlastního podzemního parkování.

Zobrazit novinku
zavřít

Projekt Zelené Modřany

Aktualizováno: 12.08.2020 10:00

Projekt Zelené Modřany, navazující na úspěšný projekt Bydlení Na Beránku, je souborem rodinných domů s elegantním designem a vysokým standardem provedení. V projektu vyrostlo celkem 19 rodinných domů s pečlivě navrženou dispozicí 4+KK. Každý dům disponuje originálně navrženým předprostorem v uliční části, sloužící pro zaparkování vozidla a výsadbu vzrostlé zeleně.

Zobrazit novinku
zavřít

Rezidence Černomořská

Aktualizováno: 10.08.2020 13:10

Na pomezí pražských Vinohrad a Vršovic prošel rekonstrukcí krásný rohový dům z roku 1804. My jsme se podíleli na realizaci kompletní dodávkou obkladů, dlažeb a sanitární techniky. Projekt Rezidence Černomořská zahrnoval rekonstrukci 41 bytů.

Zobrazit novinku
zavřít

Stavíme novou halu v TechnoArtu

Aktualizováno: 07.08.2020 08:32

V našem výrobní závodě TechnoArt ve Všerubech stavíme novou výrobní halu. Jedná se o lepírnu a z původní lepírny se stane další mokrý provoz.

Zobrazit novinku
zavřít

Butik Michael Kors zdobí pult z výroby TechnoArt

Aktualizováno: 06.08.2020 12:52

V minulém týdnu jsme dokončili další krásný pult z bílého mramoru s navazující kresbou. Jedná se o dřevěný korpus, který je následně celoplošně oblepen slinutou keramickou dlažbou v síle střepu 6 mm. Povšimněte si detailů, navázání kresby na jednotlivých dílech. Finální výrobek zdobí butik Michael Kors na Letišti Václava Havla. Krásný čistý elegantní design. Těšíme se na další realizaci.

Zobrazit novinku
zavřít

Realizace kuchyní v bytovém domě U Dubu

Aktualizováno: 04.08.2020 08:21

Pro investora výstavby zakázky U Dubu – III. etapa v Modřanech jsme po úspěšné spolupráci našeho střediska develop v dodávkách obkladů, dlažeb a sanity na všech etapách zrealizovali na klíč dodávku 42 kuchyní do investičních bytů 1kk k pronájmu. Realizace i díky dlouholeté spolupráci s Metrostavem jakožto generálním zhotovitelem proběhla hladce a bez problémů ke spokojenosti klienta.

Zobrazit novinku
zavřít

"Přemýšlej" o českém WC modulu - Alcaplast

Aktualizováno: 30.07.2020 07:01

Český výrobce WC modulů, WC tlačítek, sprchových žlabů, vanových odpadů a odpadového příslušenství připravil celorepublikovou kampaň "Přemýšlej". Akce je zaměřena na nové inovované WC moduly, kdy při jejich koupi zákazníci získají dávkovač WC tablet zdarma v hodnotě 1 000 Kč. 

Zobrazit novinku
zavřít

Podstavec k projektu Garden Towers znázorňuje naši hrdost

Aktualizováno: 29.07.2020 07:33

Jsme hrdým dodavatelem největšího bytového projektu Garden Towers developera Central Group. Chtěli jsme tento projekt představit i návštěvníkům New Living Center v Praze a tak jsme nechali zhotovit v našem výrobním závodě TechnoArt tak trochu netradiční podstavec. Vodním paprskem vyřezané logo i samotný text, který byl následně vylit pryskyřicí, podtrhuje LED diodové podsvícení.

Zobrazit novinku
zavřít

Připravili jsme pro vás nový katalog sanitární techniky

Aktualizováno: 28.07.2020 12:21

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro vás zbrusu nový katalog sanitární keramiky a techniky, ve kterém vám představíme nejen nejnovější trendy z tohoto oboru, ale i osvědčené produkty, které již znáte z předchozího katalogu. Těšit se můžete na výběr zboží od našich tuzemských i zahraničních renomovaných výrobců.

Zobrazit novinku
zavřít

Jak může vypadat Vaše schodiště?

Aktualizováno: 27.07.2020 15:19

Dnešní doba nabízí nepřeberné množství kvalitních designových materiálů. Do čeho jsme se však my zamilovali, je série Rialto italského výrobce FMG. Krásný plně probarvený materiál, jehož předlohou bylo benátské teraso.

Zobrazit novinku
zavřít

Realizace rekreačního centra Thermalpark Dunajská Streda

Aktualizováno: 24.07.2020 10:33

Thermal Park Dunajská Streda je vyhledávaným rekreačným centrem pro lidi z blízkého i dalekého okolí Dunajské Stredy. Jde o nejoblíbenější středisko tohoto druho na jižním Slovensku, a to díky širokým možnostem oddychu a relaxu, které na ploše 18 hektarů svým klientům nabízí.

Zobrazit novinku
zavřít

Panský dvůr v Telči

Aktualizováno: 15.07.2020 09:59

Již delší dobu dodáváme materiál stavební firmě, která rekonstruuje velké sídlo Panský dvůr v Telči. Kromě restaurace a penzionu zde najdete i pivovar, lanové centrum, půjčovnu elektrokol a mnoho dalšího.

Zobrazit novinku
zavřít

Umyvadlo na zakázku dodá koupelně originalitu

Aktualizováno: 13.07.2020 15:48

Umyvadlo je nedílnou součástí koupelny a chcete-li mít právě tento dominantní prvek netradiční, pak umyvadlo na zakázku je tou správnou volbou. Koupelna se stane originální a zároveň umyvadlo plně zapadne do konceptu samotné místnosti. Právě originalita, možnost volby vlastního rozměru i samotného designu poskytuje dostatečný prostor k tomu, aby výsledek naplnil jinak dosti často nereálné představy zákazníka.

Zobrazit novinku
zavřít

Série Rialto je další novinkou v našem katalogu

Aktualizováno: 08.07.2020 08:05

Rádi bychom Vám představili další z novinek, kterou jsme zařadili do našeho nového katalogu pro rok 2020. Jedná se o rozšíření úspěšné série Venice Villa z roku 2019 výrobce FMG, kde byla nyní kolekce doplněna právě o provedení Rialto.

Zobrazit novinku
zavřít

Španělský výrobce Pamesa navzdory koronaviru očekává nárůst

Aktualizováno: 26.06.2020 15:59

Španělský výrobce Pamesa se s roční produkcí výroby 115 milionů m2 obkladů a dlažeb, fakturací kolem 1 miliardy EUR a s více než 2 000 zaměstnanci řadí na 2. místo na světě tohoto odvětví. Jsme proto právem hrdi, že právě my máme exkluzivní zastoupení v rámci České i Slovenské republiky.

Zobrazit novinku
zavřít

TechnoArt zprovozňuje vodní paprsek GMM

Aktualizováno: 25.06.2020 14:26

V minulém týdnu jsme Vás informovali o tom, že do výroby TechnoArt dorazil nový vodní paprsek GMM Intec 613-G2. V tomto týdnu jsme paprsek zkompletovali a zprovoznili. Nyní se za asistence techniků z výrobního závodu GMM pilně a pečlivě školíme tak, abychom již brzy mohli paprsek využívat na všechny naše zakázky.

Zobrazit novinku
zavřít

TechnoArt dodával umyvadlové desky do restaurace Na Spilce

Aktualizováno: 25.06.2020 09:22

Náš výrobní závod TechnoArt se může chlubit další zajímavou realizací v Plzni. Dodávali jsme umyvadlové desky do nově rekonstruovaných sociálních zařízení pro stylovou plzeňskou restauraci, založenou roku 1992, která se nachází v unikátních prostorách bývalého kvasného sklepa tzv. spilky, v budově na nádvoří věhlasného pivovaru Plzeňský prazdroj.

Zobrazit novinku
zavřít

Do TechnoArtu dorazil nový vodní paprsek

Aktualizováno: 18.06.2020 14:38

Do výrobního závodu TechnoArt nám včera z Itálie dorazil nový vodní paprsek od společnosti GMM Intec 613-G2. Intec-G2® je schopen řezat téměř jakýkoli druh materiálu až do tloušťky 200 mm při maximální řezné rychlosti.

Zobrazit novinku
zavřít

Hledáme posilu na pozici: Samostatná/ý učetní - senior accountant

Aktualizováno: 16.06.2020 14:55

Toužíš po změně? Staň se novým členem našeho týmu. Tuto i další volné pracovní pozice naleznete v sekci kariéra.

Zobrazit novinku
   ‹   1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 41   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.