CZ SK
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavení koupelen

Veškeré informace jsou zajímavé nejen v době, kdy jsou nejaktuálnější, ale je kolikrát přínosem podívat se do historie a sledovat nejen vývoj firmy ProCeram a.s., ale i celého oboru, který díky novým technologiím postupuje mílovými kroky.

zavřít

Proceram Plzeň – nově kuchyně Nobilia

Aktualizováno: 08.11.2018 10:29

Kuchyně Nobilia - německá kvalita za skvělou cenu

Hledáte kuchyň, která přesně vystihne Vaše potřeby a životní styl? Kuchyně Nobilia je to pravé. Nabízí kvalitní nadčasová řešení šitá přesně na míru Vašim potřebám. Moderní kuchyně od zmíněného výrobce Vás okouzlí svým designem, funkčností, a to vše za rozumnou cenu. Stačí si jen vybrat.

Zobrazit novinku
zavřít

Pokládka dlažby Roads na letišti Václava Havla Praha

Aktualizováno: 05.11.2018 07:18

Odletové haly „Gate“ na Letišti Václava Havla v Praze v roce 2018 získávají novou tvář. Na kompletní realizaci se s dodávkou keramických dlažeb podílela firma ProCeram. Na podlahy byly použity dlažby od prestižního Italského výrobce IRIS Ceramica.  Konktrétně se jedná o sérii Roads ve formátu 60x120 cm. Z této dlažby byly vyrobeny, v našem výrobním závodě TechnoArt, speciální schodové prvky se zaleštěnou hranou a protiskluzovými drážkami.

Zobrazit novinku
zavřít

Navštivte nový New Living Center v Bratislavě

Aktualizováno: 02.11.2018 08:45

New Living Center v Bratislavě je až na pár malých detailů dokončeno a tak jej čeká neoficiální slavnostní otevření. To oficiální plánujeme začátkem nového roku a budeme rádi, pokud se zúčastníte i Vy. Takřka všechny obchody jsou ale pro veřejnost otevřené již nyní, tak New Living Center můžete navštívit třeba již dnes.

Zobrazit novinku
zavřít

Největší výstava obkladů a dlažeb v Itálii

Aktualizováno: 19.10.2018 14:35

Cersaie 2018 je největší výstava obkladů a dlažeb v Itálii. Během 5ti dnů se mezinárodní společnosti setkávají s architekty, projektanty a dodavateli a ukazují nové trendy v oblasti keramických obkladů, tapet, dřevěných podlah a koupelnového vybavení.

Zobrazit novinku
zavřít

Nová linka na výrobu velkoformátových dlaždic v Chlumčanech

Aktualizováno: 18.10.2018 21:08

V září letošního roku slavnostně uvedla společnost Lasselsberger do plného provozu novou linku a pec na výrobu velkoformátových dlaždic ve výrobním závodě v Chlumčanech.

Společnost vyrábějící značku RAKO je pro nás největším tuzemským dodavatelem obkladů a dlažeb, i zároveň jedním z největších dodavatelů v rámci EU.

Zobrazit novinku
zavřít

Bydlení Jahodnice - ideální místo pro rodinu

Aktualizováno: 09.10.2018 13:16

Skupina UNIMEX GROUP a.s. právě zkolaudovala svůj projekt nazvaný Bydlení Jahodnice. Tento projekt se nachází v klidné části Prahy 9, v blízkosti velkého lesoparku, cyklostezek, dětských hřišť a je tedy ideálním místem pro rodinné bydlení.

Zobrazit novinku
zavřít

Projekt U Veleslavínského zámku a Terasy Břevnov

Aktualizováno: 08.10.2018 08:01

Centrum klientských změn ProCeram a.s. ukončilo odbavování klientských změn pro projekty U Veleslavínského zámku a Terasy Břevnov developerské skupiny Neocity Group CZ s.r.o..

Zobrazit novinku
zavřít

Marina Island - luxusní projekt v pražských Holešovicích

Aktualizováno: 06.10.2018 09:30

V rámci luxusního projektu Marina Island, který patří do portfolia developerské skupiny Daramis a Lighthouse Group jsme dodávali materiály nejen do jednotlivých bytů, ale i do lobby a na fasádu nad vstupy do budov.

Zobrazit novinku
zavřít

Proměna koupelny v umělecké dílo

Aktualizováno: 05.10.2018 15:11

Poslední trendy udávaly koupelnám jednoduchost a neutrální barvy. Že vás to ale nebaví? Podívejte se tedy na jedinečný projekt a spojení uměleckého malíře Joe Muczka jr. a van od společnosti Devon&Devon.

Zobrazit novinku
zavřít

Projekt Jižní výhledy a Nad Prokopským údolím

Aktualizováno: 05.10.2018 07:54

Jsme velice pyšní na to, že se můžeme pochlubit spoluprací s největším rezidenčním developerem, společností CENTRAL GROUP a.s., pro kterého jsme výhradním dodavatelem obkladů, dlažeb a sanitárního vybavení. Divize klientských změn ProCeram a.s. zpracovává pro tohoto developera ročně stovky individuálních klientských změn, kdy se naši zkušení konzultanti snaží vyplnit veškeré představy klientů o jejich novém bydlení.

Zobrazit novinku
zavřít

Exkluzivní koupelnové studio v Bratislavě

Aktualizováno: 04.10.2018 15:09

Naše koupelnové studio je na ploše 1.800 m2 a nabízí Vám vše od menších formátů po jedinečnou prezentaci velkých formátů 160 x 320 cm. Inspiraci tak naleznete ve více než 70 kójích.

Zobrazit novinku
zavřít

Cersaie 2018 – největší výstava obkladů a dlažeb v Itálii

Aktualizováno: 03.10.2018 11:34

Jako každoročně i letos jsme se zúčastnili veletrhu Cersaie v Bologni, abychom Vám představili nejnovější trendy v sortimentu obkladů a dlažeb.

Zobrazit novinku
zavřít

Jedinečný showroom Devon&Devon

Aktualizováno: 02.10.2018 15:09

V nově otevřeném New Living Center Bratislava se v tuto chvíli dokončuje exkluzivní showroom Devon&Devon, jedná se o italskou sanitu inspirovanou architekturou koncem 19. století, začátkem 20. století. Jiný showroom Devon&Devon v Bratislavě nenaleznete a pokud se Vám tento styl líbí, doporučujeme navštívit.

Zobrazit novinku
zavřít

Marina Island - atraktivní lokalita pro bydlení na hranici dvou světů

Aktualizováno: 28.09.2018 13:27

Luxusní projekt Marina Island v pražských Holešovicích ukrývá mezi svými zdmi opravdové unikáty. Velice nás těší, že se s Vámi můžeme podělit o reálné fotografie realizace velkoryse pojatých koupelen v jednom z bytů tohoto projektu.

Zobrazit novinku
zavřít

Použití vyrovnávacích hmot pro sanitární keramiku Laufen/Jika/Roca

Aktualizováno: 12.09.2018 09:35

Posledním stránkám v katalogu nebo ceníku výrobce není mnohdy přikládáno mnoho pozornosti, avšak u výrobce sanitární techniky Laufen, Jika a Roca jsou to hlavní stránky, které má znát každý prodejce či instalatér a každý zákazník by měl být náležitě informován.

Zobrazit novinku
zavřít

Interiér RD u Olomouce

Aktualizováno: 31.08.2018 07:48

ProCeram se spolupodílel se společností Creatisa Design s.r.o. na novostavbě RD soukromého investora. Interiér RD měl být maximálně uzavřený směrem do ulice a otevřený do prostoru zahrady.

Zobrazit novinku
zavřít

Novostavba RD soukromého investora

Aktualizováno: 29.08.2018 15:57

Představujeme Vám další z nádherných projektů, novostavbu RD soukromého investora, na které se ProCeram spolupodílel se společností Creatisa Design s.r.o..

Zobrazit novinku
zavřít

Rekonstrukce vily v pražské Ořechovce

Aktualizováno: 22.08.2018 13:07

Ořechovka v Praze-Střešovicích je jednou z nejznámějších a nejdražších pražských vilových čtvrtí. My jsme se spolupodíleli se společností Koupelnové studio ČERO s.r.o. na rekonstrukci jedné z těchto vil. A jak finální rekonstrukce dopadla, to se můžete přesvědčit ve fotogalerii tohoto článku sami…

Zobrazit novinku
zavřít

Aktuálně z bratislavského New Living Centra

Aktualizováno: 22.08.2018 12:15

Další nahlédnutí na rekonstrukci bratislavského New Living Centra.

Zobrazit novinku
zavřít

Hledáme posilu - Odborný prodejce koupelen - Praha

Aktualizováno: 20.08.2018 13:01

Náplň práce:

  • Prodej keramických obkladů, dlažeb a koupelnového vybavení maloobchodním zákazníkům
  • Prezentace nabízeného sortimentu
  • Odborné poradenství, dispoziční návrhy
  • Návrhy technického a designového řešení
  • Vytváření cenových nabídek
  • Kompletní zpracování jednotlivých zakázek
Zobrazit novinku
   ‹   1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 31   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.