CZ SK
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavení koupelen

Veškeré informace jsou zajímavé nejen v době, kdy jsou nejaktuálnější, ale je kolikrát přínosem podívat se do historie a sledovat nejen vývoj firmy ProCeram a.s., ale i celého oboru, který díky novým technologiím postupuje mílovými kroky.

zavřít

Rezidence Na Fialce

Aktualizováno: 18.05.2020 11:49

Dalším projektem, který navazuje na mnohaletou spolupráci pražské divize developerských projektů ProCeram a.s. se společností Akro Real, a.s., je komorní Rezidence Na Fialce.

Zobrazit novinku
zavřít

Lumírova

Aktualizováno: 15.05.2020 11:52

Pražská divize developerských projektů ProCeram a.s. v rámci nového partnerství se společností Donova a.s. zahájila práce na dodávkách a specifikaci materiálů do projektu Lumírova. Jedná se o rekonstrukci bytového domu v pražských Nuslích.

Zobrazit novinku
zavřít

Návrh menší bytové koupelny v provedení Étoile de Rex

Aktualizováno: 14.05.2020 11:14

V novince Vám představujeme opravdu zdařilý návrh menší bytové koupelny v provedení Étoile de Rex ve formátu 60x120 cm. Zrcadlo na dveřích je nejen praktické, ale budí pocit většího prostoru. Jak můžete vidět, tak i menší koupelna může být opravdu krásná. Jakmile bude realizace koupelny dokončena, rádi Vám výsledek představíme.

Zobrazit novinku
zavřít

AlcaPlast – produktové novinky 2020

Aktualizováno: 14.05.2020 09:57

Náš dodavatel sanitární techniky AlcaPlast představil novinky pro rok 2020. Zhlédněte video a možná právě v těchto novinkách najdete inspiraci pro Vaši rekonstrukci nebo inovaci koupelny.

 

Zobrazit novinku
zavřít

Nové senzorové vodovodní baterie v Bratislavě

Aktualizováno: 13.05.2020 08:53

Nově nainstalované senzorové vodovodní baterie mohou zákazníci využívat v rámci návštěvy ProCeram Bratislava. Jedná se o vodovodní baterie Hansgrohe, které svou kvalitou a moderním vzhledem patří mezi to nejlepší, co u nás můžete v sekci senzorových baterií zakoupit. K modernizaci sociálních zařízení došlo v celém New Living Center Bratislava.

Zobrazit novinku
zavřít

Pisoárová mezistěna z TechnoArtu

Aktualizováno: 13.05.2020 07:42

To, že náš výrobní závod TechnoArt umí vyrobit ledacos, jste již zvyklí, ale tentokráte Vám ve fotogalerii představujeme nový výrobek, a to pisoárovou mezistěnu.

Zobrazit novinku
zavřít

Připravujeme pro Vás nové webové stránky

Aktualizováno: 12.05.2020 07:49

Již několik měsíců pracujeme na vývoji nových webových stránek výrobního závodu TechnoArt, které jsou již skoro připraveny ke spuštění. Nový, čistý, elegantní design, který podtrhuje jedinečnost naší výroby.

Zobrazit novinku
zavřít

Uklízecí den

Aktualizováno: 11.05.2020 16:30

V pátek u nás proběhl další sanitární den, kde kromě třídění velkoformátových dlažeb došlo i na úklid skladu a venkovní plochy. S nově zakoupeným zametacím strojem s odsáváním to bylo nejen velice efektivní, ale i zábavné.

Zobrazit novinku
zavřít

Hledáme produktového manažera

Aktualizováno: 11.05.2020 09:10

Toužíš po změně? Staň se novým členem našeho týmu. Jsi pozitivní a komunikativní osobnost, jsi samostatný/á s ochotou a zapálením se věnovat novým věcem, máš obchodního ducha a smysl pro pořádek, tak možná hledáme právě Tebe a Ty zase nás!

Zobrazit novinku
zavřít

Inspirujte se našimi vizualizacemi

Aktualizováno: 07.05.2020 10:19

Vizualizace dávají bližší představu o vybraném materiálu v daném prostoru. V dnešní době jsou vizualizace již na takové úrovni, že je dost často těžké odhalit, zda se jedná o vizualizaci či reálnou fotografii. Posuďte sami…

Zobrazit novinku
zavřít

Developerské projekty Central Group

Aktualizováno: 06.05.2020 12:52

Pražská divize developerských projektů ProCeram a.s. je výhradním partnerem největšího rezidenčního developera v ČR, společnosti CENTRAL GROUP.

Zobrazit novinku
zavřít

Viladům Děvín - interiéry

Aktualizováno: 05.05.2020 17:31

V rámci projektu Viladům Děvín jsme řešili dodávku kuchyní a dveří od společnosti Hanák nábytek. Dále do projektu byla řešena dodávka obkladů, dlažeb i sanitární techniky pro všechny koupelny i společné prostory. Ostatní podlahy zajistil jeden z našich partnerů z New Living Center Praha, společnost Barkotex.

Zobrazit novinku
zavřít

Série Rock Salt z Cerimu

Aktualizováno: 05.05.2020 07:39

Byť je série Rock Salt, od italského výrobce Cerim, vystavená na showroomu jen krátce, tak se již dočkala prvních realizací. Pro Rock Salt byly předlohou velké bloky kamenné soli, získané v hlubinných dolech. Každá z barev byla inspirována některým z druhů soli – havajská červená sůl, mauiská zelená sůl, dánská uzená sůl, keltská sůl a bílé zlato.

Zobrazit novinku
zavřít

Brigádničíme …

Aktualizováno: 04.05.2020 16:20

Minulý čtvrtek jsme se s našimi kolegy pustili do úklidu skladových prostor na centrálním skladu v Plzni. Úklid nejen přilehlého okolí, ale i vytřídění odpadu do sběru a roztřídění palet. Další kolo nás čeká tento pátek.

Tyto teambuildingové akce máme nejraději a s kolegy jsme udělali nejen kus práce, ale užili si i legraci.

Zobrazit novinku
zavřít

BD Svornost

Aktualizováno: 04.05.2020 11:38

Projekt bytového domu Svornost je situován do plzeňské lokality na Doubravce mezi ulicemi Dílenská a Skalní. Jedná se o kombinaci klidné lokality, která se ale nenachází příliš daleko od centra Plzně.

Zobrazit novinku
zavřít

Nová kóje v pražských Stodůlkách

Aktualizováno: 04.05.2020 08:14

Novou kóji ze série Black&White od výrobce Florim mohou návštěvníci vidět v pražských Stodůlkách. Série Black&White je nově rozšířena o moderní mramory kombinující pouze černou a bílou. Věříme, že se Vám bude líbit ...

Zobrazit novinku
zavřít

OREA Hotel Palace Zvon

Aktualizováno: 29.04.2020 10:15

V nedávné době jsme realizovali tuto krásnou zakázku hotelového lobby. Podařilo se nám nahradit kobercové krytiny za keramické dlaždice. Pokládka proběhla ve formátu 75x75 cm s listely 75x10 cm a tozzetty 10x10 cm ze série Grotto Crema a Iron Bronze. Aktuálně ještě dodáváme schodové prvky z výroby TechnoArt.

Zobrazit novinku
zavřít

Vzorové byty RD Stodůlky

Aktualizováno: 29.04.2020 08:56

Do třetice přicházíme s ukázkou vzorových bytů dlouholetého obchodního partnera, tentokrát developerské společnosti ED Group a.s. Nechte se inspirovat.

Zobrazit novinku
zavřít

Komu se nelení, tomu se zelení :)

Aktualizováno: 28.04.2020 13:19

V naší výrobě TechnoArt se držíme tohoto přísloví a víme, že s poctivou prací nejdál dojdeme a tak pracujeme jak na našich zakázkách, tak uklízíme výrobní haly, repasujeme stroje, čistíme sklady nebo opravujeme fasádu...Také pracujeme na novém katalogu TechnoArt, kde Vám představíme zajímavé novinky, takže se máte nač těšit :)

Zobrazit novinku
zavřít

Astoria Palace

Aktualizováno: 28.04.2020 07:53

Astoria Palace je vícefunkční administrativní budova v centru Bratislavy, v městské části Staré Město na Hodžovo náměstí. My jsme se podíleli na její rekonstrukci výměnou původní kamenné dlažby za keramickou. K výměně byla zvolena série Pietre Lavica od výrobce FMG v barvě Dark ve formátu 100×100 cm. Na jedné z fotografií je vidět i stav těsně před samotnou rekonstrukcí. Rekonstrukce probíhala za provozu s tím, že jsme museli ponechat vzácný obraz, který je na stěně zabudován. A jak to vše dopadlo můžete vidět ve fotogalerii ...

Zobrazit novinku
   ‹   1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 40   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.