CZ SK
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavení koupelen

Veškeré informace jsou zajímavé nejen v době, kdy jsou nejaktuálnější, ale je kolikrát přínosem podívat se do historie a sledovat nejen vývoj firmy ProCeram a.s., ale i celého oboru, který díky novým technologiím postupuje mílovými kroky.

zavřít

Akce - výprodejový stan v Plzni, obklady a dlažby od 89 Kč/m2

Aktualizováno: 23.09.2020 14:33

V plzeňském areálu ProCeramu a A-keramiky na adrese Jateční 32 jsme pro Vás připravili výprodejový stan s dlažbou a obklady i sanitou. 

Zobrazit novinku
zavřít

Společně s architektem vznikl v TechnoArtu nový vzor mozaiky

Aktualizováno: 21.09.2020 07:00

Výrobní možnosti našeho výrobního závodu TechnoArt jsou mnohdy neomezené, a tak ve spolupráci s architektem mohl vzniknout nový vzor mozaiky. Kam bude mozaika umístěna se nechte překvapit, těšte se s námi na finální realizaci. 

 

Zobrazit novinku
zavřít

TechnoArt vám vyrobí vaše logo do obkladu nebo dlažby

Aktualizováno: 17.09.2020 08:30

Náš výrobní závod disponuje novým vodním paprskem, který vyrobí logo do keramické dlažby na míru vašemu přání. Přesvědčte se sami realizací samotného loga TechnoArtu do bratislavského showroomu, které vás přivítá při vstupu k výstavním kójím.

Zobrazit novinku
zavřít

Inspirativní setkání architektů, designérů, developerů a firem z oboru bydlení v New Living Center

Aktualizováno: 15.09.2020 15:24

ProCeram je součástí pražkého New Living Centra, kde se uskutečnilo setkání předních architektů, designerů, developerů a majitelů stavebních firem. Toto setkání bylo konkrétně uskutečněno za účelem slavnostního křtu časopisu Be the Best

Zobrazit novinku
zavřít

Dlažba RAKO z ukončené produkce za vyjímečné ceny

Aktualizováno: 10.09.2020 09:54

Výrobní závod RAKO uvolňuje kapacity pro nové série a vy tak máte jedinečnou možnost zakoupit za akční ceny série z ukončené produkce. Jedná se o omezenou nabídku do vyprodání zásob a můžete aktuálně zakoupit dlažbu RAKO ve formátu 30x60 i 60x60 cm ze série Clay, Defile nebo Sandstone Plus. Více na našem eshopu - ukončená produkce.

Zobrazit novinku
zavřít

Zavádíme novou sérii, která je jiná, než vše na současném trhu

Aktualizováno: 08.09.2020 07:57

Travertino Romano je slinutá nenasákavá, rektifikovaná dlažba, jejíž předlohou byl přírodní italský travertin, který se jmenuje Travertino Romano. Série tedy přijala jeho jméno. Přírodní travertin je sedimentární hornina - vápenec, který byl díky jednoduchému opracování široce používán ve stavebnictví již v době Římské říše. Barva travertinu závisí na znečištění určitým typem oxidu. Přirozené barvy se pohybují od mléčně bílé až po ořechové, přes různé odstíny od žluté po červenou. Běžně se na deskách objevují stopy fosilních zvířat a rostlin.

Zobrazit novinku
zavřít

Kombinace Glass Blocks + Maps of Cerim

Aktualizováno: 04.09.2020 11:30

Snažíme se pro naše klienty vytvářet co nejlepší inspirace koupelen. Jedna taková krásná se povedla architektům na slovenském showroomu v Bratislavě. Nebylo by přece skvělé přijít a říci, přesně takovou koupelnu chci?

Zobrazit novinku
zavřít

Umyvadlová deska – TechnoArt

Aktualizováno: 02.09.2020 10:06

Koupelnové desky patří spolu s vanou nebo sprchovým koutem k nejdůležitějším částem každé koupelny. U koupelnových desek je kromě designu, který dotváří vzhled celé koupelny, velice důležitá především funkčnost a odolnost. A právě takové desky nabízí náš výrobní závod TechnoArt.

Zobrazit novinku
zavřít

Originální prvky pro vaši koupelnu na našich vzorkovnách

Aktualizováno: 31.08.2020 10:56

Naše showroomy jsou vždy známkou nejen nejnovějších designových či funkčních trendů, ale zároveň i netradičních řešení. Některá z těchto řešení pochází z dílny vlastního výrobního závodu TechnoArt.

Zobrazit novinku
zavřít

Atypické umyvadlo z TechnoArtu

Aktualizováno: 28.08.2020 07:56

Atypická umyvadla jsou plně funkční a dokáží dodat interiéru absolutní originalitu. Keramiku nelze ohýbat, je tedy nutné při návrhu respektovat rovné linie, ale na druhou stranu může mít zakázkové umyvadlo ojedinělý rozměr s navazující kresbou, jako kdyby bylo vytesáno z jednoho kusu mramoru.

Zobrazit novinku
zavřít

TechnoArt hledá posily do svého týmu

Aktualizováno: 26.08.2020 08:17

Provozovna TechnoArt přijme posily do svého týmu. Jedná se o pracovní pozici "Dělník ve výrobě", kde hlavní náplní práce je opracování keramických obkladů a dlažeb, obsluha strojů (řezání vodním paprskem, leštění, broušení), manipulace a skladování.

Zobrazit novinku
zavřít

Navrhneme i Vám koupelnu podle Vašich představ

Aktualizováno: 21.08.2020 09:12

Řešíte-li otázku výstavby či rekonstrukce koupelny, pak je určitě vhodné využít její virtuální vizualizaci, díky které budete mít dokonalou představu o její finální podobě. V dnešní době jsou samotné vizualizace již na tak pokročilé úrovni, že lze těžko rozeznat, zda se jedná o vizualizaci či reálnou fotografii.

Zobrazit novinku
zavřít

Školení TechnoArt

Aktualizováno: 19.08.2020 10:15

Je pro nás důležité, aby naši zaměstnanci měli potřebné znalosti o našich produktech a byli maximálně proškoleni v rámci následných výrobních operací, které je možné provádět pro finální pokládku nebo výrobu širokého sortimentu. Většina zákazníků nemá ponětí, co vše je možné z obkladů a dlažeb vyrobit, respektive kam mohou sahat jejich individuální potřeby.

Zobrazit novinku
zavřít

Loď Bella Bohemia zdobí bar s netradiční mozaikou z TechnoArtu

Aktualizováno: 17.08.2020 09:40

Výletní loď Bella Bohemia zdobí bar s mozaikou, která návštěníky rozhodně zaujme. Tento bar je obložen mozaikou z TechnoArtu série Metaline steel od italského výrobce Italgraniti a díky způsobu této pokládky je tak docílen optický klam vytvářející 3D efekt.

Zobrazit novinku
zavřít

Polyfunkční dům Pacovská

Aktualizováno: 14.08.2020 11:54

Projekt Pacovská Building se nachází v klidné rezidenční části Pankráce na Praze 4, v docházkové vzdálenosti obchodního domu Arkády Pankrác. Jedná se o 6ti podlažní polyfunkční budovu, která se skládá jak z bytové části, tak komerčních a kancelářských prostor k pronájmu, včetně vlastního podzemního parkování.

Zobrazit novinku
zavřít

Projekt Zelené Modřany

Aktualizováno: 12.08.2020 10:00

Projekt Zelené Modřany, navazující na úspěšný projekt Bydlení Na Beránku, je souborem rodinných domů s elegantním designem a vysokým standardem provedení. V projektu vyrostlo celkem 19 rodinných domů s pečlivě navrženou dispozicí 4+KK. Každý dům disponuje originálně navrženým předprostorem v uliční části, sloužící pro zaparkování vozidla a výsadbu vzrostlé zeleně.

Zobrazit novinku
zavřít

Rezidence Černomořská

Aktualizováno: 10.08.2020 13:10

Na pomezí pražských Vinohrad a Vršovic prošel rekonstrukcí krásný rohový dům z roku 1804. My jsme se podíleli na realizaci kompletní dodávkou obkladů, dlažeb a sanitární techniky. Projekt Rezidence Černomořská zahrnoval rekonstrukci 41 bytů.

Zobrazit novinku
zavřít

Stavíme novou halu v TechnoArtu

Aktualizováno: 07.08.2020 08:32

V našem výrobní závodě TechnoArt ve Všerubech stavíme novou výrobní halu. Jedná se o lepírnu a z původní lepírny se stane další mokrý provoz.

Zobrazit novinku
zavřít

Butik Michael Kors zdobí pult z výroby TechnoArt

Aktualizováno: 06.08.2020 12:52

V minulém týdnu jsme dokončili další krásný pult z bílého mramoru s navazující kresbou. Jedná se o dřevěný korpus, který je následně celoplošně oblepen slinutou keramickou dlažbou v síle střepu 6 mm. Povšimněte si detailů, navázání kresby na jednotlivých dílech. Finální výrobek zdobí butik Michael Kors na Letišti Václava Havla. Krásný čistý elegantní design. Těšíme se na další realizaci.

Zobrazit novinku
zavřít

Realizace kuchyní v bytovém domě U Dubu

Aktualizováno: 04.08.2020 08:21

Pro investora výstavby zakázky U Dubu – III. etapa v Modřanech jsme po úspěšné spolupráci našeho střediska develop v dodávkách obkladů, dlažeb a sanity na všech etapách zrealizovali na klíč dodávku 42 kuchyní do investičních bytů 1kk k pronájmu. Realizace i díky dlouholeté spolupráci s Metrostavem jakožto generálním zhotovitelem proběhla hladce a bez problémů ke spokojenosti klienta.

Zobrazit novinku
   ‹   1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 42   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.