CZ SK
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavení koupelen

Veškeré informace jsou zajímavé nejen v době, kdy jsou nejaktuálnější, ale je kolikrát přínosem podívat se do historie a sledovat nejen vývoj firmy ProCeram a.s., ale i celého oboru, který díky novým technologiím postupuje mílovými kroky.

zavřít

Nobili - jak vypadá výroba baterií?

Aktualizováno: 07.02.2019 10:08

Nahlédněte do samotné výroby jednoho z předních výrobců vodovodních baterií. Nobili Group je italskou rodinnou firmou vyrábějící vodovodní armatury, sprchové sety, koupelnové doplňky a sanitární techniku nejvyšší kvality.

Zobrazit novinku
zavřít

Víte, na co se zaměřit při vybírání obkladů a dlažby?

Aktualizováno: 05.02.2019 15:46

Víte, na co se zaměřit při vybírání obkladů a dlažby, abyste vybrali správně a nemuseli je už nikdy nebo minimálně měnit? Důležitý je samozřejmě prostor. Musíte se zaměřit na místo, kde dlažba nebo obklad bude....

Zobrazit novinku
zavřít

Nové reference develop Praha

Aktualizováno: 01.02.2019 08:04

Naše pražské developerské středisko nezahálí a i pro letošní rok má rozpracováno mnoho zajímavých velkých developerských projektů.

Zobrazit novinku
zavřít

Rezidence Waltrovka - develop Praha

Aktualizováno: 29.01.2019 08:24

Projekt Waltrovka investiční skupiny PENTA asi není třeba představovat. Investor na území bývalé továrny na výrobu leteckých motorů vybudoval zcela novou čtvrť (bez přehánění). Na historii této lokality je v projektu několikrát velmi zajímavě upozorněno a je promítnuta do výsledného díla. Waltrovka se skládá nejen z administrativních budov známých pod názvy Aviatica, Dynamica, Mechanica, ale i rezidenčních budov a rodinných domů.

Zobrazit novinku
zavřít

Střížkov Plazza - develop Praha

Aktualizováno: 28.01.2019 13:00

Velice nás těší, že mnoho námi realizovaných projektů není dílem náhody, ale výsledkem mnohaleté spolupráce s obchodními partnery. Do jisté míry je to pro nás zavazující, jelikož jsme si plně vědomi, že nastavenou laťku musíme držet vysoko a nepolevovat… :-).

Zobrazit novinku
zavřít

Tapety Devon&Devon - Wallpaper Collection

Aktualizováno: 25.01.2019 13:39

Wallpaper Collection je řada nástěnných tapet vytvořená ve spolupráci s designéry Francescou Greco, Ninou Farré a Vitem Nesta.

Zobrazit novinku
zavřít

Develop Praha jede na plné pecky :-)

Aktualizováno: 25.01.2019 12:24

Průběžně vám zde přinášíme nové zajímavé projekty, které jsme nově přidali do sekce reference. Na odkazech níže se tedy můžete podívat na nejnovější přírůstky, které realizovalo nebo průběžně realizuje naše pražské developerské středisko.

Zobrazit novinku
zavřít

Rezidence Malvazinky - develop Praha

Aktualizováno: 23.01.2019 09:52

Ve velmi žádané lokalitě v Praze 5, konkrétně Malvazinkách, probíhá finalizace stavebních prací projektu Rezidence Malvazinky, spadající do portfolia developera Exafin. Tento projekt byl vinou všemožných průtahů připravován mnoho let, a proto jsme velice rádi, že se již blížíme do cílové rovinky…

Zobrazit novinku
zavřít

Bratislavský projekt SKY PARK roste před očima

Aktualizováno: 22.01.2019 20:14

Sky Park je jedinečný multifunkční projekt, navržený světovým architektonickým studiem Zaha Hadid Architects, který přináší do centra Bratislavy dosud nepoznanou úroveň bydlení a kancelářských prostor.

Zobrazit novinku
zavřít

Tak Dakar nám skončil úspěchem :-)

Aktualizováno: 22.01.2019 08:45

Tak Rallye Dakar 2019 skončila, když jezdci 17.1. absolvovali poslední etapu. Tým Klymčiw Racing je spokojen s výsledky a užil si poslední chvíle v Peru. Všech deset závodních etap je odjetých a celý tým Klymčiw Racing se nakonec přesunul do hlavního města Peru. V Limě proběhlo ve čtvrtek večer slavnostní zakončení, kde jezdci oslavili úspěšné zdolání letošního závodu. A zde je krátké zhodnocení od manažera týmu Ondřeje Klymčiwa.

Zobrazit novinku
zavřít

Devon&Devon - luxusní italská sanita

Aktualizováno: 19.01.2019 14:08

Značka Devon&Devon se zrodila v roce 1989 ve Florencii díky podnikatelské myšlence Gianniho a Paoly Tanini. Pár architektů řídí firmu od samého začátku, protože sdílejí manažerskou a kreativní vizi, jak vytvořit kompletní a harmonickou koupelnu, inspirovanou atmosférou evropské tradice a velmi rafinovaným americkým designem první poloviny dvacátého století. Společně přispěli k růstu a mezinárodnímu uznání značky. Dnes značka Devon&Devon exportuje do více než osmdesáti zemí světa.

Zobrazit novinku
zavřít

Garrett Poucher měl na Dakaru pád :-(

Aktualizováno: 17.01.2019 12:47

41. ročník rallye Dakar je u konce a dosavadní průběh soutěže hodnotí Ondřej Klymčiw pozitivně, manažer týmu. Závodníky dnes čeká poslední desátá etapa, ze které vám tým Klymčiw Racing přineseme živý přenos na facebookovém profilu https://www.facebook.com/klymciwondrej/ . Ošklivý pád Garretta Pouchera se naštěstí obešel bez vážného zranění a tak mohl v závodu pokračovat.

Zobrazit novinku
zavřít

Rallye Dakar se pomalu blíží ke konci

Aktualizováno: 16.01.2019 12:22

Letošní ročník rallye Dakar se pomalu chýlí ke svému konci. Závodníci mají za sebou osmou etapu a nyní je čeká devátá, která je poslední těžkou zkouškou před závěrečným epilogem. A jak to vidí v týmu Klymčiw Racing?

Zobrazit novinku
zavřít

PB TOUR 2018

Aktualizováno: 16.01.2019 08:18

Další ročník golfových turnajů PB Tour je za námi. Děkujeme nejen všem hráčům za účast, ale hlavně provoznímu týmu za hladký průběh všech turnajů.

Zobrazit novinku
zavřít

RD nedaleko Plzně

Aktualizováno: 15.01.2019 11:17

Se zkušeným architektem Lukášem Janoutem a Stavitelstvím Šmíd jsme měli tu možnost spolupracovat na projektu výstavby rodinného domu nedaleko Plzně.

Zobrazit novinku
zavřít

Nový developerský projekt Lipenecký park

Aktualizováno: 15.01.2019 10:05

Nově vznikající rezidenční projekt developera NG Real Estate, a.s. nese jméno Lipenecký park. Jak už název vypovídá, projekt je situován do klidné pražské městské části – Lipence. Tento projekt přinese 43 nových bytů a 19 rodinných domů, ve kterých noví obyvatelé naleznou veškeré pohodlí, komfort a klid před stresem velkoměsta.

Zobrazit novinku
zavřít

Závod Rallye Dakar se přehoupl do druhé poloviny

Aktualizováno: 14.01.2019 10:11

Letošní rallye Dakar se dostala do své poloviny. Závodníci mají za sebou pět etap z deseti. Přinášíme vám nejnovější informace.

Zobrazit novinku
zavřít

Tým ProCeramu Praha vyrazil na motokárový okruh

Aktualizováno: 14.01.2019 08:04

Tým interiéry ProCeram z provozovny Praha - Stodůlky tentokrát v rámci teambuildingu vyrazil na okruh do Caravan Metropol Karting arény. A jak jsme se mohli přesvědčit, tak pražský tým umí sešlápnout plyn nejen v práci, ale i na motokárovém okruhu.

Zobrazit novinku
zavřít

ProCeram podporuje tým Klymčiw Racing na Dakaru

Aktualizováno: 11.01.2019 09:18

Jako již tradičně naše firma podporuje tým Klymčiw Racing na Dakaru. V pondělí 7. ledna 2019 se naplno rozjel další ročník slavné dálkové rallye Dakar. Pro letošní rok je Ondřej Klymčiw jako manažer celého týmu v opačné pozici, než v minulých ročnících a s napětím sleduje počínání svých jezdců.

Zobrazit novinku
zavřít

Focení magazínu Mercury´s na showroomu Florim a Iris/FMG

Aktualizováno: 21.12.2018 06:45

Ve spolupráci s vybranými modelkami magazínu Mercury´s vznikla svůdná edice fotografií na vzorkovnách našich dodavatelů v Itálii - Florim a Iris/FMG.

Zobrazit novinku
   ‹   1 2 3 4 5 6 7 8 ... 31   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.