CZ SK RU
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavení koupelen

Veškeré informace jsou zajímavé nejen v době, kdy jsou nejaktuálnější, ale je kolikrát přínosem podívat se do historie a sledovat nejen vývoj firmy ProCeram a.s., ale i celého oboru, který díky novým technologiím postupuje mílovými kroky.

zavřít

Zařizujete bydlení? Neztrácejte čas a inspirujte se na jednom místě!

Aktualizováno: 01.08.2018 10:54

Zařizování bydlení je mnohy událostí radostnou, mnohdy ale také stresující a časově náročnou. Aby zůstala pouze tou radostnou, rádi doporučíme navštívit New Living Center v pražských Stodůlkách.
Zobrazit novinku
zavřít

Koupelna a WC obložené Timeless of Cerim

Aktualizováno: 25.07.2018 13:41

Pro tento projekt byla použita k obkladům stěn dlažba za série Timeless of Cerim. Sanitární keramiku zde zákazník použil od firem Roca a Laufen. Atypický nábytek pak od firmy Lebon, vodovodní baterie Nobili, sprchovou zástěnu Hüppe, vanovou zástěnu Riho a vanu Kaldewei.

Zobrazit novinku
zavřít

Ohlédnutí za veletrhem DESIGN V KOUPELNĚ 2018

Aktualizováno: 16.07.2018 10:23
 
Koncem března 2018 byla naše společnost ProCeram a.s. hlavním partnerem přehlídky DESIGN V KOUPELNĚ v PVA EXPO PRAHA. Společně s jednotlivými výrobci a dodavateli jsme tuto jedinečnou akci připravili. V soutěži TOP EXPO 2018 za veletrh DESIGN V KOUPELNĚ naše společnost zvítězila za komplexní řešení celé HALY 6 s jednotným architektonickým výrazem.
 
Soubor veletrhů navštívilo více než 36.000 návštěvníků, zúčastnilo se 612 vystavovatelů na čisté výstavně ploše přes 16.000 m2DESIGN V KOUPELNĚ byl jedním ze souboru veletrhů, kde mezi další veletrhy patřily FOR HABITAT, FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER.
Zobrazit novinku
zavřít

Pokládka 2 cm dlažby v okolí bazénu

Aktualizováno: 09.07.2018 13:01

Náš velkoobchodní zákazník společnost Lemis, realizovala krásný projekt terasového bazénu soukromého investora. Pro okolí bazénu byla použita dvoucentimetrová dlažba Stone D od italského výrobce Impronta s protiskluzným povrchem. Celá terasa je pokládána na stavitelné terče, tak aby okolí bazénu bylo vodorovné, ale voda mohla pohodlně odtékat pod dlaždicemi. Lem bazénu i terasy musel být z důvodu stability, lepen klasicky na flexibilní lepidlo.

Zobrazit novinku
zavřít

Realizace koupelny Brandýs nad Labem

Aktualizováno: 02.07.2018 09:13

Opět Vám zde představujeme zajímavou kombinaci bílého a barevného obkladu. Náš zákazník z Prahy použil při realizaci  koupelen a toalet obklad Slide od italského výrobce Iris v kombinaci s bílým obkladem RAKO System. Součástí dodávky byly také zástěny Hüppe a baterie Hansgrohe.

Zobrazit novinku
zavřít

Dřevo v kombinaci s bílým obkladem

Aktualizováno: 28.06.2018 08:57

Náš zákazník z Prahy použil při realizaci své koupelny a WC jednoduchou, ale přesto velice zajímavou kombinaci bílého obkladu a dlažby s motivem dřeva. Bílé obklady ze série Rako Systém a dlažba Faro, obojí od českého výrobce Rako.

Zobrazit novinku
zavřít

Výměna zámkové dlažby za keramickou dlažbu se suchou pokládkou

Aktualizováno: 25.06.2018 16:17

Přijde vám zámková dlažba obyčejná, okoukaná nebo se nadměrně špiní atd. Máme pro vás tip, jak poměrně snadno a rychle vyměníte zámkovou dlažbu za designovou keramickou mrazuvzdornou dlažbu, bez nutnosti betonování a složitého lepení a spárování.

Zobrazit novinku
zavřít

Divize developerský projektů ProCeram – to nejsou jen klientské změny a dodávky koupelen…

Aktualizováno: 24.06.2018 11:48

Jsme pyšní na to, že můžeme spoluvytvářet architekturu celého projektu použitím námi dodávaných materiálů tak, jak se to podařilo v komorním projektu Rezidence Nad Ostrovem od developera Neocity Group.

Zobrazit novinku
zavřít

3. etapa projektu Na Malé Růži v Drahelčicích ve výstavbě

Aktualizováno: 22.06.2018 11:03

Společnost ProCeram, a.s. na třetí etapě projektu Na Malé Růži, zajišťuje dodávky standardních a nadstandardních obkladů a dlažeb, zařizovacích předmětů a baterií, včetně potřebné asistence při výběru zboží.

Zobrazit novinku
zavřít

Realizace rodinného domu ve Statenicích

Aktualizováno: 20.06.2018 09:22

ProCeram Praha dodával obklady a dlažby a zařizovací předměty do rodinného domu ve Statenicích. Obklady a dlažby jsou ze série Urbana Contract italského výrobce Impronta. Nábytek byl vyroben na míru firmou Lebon. Dále zde jsou použity baterie Grohe, sprchové kouty Riho, sanitární keramika Roca a koupelnové radiátory od švýcarské firmy Zehnder.

Zobrazit novinku
zavřít

Premier Clinic - klinika plastické chirurgie

Aktualizováno: 20.06.2018 09:11

ProCeram dodával obklady, dlažbu i sanitární vybavení do jedné z nejmodernější a technologicky nejvyspělejší kliniky plastické chirurgie v ČR https://www.premier-clinic.cz/. Z dlažeb se v koupelně jednalo o dlažbu italského výrobce Cerim Timeless Calacatta v matném provedení 80x80 cm na podlahu a na stěnu v lesklém provedení v rozměru 80x240 cm. V chodbě byla použita lesklá dlažba v rozměru 150x150 cm Marmi Beige italského výrobce FMG.


Zobrazit novinku
zavřít

Centrum klientských změn ProCeram a.s.

Aktualizováno: 19.06.2018 08:31

Do rodiny odbavovaných projektů, které zpracovává Centrum klientských změn ProCeram a.s. můžeme v současné době přivítat i projekty nových partnerů, které naše služby a především nabízený servis oslovili… :-)

Zobrazit novinku
zavřít

Moře, slunce, osvěžující drinky – zkrátka léto a doba dovolených je za dveřmi...

Aktualizováno: 18.06.2018 08:11

Centrum klientských změn ProCeram a.s. však nezahálí a právě začíná odbavovat první klienty z několika velmi zajímavých projektů. Velice nás také těší důvěra stálých partnerů, díky které můžeme realizovat další etapy úspěšných projektů, jako například Rezidence Veselská (Odien real estate), Byty U Dubu (KT Development), Tulipa City Kolbenova (AFI Europe), Čakovický park (NG real estate).

Zobrazit novinku
zavřít

Reklamní plachty zdobí stavby v centru Brna a nejen tam

Aktualizováno: 14.06.2018 08:30

Od minulého týdne naše největší stavby v Brně zdobí reklamní plachty ProCeram. Jedna nás propaguje v centru Brna na Křenové ulici, kam dodáváme obklady, dlažby a sanitu na developerský projekt Loft Blok, který zaštiťuje celkem 6 samostatných objektů určených jak pro komerční účely tak také byty. Další 2 reklamní plachty nás aktuálně prezentují jednak na developerské výstavbě RD Lipůvka a na prestižním developerském projektu Golfové domy Kořenec.

Zobrazit novinku
zavřít

ProCeram hledá do svého týmu projektového manažera

Aktualizováno: 07.06.2018 17:06

Projektové týmy ve společnosti ProCeram se zaměřují na dodávky a v některých případech i realizace projektů vyšší úrovně – hotely, administrativní budovy, a další typy projektů – bazény, nemocnice atd. Jejich úkolem je především poskytnout zákazníkovi veškerou odbornou podporu a koordinovat realizaci dodávek. Staňte se součástí kvalitního, profesionálního týmu ve stabilní společnosti.

Zobrazit novinku
zavřít

Aktualizace outletové prodejny Uhříněves

Aktualizováno: 06.06.2018 14:12

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout nové výstavní kóje, které jsme pro Vás připravili. Vyvzorovali jsme nové trendy formáty, v zajímavém designu a především za velice výjimečné ceny. Přijďte si je prohlédnout k nám na prodejnu.

Zobrazit novinku
zavřít

Nové reklamní panely v NLC Bratislava

Aktualizováno: 04.06.2018 08:11

V pátek jsme instalovali nové reklamní světelné panely na budovu New Living Center v Bratislavě, kde naleznete vše pro bydlení - ProCeram koupelny, Le Chomat postele, Hanák kuchyně a interiérový nábytek, Koratex dveře a podlahové krytiny a v neposlední řadě Ekoma Design, kteří nabízí komplexní řešení interiérů na přání zákazníků.

Zobrazit novinku
zavřít

Plzeňská prodejna ProCeram vám připravila akční nabídku

Aktualizováno: 28.05.2018 17:20

Navštivte naší prodejnu ProCeram Plzeň na Jateční ulici 32 a vyberte si ze široké akční nabídky obkladů, dlažeb a sanitární techniky. Vybrané akční produkty můžete zakoupit ve všech našich vzorkovnách po celé České republice.

Zobrazit novinku
zavřít

Realizace kuchyně Hanák

Aktualizováno: 24.05.2018 12:55

ProCeram Interiéry dodávali další velice povedenou zakázku pro soukromého investora. Jednalo se o kuchyni od českého výrobce Hanák ve vysokém lesku s atypickými spoji dveří a s korpusem u technických skříní a lakovaná mřížka přímo do dveří.

Zobrazit novinku
zavřít

Školení pokládky velkých formátů u italského výrobce Florim

Aktualizováno: 21.05.2018 14:27

Minulý týden proběhlo školení obkladačů na profesionální montáž velkých formátů dlažeb až do rozměru 160x320 cm u výrobce Florim v Itálii. Součástí školení byla také prohlídka nejmodernější výrobní haly s třemi linkami na výrobu slinutých dlažeb ve formátu až 160x320 cm v 6 mm a 12 mm síle střepu a praktická zkouška práce s těmito dlažbami.

Zobrazit novinku
   ‹   1 2 3 4 5 6 7 8 ... 28   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.