CZ SK
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavení koupelen

Veškeré informace jsou zajímavé nejen v době, kdy jsou nejaktuálnější, ale je kolikrát přínosem podívat se do historie a sledovat nejen vývoj firmy ProCeram a.s., ale i celého oboru, který díky novým technologiím postupuje mílovými kroky.

zavřít

Atypické umyvadlo Florence se šikmým dnem

Aktualizováno: 13.10.2020 08:00

Výrobní závod TechnoArt se pyšní další krásnou realizací. V posledních týdnech jsme intenzivně pracovali na vývoji nových standardizovaných umyvadlech a FLORENCE je jedním z nich. Prozkoumejte FLORENCE na novém webu

Zobrazit novinku
zavřít

Vila dům Borovského

Aktualizováno: 09.10.2020 09:20

V průběhu roku 2021 společně s investorem F&S Ivest a.s. dokončíme  projekt Viladům Borovského ve Slaném. Projekt nabízí komorní bydlení o 12 bytech a dispozicích od 1+kk až po 3+kk.

 

Zobrazit novinku
zavřít

Stolečky z TechnoArtu

Aktualizováno: 06.10.2020 07:00

Designové prvky patří do každého prostoru a je jen na vás, jaké vyberete a kam je umístíte. Doladit detaily v interiéru můžete i vložením keramické dlažby do konstrukce stolečků. O výrobu se postará náš výrobní závod TechnoArt. 

Zobrazit novinku
zavřít

Rodinné domy Štěrboholy

Aktualizováno: 02.10.2020 15:00

Jako hrdý obchodní partner společnosti FINEP a.s. se můžeme pochlubit dalším developerským projektem, kam jsme dodávali obklady, dlažby a sanitární techniku. Tímto projektem jsou rodinné domy Štěrboholy.

Zobrazit novinku
zavřít

Dárek ve formě digitálního tisku na dlaždici

Aktualizováno: 30.09.2020 08:29

V kreativitě narozeninových dárků se meze nekladou, čemuž může přispět náš výrobní závod TechnoArt, kde díky technologii digitálního tisku vytiskneme jakýkoliv obraz na dlaždici. Inspirujte se obrazy pro milovníka Tullamore Dew nebo obrazem k 10. narozeninám autosalonu.

Zobrazit novinku
zavřít

Domy Prknovka

Aktualizováno: 25.09.2020 15:26

Projekt v Praze - Kolovraty tvoří 6 rodinných domů, které jsou vybavené nejmodernějšími technologiemi a nabízí vysoký standard bydlení. Dvoupodlažní rodinné domy o dispozici 5 + kk jsou umístěné na pozemcích velikosti od 936 až 1939 m2. V rámci standardního provedení jsou použité kvalitní materiály a technologie.

Zobrazit novinku
zavřít

Slovenští kolegové dokončili obložení společných prostor v bytovém domě PREMIÉRE

Aktualizováno: 24.09.2020 07:59

Do společných prostor bytového domu Premiere dodávali naši slovenští kolegové obklady a dlažby. Pro obložení stěn byly vybrány obklady od italského dodavatele Florim ze sérií a barev I Classici di Rex - Callacata a Étoile de Rex - Étoile Créme a Illusion. 

Zobrazit novinku
zavřít

Akce - výprodejový stan v Plzni, obklady a dlažby od 89 Kč/m2

Aktualizováno: 23.09.2020 14:33

V plzeňském areálu ProCeramu a A-keramiky na adrese Jateční 32 jsme pro Vás připravili výprodejový stan s dlažbou a obklady i sanitou. 

Zobrazit novinku
zavřít

Společně s architektem vznikl v TechnoArtu nový vzor mozaiky

Aktualizováno: 21.09.2020 07:00

Výrobní možnosti našeho výrobního závodu TechnoArt jsou mnohdy neomezené, a tak ve spolupráci s architektem mohl vzniknout nový vzor mozaiky. Kam bude mozaika umístěna se nechte překvapit, těšte se s námi na finální realizaci. 

 

Zobrazit novinku
zavřít

TechnoArt vám vyrobí vaše logo do obkladu nebo dlažby

Aktualizováno: 17.09.2020 08:30

Náš výrobní závod disponuje novým vodním paprskem, který vyrobí logo do keramické dlažby na míru vašemu přání. Přesvědčte se sami realizací samotného loga TechnoArtu do bratislavského showroomu, které vás přivítá při vstupu k výstavním kójím.

Zobrazit novinku
zavřít

Inspirativní setkání architektů, designérů, developerů a firem z oboru bydlení v New Living Center

Aktualizováno: 15.09.2020 15:24

ProCeram je součástí pražkého New Living Centra, kde se uskutečnilo setkání předních architektů, designerů, developerů a majitelů stavebních firem. Toto setkání bylo konkrétně uskutečněno za účelem slavnostního křtu časopisu Be the Best

Zobrazit novinku
zavřít

Dlažba RAKO z ukončené produkce za vyjímečné ceny

Aktualizováno: 10.09.2020 09:54

Výrobní závod RAKO uvolňuje kapacity pro nové série a vy tak máte jedinečnou možnost zakoupit za akční ceny série z ukončené produkce. Jedná se o omezenou nabídku do vyprodání zásob a můžete aktuálně zakoupit dlažbu RAKO ve formátu 30x60 i 60x60 cm ze série Clay, Defile nebo Sandstone Plus. Více na našem eshopu - ukončená produkce.

Zobrazit novinku
zavřít

Zavádíme novou sérii, která je jiná, než vše na současném trhu

Aktualizováno: 08.09.2020 07:57

Travertino Romano je slinutá nenasákavá, rektifikovaná dlažba, jejíž předlohou byl přírodní italský travertin, který se jmenuje Travertino Romano. Série tedy přijala jeho jméno. Přírodní travertin je sedimentární hornina - vápenec, který byl díky jednoduchému opracování široce používán ve stavebnictví již v době Římské říše. Barva travertinu závisí na znečištění určitým typem oxidu. Přirozené barvy se pohybují od mléčně bílé až po ořechové, přes různé odstíny od žluté po červenou. Běžně se na deskách objevují stopy fosilních zvířat a rostlin.

Zobrazit novinku
zavřít

Kombinace Glass Blocks + Maps of Cerim

Aktualizováno: 04.09.2020 11:30

Snažíme se pro naše klienty vytvářet co nejlepší inspirace koupelen. Jedna taková krásná se povedla architektům na slovenském showroomu v Bratislavě. Nebylo by přece skvělé přijít a říci, přesně takovou koupelnu chci?

Zobrazit novinku
zavřít

Umyvadlová deska – TechnoArt

Aktualizováno: 02.09.2020 10:06

Koupelnové desky patří spolu s vanou nebo sprchovým koutem k nejdůležitějším částem každé koupelny. U koupelnových desek je kromě designu, který dotváří vzhled celé koupelny, velice důležitá především funkčnost a odolnost. A právě takové desky nabízí náš výrobní závod TechnoArt.

Zobrazit novinku
zavřít

Originální prvky pro vaši koupelnu na našich vzorkovnách

Aktualizováno: 31.08.2020 10:56

Naše showroomy jsou vždy známkou nejen nejnovějších designových či funkčních trendů, ale zároveň i netradičních řešení. Některá z těchto řešení pochází z dílny vlastního výrobního závodu TechnoArt.

Zobrazit novinku
zavřít

Atypické umyvadlo z TechnoArtu

Aktualizováno: 28.08.2020 07:56

Atypická umyvadla jsou plně funkční a dokáží dodat interiéru absolutní originalitu. Keramiku nelze ohýbat, je tedy nutné při návrhu respektovat rovné linie, ale na druhou stranu může mít zakázkové umyvadlo ojedinělý rozměr s navazující kresbou, jako kdyby bylo vytesáno z jednoho kusu mramoru.

Zobrazit novinku
zavřít

TechnoArt hledá posily do svého týmu

Aktualizováno: 26.08.2020 08:17

Provozovna TechnoArt přijme posily do svého týmu. Jedná se o pracovní pozici "Dělník ve výrobě", kde hlavní náplní práce je opracování keramických obkladů a dlažeb, obsluha strojů (řezání vodním paprskem, leštění, broušení), manipulace a skladování.

Zobrazit novinku
zavřít

Navrhneme i Vám koupelnu podle Vašich představ

Aktualizováno: 21.08.2020 09:12

Řešíte-li otázku výstavby či rekonstrukce koupelny, pak je určitě vhodné využít její virtuální vizualizaci, díky které budete mít dokonalou představu o její finální podobě. V dnešní době jsou samotné vizualizace již na tak pokročilé úrovni, že lze těžko rozeznat, zda se jedná o vizualizaci či reálnou fotografii.

Zobrazit novinku
zavřít

Školení TechnoArt

Aktualizováno: 19.08.2020 10:15

Je pro nás důležité, aby naši zaměstnanci měli potřebné znalosti o našich produktech a byli maximálně proškoleni v rámci následných výrobních operací, které je možné provádět pro finální pokládku nebo výrobu širokého sortimentu. Většina zákazníků nemá ponětí, co vše je možné z obkladů a dlažeb vyrobit, respektive kam mohou sahat jejich individuální potřeby.

Zobrazit novinku
   ‹   1 2 3 4 5 6 7 8 ... 41   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.