CZ SK RU
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavení koupelen

Veškeré informace jsou zajímavé nejen v době, kdy jsou nejaktuálnější, ale je kolikrát přínosem podívat se do historie a sledovat nejen vývoj firmy ProCeram a.s., ale i celého oboru, který díky novým technologiím postupuje mílovými kroky.

zavřít

Nová linka na výrobu velkoformátových dlaždic v Chlumčanech

Aktualizováno: 18.10.2018 21:08

V září letošního roku slavnostně uvedla společnost Lasselsberger do plného provozu novou linku a pec na výrobu velkoformátových dlaždic ve výrobním závodě v Chlumčanech.

Společnost vyrábějící značku RAKO je pro nás největším tuzemským dodavatelem obkladů a dlažeb, i zároveň jedním z největších dodavatelů v rámci EU.

Zobrazit novinku
zavřít

Bydlení Jahodnice - ideální místo pro rodinu

Aktualizováno: 09.10.2018 13:16

Skupina UNIMEX GROUP a.s. právě zkolaudovala svůj projekt nazvaný Bydlení Jahodnice. Tento projekt se nachází v klidné části Prahy 9, v blízkosti velkého lesoparku, cyklostezek, dětských hřišť a je tedy ideálním místem pro rodinné bydlení.

Zobrazit novinku
zavřít

Projekt U Veleslavínského zámku a Terasy Břevnov

Aktualizováno: 08.10.2018 08:01

Centrum klientských změn ProCeram a.s. ukončilo odbavování klientských změn pro projekty U Veleslavínského zámku a Terasy Břevnov developerské skupiny Neocity Group CZ s.r.o..

Zobrazit novinku
zavřít

Marina Island - luxusní projekt v pražských Holešovicích

Aktualizováno: 06.10.2018 09:30

V rámci luxusního projektu Marina Island, který patří do portfolia developerské skupiny Daramis a Lighthouse Group jsme dodávali materiály nejen do jednotlivých bytů, ale i do lobby a na fasádu nad vstupy do budov.

Zobrazit novinku
zavřít

Proměna koupelny v umělecké dílo

Aktualizováno: 05.10.2018 15:11

Poslední trendy udávaly koupelnám jednoduchost a neutrální barvy. Že vás to ale nebaví? Podívejte se tedy na jedinečný projekt a spojení uměleckého malíře Joe Muczka jr. a van od společnosti Devon&Devon.

Zobrazit novinku
zavřít

Projekt Jižní výhledy a Nad Prokopským údolím

Aktualizováno: 05.10.2018 07:54

Jsme velice pyšní na to, že se můžeme pochlubit spoluprací s největším rezidenčním developerem, společností CENTRAL GROUP a.s., pro kterého jsme výhradním dodavatelem obkladů, dlažeb a sanitárního vybavení. Divize klientských změn ProCeram a.s. zpracovává pro tohoto developera ročně stovky individuálních klientských změn, kdy se naši zkušení konzultanti snaží vyplnit veškeré představy klientů o jejich novém bydlení.

Zobrazit novinku
zavřít

Exkluzivní koupelnové studio v Bratislavě

Aktualizováno: 04.10.2018 15:09

Naše koupelnové studio je na ploše 1.800 m2 a nabízí Vám vše od menších formátů po jedinečnou prezentaci velkých formátů 160 x 320 cm. Inspiraci tak naleznete ve více než 70 kójích.

Zobrazit novinku
zavřít

Cersaie 2018 – největší výstava obkladů a dlažeb v Itálii

Aktualizováno: 03.10.2018 11:34

Jako každoročně i letos jsme se zúčastnili veletrhu Cersaie v Bologni, abychom Vám představili nejnovější trendy v sortimentu obkladů a dlažeb.

Zobrazit novinku
zavřít

Jedinečný showroom Devon&Devon

Aktualizováno: 02.10.2018 15:09

V nově otevřeném New Living Center Bratislava se v tuto chvíli dokončuje exkluzivní showroom Devon&Devon, jedná se o italskou sanitu inspirovanou architekturou koncem 19. století, začátkem 20. století. Jiný showroom Devon&Devon v Bratislavě nenaleznete a pokud se Vám tento styl líbí, doporučujeme navštívit.

Zobrazit novinku
zavřít

Marina Island - atraktivní lokalita pro bydlení na hranici dvou světů

Aktualizováno: 28.09.2018 13:27

Luxusní projekt Marina Island v pražských Holešovicích ukrývá mezi svými zdmi opravdové unikáty. Velice nás těší, že se s Vámi můžeme podělit o reálné fotografie realizace velkoryse pojatých koupelen v jednom z bytů tohoto projektu.

Zobrazit novinku
zavřít

Použití vyrovnávacích hmot pro sanitární keramiku Laufen/Jika/Roca

Aktualizováno: 12.09.2018 09:35

Posledním stránkám v katalogu nebo ceníku výrobce není mnohdy přikládáno mnoho pozornosti, avšak u výrobce sanitární techniky Laufen, Jika a Roca jsou to hlavní stránky, které má znát každý prodejce či instalatér a každý zákazník by měl být náležitě informován.

Zobrazit novinku
zavřít

Interiér RD u Olomouce

Aktualizováno: 31.08.2018 07:48

ProCeram se spolupodílel se společností Creatisa Design s.r.o. na novostavbě RD soukromého investora. Interiér RD měl být maximálně uzavřený směrem do ulice a otevřený do prostoru zahrady.

Zobrazit novinku
zavřít

Novostavba RD soukromého investora

Aktualizováno: 29.08.2018 15:57

Představujeme Vám další z nádherných projektů, novostavbu RD soukromého investora, na které se ProCeram spolupodílel se společností Creatisa Design s.r.o..

Zobrazit novinku
zavřít

Rekonstrukce vily v pražské Ořechovce

Aktualizováno: 22.08.2018 13:07

Ořechovka v Praze-Střešovicích je jednou z nejznámějších a nejdražších pražských vilových čtvrtí. My jsme se spolupodíleli se společností Koupelnové studio ČERO s.r.o. na rekonstrukci jedné z těchto vil. A jak finální rekonstrukce dopadla, to se můžete přesvědčit ve fotogalerii tohoto článku sami…

Zobrazit novinku
zavřít

Aktuálně z bratislavského New Living Centra

Aktualizováno: 22.08.2018 12:15

Další nahlédnutí na rekonstrukci bratislavského New Living Centra.

Zobrazit novinku
zavřít

Hledáme posilu - Odborný prodejce koupelen - Praha

Aktualizováno: 20.08.2018 13:01

Náplň práce:

  • Prodej keramických obkladů, dlažeb a koupelnového vybavení maloobchodním zákazníkům
  • Prezentace nabízeného sortimentu
  • Odborné poradenství, dispoziční návrhy
  • Návrhy technického a designového řešení
  • Vytváření cenových nabídek
  • Kompletní zpracování jednotlivých zakázek
Zobrazit novinku
zavřít

VANGUARD - Luxury Watch & Jewellery

Aktualizováno: 15.08.2018 11:19

Prodejna VANGUARD nabízí luxusní a špičkové produkty jako jsou hodinky, manžetové knoflíky, luxusní pera, abstraktní šperky nebo jedinečné trezory.
Naše společnost do této prodejny dodávala dlažbu ze série Timeless of Cerim barvu Amani grey ve formátu 60x120 cm.

Zobrazit novinku
zavřít

New Living Center Bratislava je téměř dokončen

Aktualizováno: 09.08.2018 06:48

Obchodní dům New Living Center v Bratislavě na Rožňavské ulici je téměř dokončen. Zbývají poslední úpravy kójí, reklamních nápisů, malby, aj.

Centrum pro bydlení Vám nabídne na ploše 5.500 m2 showroom obkladů, dlažeb a sanitární techniky ProCeram, podlahové krytiny a dveře Koratex, kuchyně a interiérový nábytek Hanák, luxusní postele Le Chomat, svítidla Preciosa, nábytek Ekoma Design, vestavěné skříně Komandor, dále showroomy látek, tapet, zahradnické centrum a další.

Zobrazit novinku
zavřít

I propojovací chodba u WC může vypadat hezky ...

Aktualizováno: 07.08.2018 06:18

Finální podoba New Living Center v Bratislavě se úspěšně rýsuje. V článku se můžete přesvědčit o tom, jak i propojovací chodba u WC může vypadat hezky a nadčasově.

Zobrazit novinku
zavřít

The King’s Hotel & Spa je ve finále SBID International Design Awards – podpořme jej společně

Aktualizováno: 03.08.2018 13:23

Ocenění SBID International Design Awards je nejprestižnější ocenění interiérů ve světovém designovém měřítku. Ocenění uznává, odměňuje vynikající design v celé řadě kategorií. Získání ocenění SBID International Design Award je velkým úspěchem - hodnotí ho přední odborníci z oboru na základě technického obsahu a estetické kreativity daného projektu.

O ocenění SBID International Design Awards  se zajímá celý svět, takže je opravdu velkou poctou a uznáním toto ocenění získat. 

Zobrazit novinku
   ‹   1 2 3 4 5 6 7 ... 28   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.