CZ SK
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavení koupelen

Veškeré informace jsou zajímavé nejen v době, kdy jsou nejaktuálnější, ale je kolikrát přínosem podívat se do historie a sledovat nejen vývoj firmy ProCeram a.s., ale i celého oboru, který díky novým technologiím postupuje mílovými kroky.

zavřít

Použití velkých formátů při výstavbě rodinného domu

Aktualizováno: 14.05.2019 11:02

Velkoformátová slinutá dlažba výrobce Florim – 80x240 cm použita jako obklad stěn na terase rodinného domu.

Zobrazit novinku
zavřít

Projekt Dve sýpky

Aktualizováno: 13.05.2019 13:17

Projekt Dve sýpky je elegantně zasazený do malebného a pokojného prostředí bratislavské části Javorce. Díky kombinaci polohy a výborné dostupnosti můžete bydlet obklopeni zelení a zároveň si užívat výhod velkoměsta.

Zobrazit novinku
zavřít

Pivní běh jako teambuilding, proč ne?

Aktualizováno: 13.05.2019 11:01

Tak trochu netradičního běžeckého závodu se v rámci teambuildingu o víkendu zúčastnili zaměstnanci plzeňského ProCeramu.

Zobrazit novinku
zavřít

Výroba TechnoArt umí krásné věci – Umyvadlové desky

Aktualizováno: 06.05.2019 08:58

Koupelnové desky patří spolu s vanou nebo sprchovým koutem k nejdůležitějším součástem každé koupelny. U koupelnových desek je kromě designu, který dotváří vzhled celé koupelny, velice důležitá především funkčnost a odolnost. A právě takové desky nabízí náš výrobní závod TechnoArt.

Zobrazit novinku
zavřít

Ovládací tlačítko k závěsnému WC na míru od Alcaplastu

Aktualizováno: 03.05.2019 08:16

Ve výrobním závodě v Břeclavi nám bylo na míru od společnosti Alcaplast vyrobeno ovládací tlačítko s logem hotelu Marriott. Pevně věříme, že i tento zajímavý prvek ozvláštní tuto síť hotelů.

Zobrazit novinku
zavřít

Vzorkovna Bratislava a nové vystavení umyvadlových desek z TechnoArtu

Aktualizováno: 02.05.2019 10:50

Koncem roku 2018 byla slavnostně otevřena naše nová vzorkovna v Bratislavě. Hlavní předností našich vzorkoven je prezentace nejnovějších designových a technických trendů. Proto jednotlivé výstavní kóje soustavně obměňujeme, zdokonalujeme doplňujeme o nejčerstvější novinky v našem oboru.

Zobrazit novinku
zavřít

Rezidenční Areál Panorama Rosice – Develop Brno

Aktualizováno: 30.04.2019 14:58

Brněnská divize developerských projektů zahájila proces odbavování klientských změn v projektu Rezidenční areál Panorama Rosice. Jedná se o uzavřený rezidenční areál zahrnující byty, kancelářské prostory, tělocvičnu, mateřskou školku, dětské hřiště, soukromá parkovací stání a parkovou zeleň.

 

Zobrazit novinku
zavřít

ProCeram na pražském půlmaratonu

Aktualizováno: 26.04.2019 07:55

V dubnu se naši nejzapálenější kolegové z provozovny Praha – Stodůlky zúčastnili pražského půlmaratonu. Někdo pokořil svůj osobní rekord, někdo nedoběhl.

Zobrazit novinku
zavřít

Digitální tisk na dlaždice v TechnoArtu

Aktualizováno: 24.04.2019 08:57

Nejnovějším přírůstkem našich moderních technologií ve výrobě TechnoArt, je digitální tisk na dlaždice. Jedná se o velkoformátovou digitální tiskárnu, která dokáže tisknout prakticky na všechny typy obkladů a dlažeb, a to až do formátu 160x320 cm.

Zobrazit novinku
zavřít

Penthouses & Panoramatic Collection Apartments v projektu Sky Park jsou v prodeji.

Aktualizováno: 23.04.2019 08:00

Sky Park Residence, prestižní projekt od světoznámé architektky Zahy Hadid je už nějaký ten pátek jedním z nejviditelnějších developerských projektů na Slovensku. Tak jak název Sky Park rezonuje v odborných kruzích, stejně jako jeho fyzická podoba je nepřehlédnutelná. Už nyní významně dotváří panorama hlavního města Slovenska. Prodej bytů z kolekce Penthouses & Panoramatic Collection Apartments si však developer nechal na závěr, jako pomyslnou třešničku na dortu. A třeba uznat, že je mimořádně sladká.

Zobrazit novinku
zavřít

Školení u výrobců v Itálii

Aktualizováno: 12.04.2019 11:41

V tomto týdnu se konala návštěva u našich obchodních partnerů v Itálii. Naší druhou zastávkou byla keramička Florim ve Fioranu, odkud přidáváme malou ochutnávku fotek.

Zobrazit novinku
zavřít

Společenské setkání na vzorkovně Brno

Aktualizováno: 11.04.2019 11:26

Dne 27. 2. 2019 se na pobočce ProCeram Brno konalo Společenské setkání při příležitosti zahájení výstavy Chrámy nové doby. Výstava je dílem uměleckého fotografa Jiřího Šebka, který je držitelem grantu Prahy v soutěži Czech Press Photo.

Zobrazit novinku
zavřít

Apartmány Adélka

Aktualizováno: 05.04.2019 11:27

Polem působení pražské divize developerských projektů ProCeram a.s. není jen hlavní město Praha, ale i ostatní části naší krásné republiky. Důkazem toho je výjimečný projekt apartmánů ve Špindlerově Mlýně, nesoucí jméno Adélka. Tento projekt vznikl přestavbou starého objektu a výstavbou nového křídla budovy, které dokonale zapadá do okolní krajiny.

Zobrazit novinku
zavřít

Televize natáčela showroom v Bratislavě

Aktualizováno: 28.03.2019 06:14

Na dva dny se celý komplex New Living Centra proměnil ve filmové kulisy. Natáčelo se zde několik pořadů o nejmodernějším centru pro bydlení na Slovensku a v natáčení tak nemohl chybět ani náš showroom.

Zobrazit novinku
zavřít

Stali jsme hrdým partnerem inscenace Dobře placená procházka

Aktualizováno: 20.03.2019 09:17

Společnost ProCeram a.s. se stala hrdým partnerem inscenace Dobře placená procházka Divadla J. K. Tyla v Plzni. Naše vana hraje v muzikálu jednu z nejhlavnějších rolí :)

Zobrazit novinku
zavřít

Hledáme posilu - Pracovník / pracovnice logistiky

Aktualizováno: 18.03.2019 15:22

Náplň práce:

  • objednávání zboží
  • hlídání termínů dodání
  • expedice materiálů na stavbu
  • objednávání dopravy
  • spolupráce a komunikace se stavbou a technickým oddělením
Zobrazit novinku
zavřít

Výstava ISH ve Frankfurtu

Aktualizováno: 15.03.2019 16:13

I letošní rok jsme navštívili výstavu ISH ve Frankfurtu, kde jsme pro Vás objevovali novinky ze světa sanitární techniky.

Zobrazit novinku
zavřít

Fotograf architektury Jiří Šebek vystavuje v New Living Center Bratislava

Aktualizováno: 13.03.2019 11:50

Výstavu nazvanou Chrámy nové doby fotografa Jiřího Šebka můžete v těchto dnes zhlédnout v New Living Center Bratislava. Naše společnost ProCeram je partnerem této výstavy. Černobílé fotografie mapují současné architektonické dominanty Prahy. Autor tyto budovy vnímá jako novodobé chrámy, posvátné budovy.

Zobrazit novinku
zavřít

Majitelé Alcaplastu se stali podnikateli roku a pojedou reprezentovat ČR do Monte Carla

Aktualizováno: 13.03.2019 08:25

Celkovým vítězem nejprestižnější soutěže podnikatelů EY Podnikatel roku 2018 se stali majitelé společnosti Alcaplast Radka Prokopová a František Fabičovic. Majitelé rovněž již v únoru zvítězili v krajském kole a stali se tak podnikateli roku Jihomoravského kraje.

Zobrazit novinku
zavřít

Velkoformátové dlaždice můžete použít namísto Lacobelu

Aktualizováno: 10.03.2019 18:33

Lobby, obložení recepce, chodeb, společných prostor nemusí být pouze z Lacobelu. Barevná škála unibarev nedává moc prostor fantazii a designu.

Zobrazit novinku
   ‹   1 2 3 4 5 6 7 ... 31   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.