CZ SK
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavení koupelen

Veškeré informace jsou zajímavé nejen v době, kdy jsou nejaktuálnější, ale je kolikrát přínosem podívat se do historie a sledovat nejen vývoj firmy ProCeram a.s., ale i celého oboru, který díky novým technologiím postupuje mílovými kroky.

zavřít

Každý týden pro vás připravujeme nové realizace a inspirace

Aktualizováno: 25.02.2021 12:00

Náš výrobní závod TechnoArt v době covidu vůbec nezahálí, a proto pro vás každý týden připravujeme novinky a realizace na novém webu TechnoArt. Vybíráme pro vás také mnoho ispirací, které najdete na ProCeram e-shop. Inspirujte se každý týden na těchto stránkách: Realizace TechnoArt, Inspirace ProCeram e-shop

Zobrazit novinku
zavřít

Developerský projekt PRAGA Residence dokončen

Aktualizováno: 22.02.2021 08:00

Developerský projekt PRAGA Rezidence tvoří součást urbanisticky jednotného, multifunkčního souboru tří budov, který novou pěší třídou propojí ulice Křižíkovu a Pernerovu. Nabízí celkem 43 prostorných bytů včetně 6 penthousů s terasami ve dvou úrovních a 2 třípodlažních townhousů s předzahrádkami.

Zobrazit novinku
zavřít

První místo - soutěž Best Of Realty

Aktualizováno: 19.02.2021 08:00

Naší dodávkou obkladů, dlažeb a sanitární techniky jsme se podíleli na stavbě projektu Na Petřinách 7. Tento projekt sbírá ceny a po vítězství v soutěži "Realitní projekt roku" se projekt stal vítězem i ve 22. ročníku prestižní soutěže Best Of Realty v kategorii Menších rezidenčních projektů! Jsme rádi, že jsme mohli být součástí výstavby.

Zobrazit novinku
zavřít

Bratislavská vzorkovna se chlubí vanou z TechnoArtu

Aktualizováno: 18.02.2021 10:30

Atypická vana z TechnoArtu je unikátním produktem, který lze na míru přizpůsobit danému prostoru. V tvaru, designu, materiálu i povrchu se meze nekladou. Jen je potřeba myslet na funkčnost, instalaci odpadu, jeho ovládání, vodovodní baterii popřípadě masážní trysky nebo osvětlení.

Zobrazit novinku
zavřít

Sérii Travertino Romano najdete také na plzeňské vzorkovně

Aktualizováno: 15.02.2021 10:00

Netradiční série Tavertino Romano byla doplněna během rekonstrukce i do jedné z výslavních kójí na plzeňské vzorkovně. Prohlédněte si fotografie této série a zjistěte o sérií víc v novince Zavádíme novou sérii.

Zobrazit novinku
zavřít

Viladům Na Petřinách 7 je dokončen

Aktualizováno: 11.02.2021 10:00

V pražských Petřinách byl dokončem Viladům Na Petřinách 7. Butikový projekt je situován jen pár minut chůze od širokého spektra služeb a výborné dopravní obslužnosti se spojením do centra. Viladům s výtahem nabízí na pěti podlažích 13 bytů o dispozicích 2+kk až 5+kk, včetně penthousu s obytnou plochou 2440 m2 a terasou 145 m2.

Zobrazit novinku
zavřít

Síla vodního paprsku v TechnoArtu - Logo Hrocha

Aktualizováno: 08.02.2021 10:00

Pojďte se podívat na dekor loga Hrocha, který dokazuje sílu vodního paprsku v detailu log a dekorů. TechnoArt dokáže splnit každé přání, které budete mít.

Zobrazit novinku
zavřít

Zakázková výroba stolu v kombinaci sklo / dlažba

Aktualizováno: 04.02.2021 08:02

V našem výrobním závodu TechnoArt, který je zaměřen na zpracování keramických obkladů a dlažeb i v české sklárně Ajeto v Lindavě vznikají jedinečné a na zakázku vyráběné kusy. Tentokrát tyto společnosti spojily keramickou desku stolu s designovou nohou z ručně foukaného skla a vytvořily společnými silami v limitovaném množství unikátní sérii stolů.

Zobrazit novinku
zavřít

Hledáme správce webů a sociálních sítí - Plzeň

Aktualizováno: 03.02.2021 12:54

Pojďte nám pomoci s propagací našich produktů a služeb. Pracovní pozice zahrnuje správu webů a sociálních sítí pro čtyři společnosti – ProCeram (web a e-shop), TechnoArt (vlastní výrobní závod), A-keramika e-shop a New Living Center Praha.

Zobrazit novinku
zavřít

Zavádíme novou sérii, která je jiná, než vše na současném trhu

Aktualizováno: 02.02.2021 08:00

Travertino Romano je slinutá nenasákavá, rektifikovaná dlažba, jejíž předlohou byl přírodní italský travertin, který se jmenuje Travertino Romano. Série tedy přijala jeho jméno. Přírodní travertin je sedimentární hornina - vápenec, který byl díky jednoduchému opracování široce používán ve stavebnictví již v době Římské říše. Barva travertinu závisí na znečištění určitým typem oxidu. Přirozené barvy se pohybují od mléčně bílé až po ořechové, přes různé odstíny od žluté po červenou. Běžně se na deskách objevují stopy fosilních zvířat a rostlin.

Zobrazit novinku
zavřít

Nová umyvadla z TechnoArtu

Aktualizováno: 01.02.2021 08:00

Bratislavská vzorkovna se rozrostla o další dvě umyvadla v tzv. "Fontáně", místě, kde jsou vystavená standardizovaná umyvadla z TechnoArtu a různé umyvadlové baterie. Prohlédněte si všechna umyvadla "Fontány".

Zobrazit novinku
zavřít

Pracujeme na rezidenci Mílová

Aktualizováno: 28.01.2021 10:00

Oddělení developerských projektů se nezastaví! Průběžně pracujeme na rezidenci Mílová, která je projektem společnosti Central Group. Projekt nabízí aktuálně ještě 7 volných bytů s dokončením v polovině roku 2021. Hledáte bydlení v klidné části Prahy? Pak se musíte podívat na projekt Rezidenci Mílová.

Zobrazit novinku
zavřít

Uspěšným dokončením výstavby se může pyšnit projekt Rezidence Zličín (D, E)

Aktualizováno: 25.01.2021 10:00

Rezidenční areál Park Zličín od investiční společnosti Central Group byl úspěšně dokončen. A my jsme rádi, že jsme mohli být dodavatelem obkladů, dlažeb a sanitárního vybavení od předních evropských výrobců Florim, Italgraniti, Hansgrohe, Hüppe a dalších. 

Zobrazit novinku
zavřít

Nové toalety v New Living Center Bratislava

Aktualizováno: 21.01.2021 14:00

Bratislavské pánské toalety v New Living Center prošly perfektní rekonstrukcí. Cílem bylo ukázat skvělý 3D efekt typizované mozaiky z našeho výrobního závodu TechnoArt. Na mozaiku dekoru v Stella byly použity materiály Black naturale a White naturale ze série B&W_Marble a design Russet ze série Flowtech.

 

Zobrazit novinku
zavřít

Rezidence Sedmikráska je dokončena

Aktualizováno: 18.01.2021 12:00

Rezinence Sedmikráska byla ke konci roku 2020 do končena a noví majitelé bytů se mohou těšit na nastěhování v květnu 2021. Jsme rádi, že jsme do tohoto krásného projektu, investora Natland Real Estate, mohli dodávat obklady, dlažby a koupelnové vybavení.

Zobrazit novinku
zavřít

Modernizace zázemí hokejového klubu

Aktualizováno: 15.01.2021 08:05

Na modernizaci zázemí hokejového klubu se podílelo i naše středisko interiérů. Interiéry jsme realizovali ve spolupráci se společností Hanák, která pro nás zajišťovala samotnou výrobu. Nyní po slavnostním předání věříme, že jak vedení klubu, tak i samotní hráči budou v nově rekonstruovaném zázemí maximálně spokojeni.

Zobrazit novinku
zavřít

Víte, jak probíhá výroba v TechoArtu? Nenechte si ujít novinky a realizace.

Aktualizováno: 14.01.2021 08:00

TechnoArt spustil na podzim nový web a s ním i novinky ze zákulisí a spoustu nových realizací. Objevte výrobu jednotlivých produktů. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější novinky a nejpovedenější realizace.

 

Zobrazit novinku
zavřít

Doplňujeme vzorkovny o velkoplošné dekory, mozaiky a preincisa

Aktualizováno: 12.01.2021 10:00

Rekonstruujeme další části vzorkoven. Tentokrát jsme se zaměřili nejen na novinky sérií obkladů a dlažeb, ale také na novinky TechnoArtu, a to velkoplošné dekory, mozaiky a preincisa. Nahlédněte ve fotogalerii na některé z nich. Celou nabídku najdete na novém webu TechnoArt - velkoplošné dekorymozaiky, preincisa.  

 

Zobrazit novinku
zavřít

Projekt Nová Elektra

Aktualizováno: 11.01.2021 10:00

Nová Elektra je dalším bytovým projektem společnosti FINEP, na kterém se podílíme dodávkou obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů. Více o projektu natočilo TV Bydlení v reportáži Developerské projekty - Nová Elektra. Nenechte si ujít tento díl.

Zobrazit novinku
zavřít

Vlastní design na vodovodní baterii? Proč ne!

Aktualizováno: 06.01.2021 12:55

Rádi bychom Vám představili tak trochu netradiční vodovodní baterii a s tím spojené řešení. Baterie je specifická tím, že si zákazník může horní destičku zvolit na přání. Mimo standardních destiček z bezpečnostního skla v různých barevných odstínech je možné si vybrat i ze široké nabídky dlažeb. Můžete pak například stejně jako ve fotogalerii sladit vodovodní baterii s obkladem v koupelně. My Vám v našem výrobním závodě TechnoArt vodním paprskem vyřízneme přesně padnoucí destičku z Vámi zvolené dlažby.

Zobrazit novinku
   ‹   1 2 3 4 5 6 7 ... 41   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.