CZ SK
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavení koupelen

Veškeré informace jsou zajímavé nejen v době, kdy jsou nejaktuálnější, ale je kolikrát přínosem podívat se do historie a sledovat nejen vývoj firmy ProCeram a.s., ale i celého oboru, který díky novým technologiím postupuje mílovými kroky.

zavřít

Podsvícený recepční pult

Aktualizováno: 08.04.2021 15:05

Na naší bratislavské vzorkovně můžete vidět nový recepční pult. Před časem jsme se pustili do výměny jeho původního obložení a nahradili ho novým, přičemž výrobu zajistil náš závod TechnoArt v Plzni.

Zobrazit novinku
zavřít

Objevte NOVINKY TechnoArt - novinky přímo z výroby

Aktualizováno: 06.04.2021 07:48

Víte, jak vypadají produkty sortimentu TechnoArt, než se vydají na cestu k zákazníkovi? Jak například vypadá lepení umyvadel nebo skladba velkoplošných dekorů. Inspirujte se v jednotlivých novinkách..

Zobrazit novinku
zavřít

Roubenka vhodná pro život?

Aktualizováno: 30.03.2021 10:08

Právě jsme dokončili projekt koupelny v roubence na Šumavě. Cílem bylo skloubit rustikální, moderní prvky s tradiční atmosférou horské chaloupky a zároveň ji přizpůsobit k běžnému, dennímu životu.

Zobrazit novinku
zavřít

Developerský projekt Bytový dům Lumírova

Aktualizováno: 24.03.2021 12:29

Novostavba bytového domu Lumírova má celkem 21 bytů. Dům je rozdělen na 2 části. Nižší dvojpodlažní část je orientovaná do dvora. V této části se nachází 3 mezonetové byty. Vyšší pěti podlažní část je orientovaná ke komunikaci. Samozřejmostí tohoto domu je i osobní výtah, který je umístěn v prosklené výtahové šachtě.

Zobrazit novinku
zavřít

Velkoplošné dekory pro váš jedinečný interiér

Aktualizováno: 22.03.2021 16:00

Každý návrh interiéru by měl být jedinečný, a jak jinak zvýraznit interiér než velkoplošným dekorem, který pro vás připravil náš výrobní závod TechnoArt. Standardizovaných velkoplošných dekorů nabízíme až 11. A v čem se tedy odlišíte? Můžete si vybrat typ dekoru, velikost dekoru, design keramických dlažeb jednotlivých dílů z našeho katalogu, povrch těchto dlažeb a pak samozřejmě variabilitu pokládky.

Zobrazit novinku
zavřít

Administrativní budova DOCK IN FOUR

Aktualizováno: 18.03.2021 10:13

Unikátní projekt DOCK IN FOUR se nachází v Praze na hranici Karlína a Libně. Projekt nabízí nejen pracovní prostory, ale také ideální prostory k relaxaci.

Zobrazit novinku
zavřít

Známé pražské fitness Kutil Gym vyhořelo a i my pomáháme s rekonstrukcí

Aktualizováno: 16.03.2021 15:00

Jsme rádi, že i my můžeme pomoci při rekonstrukci známého fitness Kutil Gym v Praze na Žižkově. Fitness, které patří několikanásobnému mistru České republiky v boxu Ladislavu Kutilovi a zároveň je zázemím zápasníků MMA z Oktagonu, vyhořelo ke konci roku 2020. Prostory čeká kompletní rekonstrukce a stávající i budoucí noví zákazníci fitness centra se mohou těšit na zázemí, do kterého dodáváme obklady, dlažby i koupelnové vybavení.

Zobrazit novinku
zavřít

Rozšířili jsme realizace na webu TechnoArt

Aktualizováno: 11.03.2021 14:30

Do realizací na webu TechnoArtu jsme doplnili další realizace. Nenechte si je ujít všechny realizace na jednom místě.

Zobrazit novinku
zavřít

Developerský projekt Polyfunkční bytový dům Sulice - Želivec

Aktualizováno: 09.03.2021 09:00

Bytový dům je moderní stavbou odpovídající současným trendům a nárokům na bydlení. Koncepčně se jedná se o třípodlažní objekt rozdělený na komerční, kancelářské a obchodní plochy umístěné zejména v 1. NP a částečně pak zasahující do 2. NP a bytovou, rezidenční část umístěnou výhradně ve 2. NP domu. Kanceláře ve 3. NP budou sloužit především potřebám a aktivitám developera, který zde buduje současně své nové sídlo společnosti.

Zobrazit novinku
zavřít

Virtuální prohlídky SKI & MT. BIKE APARTMENTS Vrchlabí

Aktualizováno: 04.03.2021 09:15

V samém srdci Krkonoš byla dokončena výstavba apartmánového domu Ski & Mt. bike apartmens. K dispozici je téměř 60 apartmánů, hotelový servis, vlastní wellness a dětský koutek. Nahlédněte do výstavby formou virtuálních prohlídek, kam jsme dodávali obklady a dlažby do luxusních koupelen a wellness centra.

Zobrazit novinku
zavřít

Developerský projekt V Zahradách

Aktualizováno: 01.03.2021 08:00

Po úspěchu projektu Studánka vám opět nabízí developerská společnost Neocity bydlení v jedné z nejklidnějších ulic Libně. Šestipodlažní budova nabízí byty různých velikostí, včetně unikátních loftů zasahujících nad střechu budovy.

Budova projektu se vyznačuje výraznou geometrickou architekturou s ostrými úhly a zkosenými plochami. Návrhy bytů kladou důraz na maximální využití prostoru se zachováním designové výjimečnosti. Chytrá architektonická řešení vám umožní případné budoucí úpravy dispozic bytu bez náročných stavebních zásahů.

Zobrazit novinku
zavřít

Každý týden pro vás připravujeme nové realizace a inspirace

Aktualizováno: 25.02.2021 12:00

Náš výrobní závod TechnoArt v době covidu vůbec nezahálí, a proto pro vás každý týden připravujeme novinky a realizace na novém webu TechnoArt. Vybíráme pro vás také mnoho ispirací, které najdete na ProCeram e-shop. Inspirujte se každý týden na těchto stránkách: Realizace TechnoArt, Inspirace ProCeram e-shop

Zobrazit novinku
zavřít

Developerský projekt PRAGA Residence dokončen

Aktualizováno: 22.02.2021 08:00

Developerský projekt PRAGA Rezidence tvoří součást urbanisticky jednotného, multifunkčního souboru tří budov, který novou pěší třídou propojí ulice Křižíkovu a Pernerovu. Nabízí celkem 43 prostorných bytů včetně 6 penthousů s terasami ve dvou úrovních a 2 třípodlažních townhousů s předzahrádkami.

Zobrazit novinku
zavřít

První místo - soutěž Best Of Realty

Aktualizováno: 19.02.2021 08:00

Naší dodávkou obkladů, dlažeb a sanitární techniky jsme se podíleli na stavbě projektu Na Petřinách 7. Tento projekt sbírá ceny a po vítězství v soutěži "Realitní projekt roku" se projekt stal vítězem i ve 22. ročníku prestižní soutěže Best Of Realty v kategorii Menších rezidenčních projektů! Jsme rádi, že jsme mohli být součástí výstavby.

Zobrazit novinku
zavřít

Bratislavská vzorkovna se chlubí vanou z TechnoArtu

Aktualizováno: 18.02.2021 10:30

Atypická vana z TechnoArtu je unikátním produktem, který lze na míru přizpůsobit danému prostoru. V tvaru, designu, materiálu i povrchu se meze nekladou. Jen je potřeba myslet na funkčnost, instalaci odpadu, jeho ovládání, vodovodní baterii popřípadě masážní trysky nebo osvětlení.

Zobrazit novinku
zavřít

Sérii Travertino Romano najdete také na plzeňské vzorkovně

Aktualizováno: 15.02.2021 10:00

Netradiční série Tavertino Romano byla doplněna během rekonstrukce i do jedné z výslavních kójí na plzeňské vzorkovně. Prohlédněte si fotografie této série a zjistěte o sérií víc v novince Zavádíme novou sérii.

Zobrazit novinku
zavřít

Viladům Na Petřinách 7 je dokončen

Aktualizováno: 11.02.2021 10:00

V pražských Petřinách byl dokončem Viladům Na Petřinách 7. Butikový projekt je situován jen pár minut chůze od širokého spektra služeb a výborné dopravní obslužnosti se spojením do centra. Viladům s výtahem nabízí na pěti podlažích 13 bytů o dispozicích 2+kk až 5+kk, včetně penthousu s obytnou plochou 2440 m2 a terasou 145 m2.

Zobrazit novinku
zavřít

Síla vodního paprsku v TechnoArtu - Logo Hrocha

Aktualizováno: 08.02.2021 10:00

Pojďte se podívat na dekor loga Hrocha, který dokazuje sílu vodního paprsku v detailu log a dekorů. TechnoArt dokáže splnit každé přání, které budete mít.

Zobrazit novinku
zavřít

Zakázková výroba stolu v kombinaci sklo / dlažba

Aktualizováno: 04.02.2021 08:02

V našem výrobním závodu TechnoArt, který je zaměřen na zpracování keramických obkladů a dlažeb i v české sklárně Ajeto v Lindavě vznikají jedinečné a na zakázku vyráběné kusy. Tentokrát tyto společnosti spojily keramickou desku stolu s designovou nohou z ručně foukaného skla a vytvořily společnými silami v limitovaném množství unikátní sérii stolů.

Zobrazit novinku
zavřít

Hledáme správce webů a sociálních sítí - Plzeň

Aktualizováno: 03.02.2021 12:54

Pojďte nám pomoci s propagací našich produktů a služeb. Pracovní pozice zahrnuje správu webů a sociálních sítí pro čtyři společnosti – ProCeram (web a e-shop), TechnoArt (vlastní výrobní závod), A-keramika e-shop a New Living Center Praha.

Zobrazit novinku
   ‹   1 2 3 4 5 6 7 ... 42   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.