CZ SK RU
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavení koupelen

Veškeré informace jsou zajímavé nejen v době, kdy jsou nejaktuálnější, ale je kolikrát přínosem podívat se do historie a sledovat nejen vývoj firmy ProCeram a.s., ale i celého oboru, který díky novým technologiím postupuje mílovými kroky.

zavřít

3. etapa projektu Na Malé Růži v Drahelčicích ve výstavbě

Aktualizováno: 22.06.2018 11:03

Společnost ProCeram, a.s. na třetí etapě projektu Na Malé Růži, zajišťuje dodávky standardních a nadstandardních obkladů a dlažeb, zařizovacích předmětů a baterií, včetně potřebné asistence při výběru zboží.

Zobrazit novinku
zavřít

Realizace rodinného domu ve Statenicích

Aktualizováno: 20.06.2018 09:22

ProCeram Praha dodával obklady a dlažby a zařizovací předměty do rodinného domu ve Statenicích. Obklady a dlažby jsou ze série Urbana Contract italského výrobce Impronta. Nábytek byl vyroben na míru firmou Lebon. Dále zde jsou použity baterie Grohe, sprchové kouty Riho, sanitární keramika Roca a koupelnové radiátory od švýcarské firmy Zehnder.

Zobrazit novinku
zavřít

Premier Clinic - klinika plastické chirurgie

Aktualizováno: 20.06.2018 09:11

ProCeram dodával obklady, dlažbu i sanitární vybavení do jedné z nejmodernější a technologicky nejvyspělejší kliniky plastické chirurgie v ČR https://www.premier-clinic.cz/. Z dlažeb se v koupelně jednalo o dlažbu italského výrobce Cerim Timeless Calacatta v matném provedení 80x80 cm na podlahu a na stěnu v lesklém provedení v rozměru 80x240 cm. V chodbě byla použita lesklá dlažba v rozměru 150x150 cm Marmi Beige italského výrobce FMG.


Zobrazit novinku
zavřít

Centrum klientských změn ProCeram a.s.

Aktualizováno: 19.06.2018 08:31

Do rodiny odbavovaných projektů, které zpracovává Centrum klientských změn ProCeram a.s. můžeme v současné době přivítat i projekty nových partnerů, které naše služby a především nabízený servis oslovili… :-)

Zobrazit novinku
zavřít

Moře, slunce, osvěžující drinky – zkrátka léto a doba dovolených je za dveřmi...

Aktualizováno: 18.06.2018 08:11

Centrum klientských změn ProCeram a.s. však nezahálí a právě začíná odbavovat první klienty z několika velmi zajímavých projektů. Velice nás také těší důvěra stálých partnerů, díky které můžeme realizovat další etapy úspěšných projektů, jako například Rezidence Veselská (Odien real estate), Byty U Dubu (KT Development), Tulipa City Kolbenova (AFI Europe), Čakovický park (NG real estate).

Zobrazit novinku
zavřít

Reklamní plachty zdobí stavby v centru Brna a nejen tam

Aktualizováno: 14.06.2018 08:30

Od minulého týdne naše největší stavby v Brně zdobí reklamní plachty ProCeram. Jedna nás propaguje v centru Brna na Křenové ulici, kam dodáváme obklady, dlažby a sanitu na developerský projekt Loft Blok, který zaštiťuje celkem 6 samostatných objektů určených jak pro komerční účely tak také byty. Další 2 reklamní plachty nás aktuálně prezentují jednak na developerské výstavbě RD Lipůvka a na prestižním developerském projektu Golfové domy Kořenec.

Zobrazit novinku
zavřít

ProCeram hledá do svého týmu projektového manažera

Aktualizováno: 07.06.2018 17:06

Projektové týmy ve společnosti ProCeram se zaměřují na dodávky a v některých případech i realizace projektů vyšší úrovně – hotely, administrativní budovy, a další typy projektů – bazény, nemocnice atd. Jejich úkolem je především poskytnout zákazníkovi veškerou odbornou podporu a koordinovat realizaci dodávek. Staňte se součástí kvalitního, profesionálního týmu ve stabilní společnosti.

Zobrazit novinku
zavřít

Aktualizace outletové prodejny Uhříněves

Aktualizováno: 06.06.2018 14:12

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout nové výstavní kóje, které jsme pro Vás připravili. Vyvzorovali jsme nové trendy formáty, v zajímavém designu a především za velice výjimečné ceny. Přijďte si je prohlédnout k nám na prodejnu.

Zobrazit novinku
zavřít

Nové reklamní panely v NLC Bratislava

Aktualizováno: 04.06.2018 08:11

V pátek jsme instalovali nové reklamní světelné panely na budovu New Living Center v Bratislavě, kde naleznete vše pro bydlení - ProCeram koupelny, Le Chomat postele, Hanák kuchyně a interiérový nábytek, Koratex dveře a podlahové krytiny a v neposlední řadě Ekoma Design, kteří nabízí komplexní řešení interiérů na přání zákazníků.

Zobrazit novinku
zavřít

Plzeňská prodejna ProCeram vám připravila akční nabídku

Aktualizováno: 28.05.2018 17:20

Navštivte naší prodejnu ProCeram Plzeň na Jateční ulici 32 a vyberte si ze široké akční nabídky obkladů, dlažeb a sanitární techniky. Vybrané akční produkty můžete zakoupit ve všech našich vzorkovnách po celé České republice.

Zobrazit novinku
zavřít

Realizace kuchyně Hanák

Aktualizováno: 24.05.2018 12:55

ProCeram Interiéry dodávali další velice povedenou zakázku pro soukromého investora. Jednalo se o kuchyni od českého výrobce Hanák ve vysokém lesku s atypickými spoji dveří a s korpusem u technických skříní a lakovaná mřížka přímo do dveří.

Zobrazit novinku
zavřít

Školení pokládky velkých formátů u italského výrobce Florim

Aktualizováno: 21.05.2018 14:27

Minulý týden proběhlo školení obkladačů na profesionální montáž velkých formátů dlažeb až do rozměru 160x320 cm u výrobce Florim v Itálii. Součástí školení byla také prohlídka nejmodernější výrobní haly s třemi linkami na výrobu slinutých dlažeb ve formátu až 160x320 cm v 6 mm a 12 mm síle střepu a praktická zkouška práce s těmito dlažbami.

Zobrazit novinku
zavřít

Padla první klapka druhé řady seriálu Stavba není sen

Aktualizováno: 14.05.2018 14:41

Všichni příznivci úspěšného seriálu Stavba není sen se mohou těšit na další pokračování. Začala se natáčet druhá série na téma rekonstrukce bytu. Pořad chce ukázat reálnost příprav a průběh stavby při rekonstrukci, nikoliv se stát další emotivní realityshow.

Zobrazit novinku
zavřít

Realizace pokládky dlažby v síle 2 cm

Aktualizováno: 10.05.2018 10:09

Do rodinného domu soukromého investora jsme dodávali dlažbu v 2 cm síle na terasu.

Zobrazit novinku
zavřít

TV Bydlení spustila novou sekci Aktualit

Aktualizováno: 04.05.2018 16:02

Internetová televize TVbydleni.cz brzy oslaví rok na našem trhu. Za tu dobu natočila přes stovku pořadů, reportáží i magazínů z prostředí bydlení. Zajímají se nejen o průběh stavění domů a rekonstrukcí bytů, ale také o nové trendy v bydlení, bytovém designu i technologické novinky. Spolupracují s developery, významnými partnery na trhu i s nejznámějším veletrhem bydlení For Interior.

Zobrazit novinku
zavřít

Koupelna RD u Plzně

Aktualizováno: 02.05.2018 14:08
Do tohoto RD dodával Proceram obklady a dlažby španělského výrobce Pamesa - Arezzo crema a Arezzo tortora, formát 60x120 , dále pak série Apolo a Statuario ve formátu 40x120 cm.
Zařizovací předměty byly dodány od výrobce Kaldewei, Laufen, Villeroy Boch, Hüppe, Zehnder, Hansgrohe.
Zobrazit novinku
zavřít

Vnitřní bazén a wellness soukromého investora

Aktualizováno: 02.05.2018 13:18

Proceram dodával do prostoru bazénu i wellness velkoformátové dlaždice italského výrobce RexI Classici calacatta gold ve formátu 120x240 a 160x320 cm. Na toaletu pak materiál španělského výrobce Pamesa - Kashmir taupe ve formátu 75x75 cm, zařizovací předměty Villeroy Boch, zrcadlo Lebon a baterie Hansgrohe.

Zobrazit novinku
zavřít

ProCeram Plzeň hledá do svého týmu PRODUKTOVÉHO MANAŽERA

Aktualizováno: 27.04.2018 14:15

ProCeram Plzeň hledá do svého týmu PRODUKTOVÉHO MANAŽERA.

Staňte se součástí silné a stabilní společnosti.

Podrobnosti o těchto pozicích naleznete v přílohách níže.

Informace o všech volných pozicích v naší společnosti naleznete v sekci Kariéra ProCeram.

Zobrazit novinku
zavřít

NLC Bratislava

Aktualizováno: 24.04.2018 09:54

Práce na bratislavském New Living Center pokračují a každým dnem se blížíme k jeho otevření.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout, jak rekonstrukce pokračuje. Za zmíňku určitě stojí prodejní pult v přízemí budovy, ale i recepční pult v 1.NP. Oba pulty byly vyráběny v TechnoArtu.

Zobrazit novinku
zavřít

Nové katalogy ProCeram 2018

Aktualizováno: 19.04.2018 11:24

Vážení zákazníci, právě jsme pro vás dokončili naše nové katalogy ProCeram, ve kterých naleznete nejnovější trendy a designy v oboru obkladů a dlažeb.

Zobrazit novinku
   ‹   1 2 3 4 5 6 7 ... 26   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.