CZ SK
Design for you

Realizace rekreačního centra Thermalpark Dunajská Streda

Aktualizováno: 24.07.2020 10:33

Thermal Park Dunajská Streda je vyhledávaným rekreačným centrem pro lidi z blízkého i dalekého okolí Dunajské Stredy. Jde o nejoblíbenější středisko tohoto druho na jižním Slovensku, a to díky širokým možnostem oddychu a relaxu, které na ploše 18 hektarů svým klientům nabízí.

Návtěvníci zde najdou 10 interiérových a exteriérových termálních bazénů, dětské bazény a tobogánovou věž se sedmi tobogány. Také množství sportovišť, dětský klub nebo saunový svět se čtyřmi druhy saun. Návštěvníkům je k dispozici také množství ozdravných relaxačních procedůr nebo masážní centrum. Ubytování je možné buď v hotelu nebo kempu. Samozřejmostí jsou bohaté možnosti kvalitního stravování.

ProCeram spolupracoval na kompletní rekonstrukci sociálních zařízení a do těchto prostorů dodával obklad a dlažbu. Zvolili jsme dva výrobce. Prvním je Floor Gres ze skupiny Florim, od kterého jsme použili sérii Walks v barvě Grey. Na pokládku podlahy jsme použilil formát 60 x 60 a na stěny obklad ve formátu 30 x 60 cm. Jako světlejší obklad jsme zvolili sérii Alp Stone v barvě Almond od výrobců Ermes Ceramiche, také ve formátu 30 x 60 cm.

Ve fotografii si můžete prohlédnout výsledek realizace.

 

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.